Kaip išjungti „Android“ telefono mikrofoną – „The Happy Android“.

„Kai programa ar paslauga yra nemokama, mokama kaina yra jūsų duomenys. Nieko šiame gyvenime nėra nemokamai, o asmens duomenų rinkimas tapo vertingu ir įprastu šių dienų technologijų kompanijų derybų lustu.

Šia prasme viena iš labiausiai žmonėms nerimą keliančių problemų yra galimybė, kad tam tikros programos įrašyti arba įrašyti viską, ką sakome iš mobiliojo mikrofono. Ar yra būdas apriboti šią prieigą?

Ko tiksliai klauso Google?

Jei turime „Android“ telefoną, tikrai kada nors užduosime sau tą patį klausimą. Kaip visi žinome, bet kuriame įrenginyje su „Google“ operacine sistema, nesvarbu, ar tai planšetinis kompiuteris, ar išmanusis telefonas, yra mikrofonas. Todėl visiškai pagrįsta manyti, kad mūsų pokalbiai gali būti įrašomi. Bet kokiu mastu?

Jei suaktyvintas „Google“ padėjėjas, pasakius „OK Google“, jis leis klausytis konkrečios komandos. Tačiau prieš tai, norint išgirsti aktyvinimo raktinį žodį („OK Google“), aišku, kad asistentas jau turi būti su anksčiau padėta ausimi. Ar tai reiškia, kad „Google“ įrašo viską, ką paima per mikrofoną, prieš ir po, ir įkelia į savo serverius?

Tiesa ta, kad jei taip būtų, „Google“ serveriai būtų perkrauti ir pilni nereikšmingų ar nenaudingų duomenų. Tačiau larba kad „Google“ užsiregistruoja, yra balso komandos, kurias paleidžiame ištarę „OK Google“.

Pavyzdžiui, jei sakome „Gerai, Google, kiek metų yra Jordi Hurtado?“, „Google“ liks klausimas ir kelios sekundės ankstesnio garso įrašo.

Kaip klausytis „Google“ įrašytų garso įrašų

Iš puslapio galime klausytis visų įrašų, kuriuos „Google“ išsaugojo Mano veikla Google.

  • Spustelėkite "Filtruokite pagal datą ir produktą”.
  • Skyriuje "Filtruoti pagal „Google“ produktą"Mes panaikiname skirtuko žymėjimą"Visi produktai”.
  • Mes pažymime skirtuką "Balsas ir garsas"Ir spustelėkite paieškos mygtuką.

Tokiu būdu pamatysime chronologinį visų įrašų, kuriuos „Google“ įrašė laikui bėgant, sąrašą. Mes netgi galime atgaminti juos ir įsiklausyti į savo balsą, spustelėdami mygtuką „Žaisti“, esantį šalia kiekvienos užklausos.

Pastaba: visus šiuos įrašus taip pat galime ištrinti spustelėdami viršutinį išskleidžiamąjį meniu iš parinkties "Ištrinti rezultatus”.

Kaip išjungti mikrofoną bet kuriai programai

Tiesa ta, kad „Google“ nėra vienintelė įmonė, kuri renka ir saugo tokio tipo duomenis. Bet kuri programa, turinti prieigą prie telefono ar planšetinio kompiuterio mikrofono, gali išsaugoti mūsų frazes ar pokalbius ir daryti su jais viską, ką mano esant reikalinga.

Geras būdas to išvengti yra blokuoja prieigą prie mikrofono. Jei turime Android telefoną, tai galime padaryti taip:

  • Atidarome mobiliojo telefono nustatymų meniu ir įveskite "Programos ir pranešimai”.
  • Eime iki "Išplėstinė -> Programos leidimai -> Mikrofonas”.
  • Čia pamatysime sąrašą visų programų, kurioms reikalinga prieiga prie įrenginio mikrofono. Jei matome programą, kurios nenorime naudoti mikrofono, tiesiog panaikinkite atitinkamo skirtuko žymėjimą. Pavyzdžiui, jei norime visiškai užblokuoti „Google Voice Assistant“ mikrofoną, išjungsime „Google“ programos skirtuką.

Tokiu būdu galime pasirinkti, kurios programos gali naudoti mikrofoną, o kurios ne. Pavyzdžiui, prasminga, kad programa Telefonas turi pasiekti mikrofoną. Tačiau mums gali būti ne taip įdomu, kad „Facebook“ ar koks nors atsitiktinis žaidimas galėtų tuo pasinaudoti.

Būkite atsargūs, nes tai yra subtilus dalykas, ir jei pašalinsime prieigą „atsitiktinai“, gali būti, kad kuri nors programa nustos tinkamai veikti. Jei taip, pakaks grįžti į tą patį meniu ir anuliuoti pakeitimus.

Kaip neleisti „Google“ įrašyti mūsų pokalbių

Jei tai atrodo pernelyg „drastiška“ ir viskas, ko norime, yra išjungti „OK Google“, galime tai padaryti naudodami keletą mažiau invazinių nustatymų.

1 būdas: išjunkite funkciją „OK Google“.

Pirmasis metodas susideda iš išjungti OK Google aktyvinimo komandą. Taigi, mikrofonas bus įjungtas tik tada, kai atidarysime „Voice Assistant“ programą.

  • Atidarome „Android“ sistemos nustatymus ir įveskite kategoriją „Google”.
  • Eime iki "Paieška, asistentas ir balsas"Ir spustelėkite"Balsas”.

  • Galiausiai šiame meniu pasirenkame "Voice Match"Ir išjunkite skirtuką"Pasiekite naudodami „Voice Match“.”.

2 būdas: visiškai išjunkite „Google Assistant“.

Galiausiai taip pat galime žengti dar vieną žingsnį ir visiškai išjungti „Google Assistant“. Norėdami tai padaryti, mes ketiname "Nustatymai -> Google -> Paieška, asistentas ir balsas " ir spustelėkite "„Google“ padėjėjas”.

Šiame naujame lange mes slenkame į šoną, kad patektume į submeniu "Asistentas"Ir spustelėkite"Pagalbiniai įrenginiai -> Telefonas“. Čia rasime skirtuką pavadinimu „Google Assistant“. Mes jį išjungiame.

Ar šis straipsnis jums pasirodė įdomus? Jei taip, kategorijoje galite rasti kitų panašių įrašų Android. Ačiū, kad likote iki galo!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found