Kaip atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus „Android“ - „Happy Android“.

Jei per klaidą ištrynėme nuotraukas ar vaizdo įrašus „Android“. ir mes norime jį susigrąžinti, nesijaudinkite: apskritai sprendimas paprastai yra. Vienintelis dalykas, kurį turime nepamiršti, yra tai, kad atkūrimo procesą turime atlikti kuo greičiau.

Kai ištriname nuotraukas ar failus, šie likti mūsų įrenginyje kol neperrašysime jų priskirtos vietos kitu nauju failu. Tai yra, kai ištriname vaizdą (ar bet kurį kitą failą), iš tikrųjų ištriname indeksavimą, kuris leidžia mūsų sistemai žinoti, kur yra mūsų nuotrauka. Bet nuotrauka, draugai, vis dar yra.

Patarimai prieš atkuriant failus „Android“.

Prieš pradedant atkūrimo procesą, svarbu atsižvelgti į šiuos dalykus:

  • Išjunkite duomenų ryšį ir WiFi kad telefonas neatsisiųstų naujų naujinimų. Taip išvengiame prarastų failų perrašymo naujais duomenimis.
  • Jei ištrintos nuotraukos ir vaizdo įrašai buvo WhatsApp, ir neseniai juos ištrynėme, galime pabandyti juos atkurti „WhatsApp“ atsarginės kopijos atkūrimas.
  • Jei ištrintas turinys buvo prarastas seniai, turime daugiau galimybių jį atkurti naudojant kompiuterio atkūrimo programos. Paprastai jos yra veiksmingesnės nei mobiliosios atkūrimo programos.

Galiausiai ir tam, kad ateityje nesikartotų ta pati istorija, galime įdiegti programėlę pavadinimu Sąvartynas. Ši nemokama programa atlieka klasikinės „Windows“ šiukšlinės funkcijas. Taigi, kai ištrinsime failą, užuot visiškai išnykę, jis pateks į Dumpster, šiuo metu galintis ją atkurti ir be komplikacijų.

Atsisiųskite QR kodo šiukšliadėžės šiukšliadėžę Kūrėjas: Baloota Kaina: Nemokama

Kaip atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus „Android“.

Eikime prie reikalo. Jei norime atkurti nuotrauką ar vaizdo įrašą „Android“, turime 2 būdus, kaip tai padaryti:

  • Per programėlę „Android“ atkūrimas.
  • Terminalo prijungimas prie kompiuterio ir naudojant ištrintų failų atkūrimo programą.

Kitas svarbus ir visiškai lemiamas veiksnys yra leidimų išdavimas. Jei turime administratoriaus teises (root teises) mūsų įrenginyje tikimybė atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus bus daug didesnė. „Root“ leidimai leidžia programoms „kapstyti“ daug giliau ir pasiekti „Android“ sistemos failus bei dalis, kurių kitaip neįmanoma „sugadinti“.

Programos, skirtos atkurti ištrintas nuotraukas ir failus

„Google PlayStore“ yra begalė programėlių, skirtų „Android“ telefonuose atkurti ištrintas nuotraukas ir failus, vienos labai geros, o kitos – kiek vidutiniškos. Be to, atminkite, kad jei nesame root, efektyviausias atkūrimas bus su nuotraukomis ir failais, kurie buvome išsaugoję savo SD kortelėje.

Čia yra 3 failų atkūrimo programos, kurios veikia tikrai gerai. Kita vertus, atsižvelgkime į tai, kad visos šios programos jie yra nemokami, bet jie taip pat turi mokamą versiją. Rekomendacija? Pirmiausia pabandykime nemokamą versiją ir, jei ji duoda priimtinų rezultatų, pereikime prie mokamos versijos.

EaseUS Mobisaver

Geriausia programa, kurią iki šiol bandžiau atkurti ištrintoms nuotraukoms ir vaizdo įrašams „Android“.. „Mobisaver“ turi nemokamą versiją, kuri siūlo labai gerus rezultatus ir leidžia atlikti tokius įdomius dalykus kaip atkūrimo paieškų filtravimas pagal failo dydį (pavyzdžiui, ieškant didesnių nei 100 KB vaizdų). Tai leidžia pamiršti apie įprastas miniatiūras ir mažyčius vaizdus, ​​kurie vargu ar yra naudingi.

Mokama profesionali versija siūlo dar gilesnes paieškas ir, kaip visada, jei taip pat turime root teises žymiai padidėja tikimybė susigrąžinti prarastus vaizdus ir vaizdo įrašus.

Jis taip pat atkuria kitų tipų duomenis, tokius kaip skambučių istorija, SMS, WhatsApp ir kontaktai. Labai naudingas.

Atsisiųskite QR kodą EaseUS MobiSaver-Recover Photo & Contacts Kūrėjas: EaseUS duomenų atkūrimo programinė įranga Kaina: Nemokamas

DiskDigger Undelete

Atkurkite nuotraukas ir visų rūšių failus „Android“. ir taip pat leidžia mums juos įkelti į Dropbox arba Google diskas. Rekomenduojama jį naudoti su root leidimais, nes be jų programa gali atlikti tik ribotą nuskaitymą, ieškant talpykloje ir miniatiūrų. Kita aukštos kokybės „Android“ failų atkūrimo programa, kurios neturėtume pamiršti.

Atsisiųskite QR kodo DiskDigger Recover Photos Kūrėjas: Defiant Technologies, LLC Kaina: Nemokamas Naudodami „DiskDigger“ galite įkelti ištrintus failus į „Dropbox“ arba „Google“ diską

Atkurti ištrintas nuotraukas

Jo vardas viską pasako: "Atkurti ištrintas nuotraukas«. Tai tik atkuria nuotraukas ir vaizdus, ​​tačiau veikia kaip žavesys, yra visiškai nemokama ir nereikalauja šaknų. Atkurti failus jpg, jpeg ir png. Labai gerai vertinamas bendruomenės ir atsiųstas daugiau nei 5 mln.

Atsisiųskite QR kodą Atkurkite ištrintus vaizdus Kūrėjas: GreatStuffApps Kaina: Nemokama

Vaizdo įrašų atkūrimo beta versija

Darant prielaidą, kad tai yra beta versija, tiesa yra ta, kad tai yra viena iš geriausių alternatyvų, jei mes ieškome tik ištrintų vaizdo įrašų atkūrimo „Android“. Video Recovery Beta atkuria vaizdo įrašus su plėtiniu FLV, AVI, MOV, MP4, MPG, 3GP ir dar. Yra ir kita panaši aplikacija, bet ji mokama (ir gana brangi), tad renkamės, liekame šitą.

Atsisiųskite QR kodo vaizdo įrašų atkūrimo kūrėją: Tasty Blueberry PI Kaina: Nemokama

Hexamob atkūrimas, labiausiai rekomenduojamas root vartotojams

Hexamob atkūrimas yra atkūrimo programa, kuri veikia tik įsišaknijusiuose įrenginiuose. Norint atkurti ištrintas nuotraukas, reikia pereiti prie PRO versijos, kad galėtume ją laikyti mokama programėle. Bet kokiu atveju tai turėtų būti veiksminga programa, nes ji analizuoja ir ieško failų giliausiuose atminties sluoksniuose.

Atsisiųskite QR kodą Hexamob Recover Deleted Developer: HEXAMOB S.L. Kaina: Nemokama

Praktinis nuotraukų atkūrimo su „DiskDigger“ programa vadovas

Kaip matote, „Android“ siūlo daugybę alternatyvų, kaip atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Toliau pažiūrėsime kiek atidžiau, kaip tai būtų atkūrimo procesas, žingsnis po žingsnio, naudodami DiskDigger programą kaip pavyzdį:

  • Pirmiausia įdiegiame DiskDigger programėlę ir ją paleidžiame.
  • Kai tik atidarysime programą, pamatysime 2 parinktis: pagrindinis nuskaitymas ir pilnas skenavimas. Jei mūsų telefonas nėra įsišaknijęs, galime paleisti tik pagrindinį nuskaitymą. Svarbu: atkuriamas tik pagrindinis nuskaitymas Talpykloje saugomi vaizdai ir nuotraukų miniatiūros. Norint atkurti kitų tipų failus ir aukštesnės kokybės vaizdus, ​​būtina, kad „Android“ terminalas būtų įsišaknijęs.
  • Kadangi mano telefonas nėra įsišaknijęs, paspaudžiu „pagrindinis nuskaitymas“ ir iš čia programa pradeda nuskaityti sistemą, ieškodama atkuriamų failų. Tai procesas, kuris gali užtrukti keletą minučių, tačiau tiesa ta, kad apskritai jis yra gana greitas.

  • Kai nuskaitymas bus baigtas, turėsime išsamus visų vaizdų, kuriuos galime atkurti, sąrašas. Mano atveju turiu pripažinti, kad „DiskDigger“ rado nemažai ištrintų nuotraukų.
  • Dabar atėjo laikas po vieną pasirinkti visus vaizdus, ​​kuriuos norime atkurti. Juos galime pažymėti atskirai arba pasirinkti «Spasirinkti visus» Viršutiniame dešiniajame programos meniu.
  • Kai bus nustatytos nuotraukos, kurias reikia atkurti, spustelėkite mygtuką «GRĄŽINKITE»Įsikūręs viršutinėje dalyje.
  • Naujame lange programa suteiks mums galimybę išsaugoti atkurtus failus įrenginyje arba įkelkite juos į Dropbox, Vairuoti ir tt Mes netgi galime juos įkelti į FTP serveris jei taip norime.

Darbalaukio programos, skirtos atkurti ištrintus failus

Kitas būdas atkurti brangius vaizdus ir prarastas nuotraukas iš mobiliojo telefono yra prijungti terminalą prie kompiuterio per USB kabelį ir paleisti failų atkūrimo programą.

„MobiSaver“.

MobiSaver taip pat turi savo atitikmenį darbalaukio programa. Kompiuterinių programų atkūrimo greitis paprastai yra geresnis, nes analizė atliekama iš išorinio šaltinio („Windows“), o rezultatai paprastai būna geresni.

Vienintelis reikalavimas MobiSaver atveju yra tas, kad mums reikės root teisių, kad galėtume veikti. Atminkite, kad prieš pradedant tokio tipo atkūrimo procesus patartina išjungti terminalą.

Atkūrimo procesas yra tikrai paprastas. Paleidžiame programą, prijungiame terminalą per USB prie kompiuterio ir aptikę spustelėkite «EIK«. Tada įrankis pasirūpina visų vaizdo failų, vaizdo įrašų, kontaktų, pranešimų, garso įrašų ir kt. nuskaitymu ir rodymu. kurį galima susigrąžinti.

Toliau galite pamatyti išsamią mokymo programą, kaip naudoti „MobiSaver“, iš programos kūrėjo svetainės LINK.

Daktaras Fone

„Dr. Fone“ yra dar viena programa, leidžianti atkurti ištrintus failus. Jis turi versiją, skirtą „Windows“ ir „Mac“, taip pat siūlo gerų rezultatų. Kaip ir ankstesnė, tai profesionali programa, kuriai reikalinga licencija.

„Dr. Fone“ yra viena iš labiausiai pripažintų atkūrimo programų

Recuva

Recuva yra mano pageidaujama nemokama programa, skirta atkurti ištrintus failus iš kompiuterio. Jis yra nemokamas ir taip pat gali atlikti labai išsamų nuskaitymą. Vienintelis trūkumas yra tai, kad jis veikia tik su failais, esančiais terminalo SD atmintyje.

Ar galiu susigrąžinti nuotraukas be root leidimo?

Jei telefone neturime administratoriaus teisių, taip pat galime atkurti ištrintas nuotraukas ir vaizdo įrašus, tačiau viskas labai komplikuojasi. Pirmiausia norėčiau pasakyti, kad išbandykite mobiliąją „MobiSaver“ versiją, nes jai nereikia root ir ji taip pat nuskaito vidinę įrenginio atmintį.

Jei vaizdas ar vaizdo įrašas buvo SD kortelėje, mes tiesiog turime išimti kortelę ir įdėti ją į savo kompiuterio atminties angą (atminkite, kad mums reikia nedidelio adapterio). Kai kompiuteris aptinka atmintį, mes įdiegiame ir vykdome anksčiau minėtą programą Recuva.

Tai labai paprasta programa, kuri taip pat labai gerai veikia, kai reikia atkurti ištrintus failus iš mūsų kompiuterio standžiojo disko, nešiojamojo standžiojo disko ar SD atminties.

Recuva yra puiki programa, skirta atkurti ištrintus failus iš kompiuterio

Ką manote apie šiuos vaizdų, nuotraukų ir vaizdo įrašų atkūrimo metodus, skirtus „Android“? Ar žinote kokią nors kitą efektyviai veikiančią programą ar metodą?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found