10 geriausių orų programų ir valdiklių, skirtų „Android“ – „Happy Android“.

Be abejo, jūsų seneliai žiūrėjo orų ataskaitą ar naujienas per televiziją / radiją, kad sužinotų, koks oras bus artimiausiomis dienomis. Aplink čia, Baskų krašte, gyveno piemuo, kuris, stebėdamas savo avis, žinojo, ar kitą dieną bus lietus, ar ne. Jis buvo plyšys. Tačiau dabar viskas tapo techniška: pažiūrėkite į savo mobilųjį telefoną ir pažiūrėkite, kaip rasite daug programų, skirtų prognozuoti ar patikrinti orą. Ar rytoj patekės saulė, ar mūsų laukia dar viena debesuota diena?

Šiandienos įraše apžvelgiame kai kurias geriausias orų programas, skirtas patikrinti orus „Android“. Eime ten!

10 geriausių orų programų, skirtų orui patikrinti „Android“.

Kai įdiegiame programą, skirtą numatyti ir žinoti, ką veiks orai, dažniausiai ieškome kelių dalykų. Viena vertus, kad jis būtų tikslus ir kad jame būtų gera vietinė informacija.

Ir jei turite gerą valdiklį, kurį galite greitai peržiūrėti, tuo geriau. Tačiau būkite atsargūs, atminkite, kad tokio tipo valdikliai išsiurbia akumuliatorių iš stiklainio taip, tarsi rytojaus nebūtų.

„Google“ programa / „Google“ padėjėjas

Kartais mums labiausiai tinka paprasčiausias. Jei viskas, ko norime, yra žinoti, ką veiks oras, be didelių komplikacijų mums net nereikia diegti tam skirtos programėlės.

Jei jau turime paieškos variklio programą (dažniausiai ji yra iš anksto įdiegta) arba „Google“ asistentą savo „Android“, tiesiog turime jo paklausti „Koks oras bus rytoj?“ ir reikalas sutvarkytas.

Atsisiųsti QR kodą Google Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

Accuweather: prognozės ir įspėjimai apie orą

Tai viena iš labiausiai atpažįstamų ir geriausiai vertinamų programų, leidžiančių sužinoti orą „Android“ įrenginiuose. Ji turi funkciją, vadinamą MinuteCast, su minutė po minutės informacija, ar bus lietus, ar ne jūsų srityje. Be to, jis siūlo įprastas valandines prognozes, savaitės prognozes, yra suderinamas su „Android Wear“ ir būtinais darbalaukio valdikliais.

Atsisiųskite QR kodą AccuWeather: prognozė ir įspėjimai apie orą Kūrėjas: AccuWeather Kaina: Nemokamas

1 Oras

1Weather yra dar vienas šios mobiliosios orų prognozės pranašumas. Tai įeina dienos ir valandos prognozės su daugybe papildomų detalių. Galime valdyti orus iki 12 miestų, jis palaiko 25 kalbas, Android Wear ir taip, jis taip pat turi savo valdiklį darbalaukiui.

Registruoti QR kodą 1Orai: prognozės, valdikliai, įspėjimai apie sniegą ir radaras Kūrėjas: OneLouder Apps Kaina: Bus paskelbta

Orai – orų kanalas

Viena iš išsamiausių „Android“ skirtų orų programų. Teikia prognozes ir informaciją apie orą, temperatūrą, audros įspėjimai, audros įspėjimai, radarai ir net žiedadulkių įspėjimai. Kelyje nieko nelieka. Taip pat turi planšetiniams kompiuteriams pritaikytą sąsają, keletą valdiklių, ji nemokama ir neapima jokio tipo integruotų pirkinių. Daugiau nei 50 milijonų „Android“ naudotojų apie tai gerai atsiliepia.

Atsisiųskite QR kodą „Weather“ – „The Weather Channel“ kūrėjas: „The Weather Channel“ Kaina: Nemokamas

Tikslus YoWindow oras

YoWindow yra speciali programa. Jis turi labai patrauklią vizualinę išvaizdą ir nors jis nėra toks galingas kaip tie, kuriuos minėjome aukščiau, jis turi labai malonią ir originalią sąsają. Užuot rodę mums orą per piktogramas (saulė / debesys / lietus), matome kraštovaizdį, vaizduojantį orą, kurį ketinate padaryti. Tada galime atlikti piršto judesį į šoną ir pamatyti laiko raidą, pritaikytą tam pačiam kraštovaizdžiui.

Atsisiųskite QR kodo tikslius orus 🌈 YoWindow + Wallpapers Kūrėjas: RepkaSoft Kaina: Nemokamas

Orai po žeme

„Weather Underground“ didžiuojasi esąs orų programa su geriausiomis hiperlokalinėmis prognozėmis. Jis turi puikų 4,6 žvaigždučių įvertinimą sistemoje „Google Play“ ir, nors jo valdikliai nėra labai pritaikomi, jis naudoja daugiau nei 180 000 privačių meteorologinių stočių, kad pateiktų tikrai skubius rezultatus, susijusius su mūsų rajono oru ir temperatūra.

Atsisiųskite QR kodą „Weather- Weather Underground“ Kūrėjas: „Weather Underground“ Kaina: Nemokama

Morecast – orų prognozė su radaru ir valdikliu

Viena geriausių „Morecast“ savybių yra jos sąsaja. Jis turi vertikalų išdėstymą, kurio pradžioje matome pačius pagrindinius duomenis, o slinkdami žemyn gauname išsamesnius duomenis. Jis turi internetines kameras įvairiose planetos dalyse su oru skirtingu paros metu ir daugiau nei įdomių detalių, tokių kaip radaras, 3D gaublys, navigacija su oru pakeliui, audros stebėjimo priemonė ir kt.

Atsisiųskite QR kodo orų prognozę, radarą ir valdiklį – Morecast Kūrėjas: UBIMET Kaina: Nemokamas

Šiandienos orai – prognozė, radaras ir pavojingas įspėjimas

Šiandien „Weather“ yra programa, kuri buvo paleista palyginti neseniai. Pasirinko Google kaip viena geriausių 2017 m. programų, Šiandien orai siūlo paprastą ir lengvai naudojamą sąsają. Programa leidžia pasirinkti iš 5 skirtingų duomenų šaltinių, tokių kaip „Weather Underground“, „Accuweather“ arba „Yr.no“ – Norvegijos paslauga, kuri, kaip žinoma, siūlo labai gerus vietos rezultatus Europoje. Daugiau nei 1 milijonas atsisiuntimų ir 4,7 žvaigždutės įvertinimas.

Atsisiųskite QR kodą Šiandien Orai – prognozė, radaras ir rimtas įspėjimas Kūrėjas: todayweather.co Kaina: Nemokamas

Tamsus dangus – hiperlokalūs orai

„Dark Sky“ yra programa, turinti šviesas ir šešėlius. Manoma, kad tai viena geriausių programų su vietine informacija ir gali pasakyti, kiek laiko veiks minutė po minutės. Jų prognozės yra tokio tipo „Lius po 23 minučių“, tai yra labai gera ir labai praktiška. Taip pat pateikiama informacija apie temperatūrą, maksimumus, minimumus, vėjo greitį, drėgmę ir kt. Trūkumas yra tas, kad norėdami gauti kuo daugiau naudos, turime pereiti prie mokamos versijos su licencija, kurią turime atnaujinti kasmet.

Registruokis QR kodą Dark Sky – Hyperlocal Weather Kūrėjas: The Dark Sky Įmonė Kaina: Bus paskelbta

„Yahoo“ orai

„Yahoo“ orų programa mobiliesiems siūlo daug informacijos, tačiau nėra per sunki. Galime patikrinti orą, temperatūrą, slėgį ar vėjo greitį ir tuo pačiu mėgautis unikaliais vaizdais, kuriais aplikacija atnaujinama kasdien (vaizdai paimti iš Flickr, beje, taip pat priklauso Yahoo).

Parsisiųsti QR kodą Yahoo Tiempo Kūrėjas: Yahoo Kaina: Nemokama

Ir ką tu galvoji? Kokios yra jūsų mėgstamiausios programos, skirtos orams patikrinti „Android“?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found