„Leagoo T5“ analizė: pigus mobilusis telefonas su 4 GB RAM ir 64 GB

Yra saujelė žmonių – sakyčiau, kad didžioji dauguma – kuriems nereikia naujausio 700 eurų diapazono aukščiausio lygio, kad manytų, jog jų išmanusis telefonas tai geras terminalas. Galų gale viskas priklauso nuo to, kaip jį panaudosime.

„Leagoo“ yra įmonė, kuri visada keitėsi žemo ir vidutinio lygio asortimentu, tiekdama produktus, kuriuose svarbiausias vaidmuo tenka kainos ir kokybės santykiams. Šiandien mes kalbame apie T5, Leagoo naujas prietaisas siauriausioms kišenėms.

Leagoo T5 analizė, daug RAM ir vietos diske už kiek daugiau nei 100 €

„Leagoo T5“ yra ekonomiškiausios vidutinės klasės telefonasTaip, bet tai nereiškia, kad atsisakoma daug RAM ir gausios saugyklos vietos. Jei tai yra vienos iš svarbiausių savybių, į kurias atsižvelgiame, kai norime įsigyti prieinamą vidutinės klasės automobilį, tikėtina, kad šis Leagoo T5 efektyviai pateisins mūsų lūkesčius.

Dizainas ir ekranas

Naujasis Leagoo T5 turi a 5,5 colių IPS ekranas su Full HD raiška (1920x1080p). Terminalas yra suapvalintais kraštais ir fiziniu mygtuku priekiniame skydelyje, kuris taip pat tarnauja kaip pirštų atspaudų skaitytuvas.

Telefono matmenys yra 15,30 x 7,61 x 0,79 cm, svoris 160 gramų ir yra dviejų spalvų: juodos ir šampano.

Galia ir našumas

Kalbant apie šio „Leagoo T5“ aparatinę įrangą, randame a „Mediatek 6750T Octa Core“ 1,5 GHz procesorius, 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties Išplečiama iki 256 GB kortele, viskas veikia naudojant „Android 7.0“.

CPU atitinka tai, ko tikimasi, ir, nors tai nėra stebuklas, tai vienas iš tų procesorių, kurie elgiasi tikrai gerai ir yra vienas geriausių, ką galime rasti tokio kainų diapazono terminaluose. Visa tai kartu su gausia RAM ir daug vietos daro šį T5 subalansuotą išmanųjį telefoną, kaip ir nedaugelį kitų, galintį „traukti automobilį“ net nepalankiose situacijose.

Kamera ir baterija

Kalbant apie fotografijos skyrių, „Leagoo“ nusprendė įtraukti visada dėkingą dvigubą galinę kamerą, 13,0 MP objektyvas ir 5,0 MP objektyvas su blykste ir automatiniu fokusavimu, pasiekti gerai žinomą bokeh efektą. Priekyje, priešingai, randame vieną kamerą su 13,0 MP raiška. Panašu, kad iš Kinijos atkeliaujantys naujieji vidutinės klasės išmanieji telefonai pradeda teikti svarbą asmenukių kamerai – iki šiol jie buvo daugiausiai 5 MP arba 8 MP, o tiesa ta, kad tai verta dėmesio.

Savo ruožtu akumuliatoriaus talpa yra 3000 mAh, reikiamą kiekį, kad būtų užtikrinta gera autonomija ir nepadidėtų terminalo svoris. Bent jau ta prasme galime būti ramūs.

Kitos funkcijos

„Leagoo T5“ turi Dvi SIM kortelės (nano SIM + nano SIM), Bluetooth 4.0 ir palaiko tinklus 2 G (GSM 850/900/1800 / 1900MHz), 3G (WCDMA 850/900 / 2100MHz) ir 4G (FDD-LTE 800/850/900/1800/2100 / 2600MHz TDD-LTE B40).

Kaina ir prieinamumas

Naująjį „Leagoo T5“ dabar galima įsigyti tokiose parduotuvėse kaip „GearBest“. 110 eurų, keisti apie 129,99 USD. Tikrai prieinama kaina ieškantiems geros RAM ir specifikacijų, kurios, nebūdamos pačios geriausios pasaulyje, ryškiai išsiskiria iš savo asortimento konkurentų, todėl telefonas praktiškai visais atžvilgiais subalansuotas.

GearBest | Pirkite Leagoo T5

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found