Kaip sukurti savo torrent failą – laimingas Android

Torrentai yra vienas praktiškiausių būdų dalytis failais internetu. Mes tiesiog turime sukurti .torrent failą ir žmonės galės jį atsisiųsti tiesiai iš mūsų kompiuterio ar mobiliojo telefono. Kažkas, kas tam tikru metu gali būti net patogiau nei įkelti dokumentus į saugyklą debesyje, į Mega, File Transfer ar kitas panašias svetaines.

Torrent failų naudojimas gali būti daugiau nei sveika alternatyva, kai failas, kurį norime bendrinti, yra per didelis, kad jį būtų galima siųsti el. paštu, arba jo formatas yra keistas arba nepalaikomas. Torrentai priimti bet kokio tipo ir dydžio failą, ir šia prasme jie nesiūlo jokių apribojimų.

Be to, joms nėra jokių laiko apribojimų, todėl galime jais dalytis tiek laiko, kiek norime (taip pat, nedelsdami nutraukiame prieigą, kai manome, kad tai tinkama).

Kaip sukurti torrent failą, paaiškinta žingsnis po žingsnio

Prieš pradedant reikėtų paminėti, kad nors toks dalijimosi turiniu būdas dažniausiai asocijuojasi su piratavimu, tai taip pat yra geras ginklas platinti visų rūšių legalų turinį: nuo reklaminės medžiagos, per nemokamą programinę įrangą, šviečiamąją dokumentaciją ir net žurnalistinę informaciją, kurios šaltinius jie pateikia. saugumo sumetimais turi likti anonimiškas. Tai pasakę, pažiūrėkime, kaip galime sukurti savo torrentą ...

Kaip sukurti torrent neprisijungus

Jei jau turime torrentų atsisiuntimo programą, įprasta, kad galime naudoti tą patį įrankį savo torrentams kurti ir jais dalytis tinkle. Šiuo metu yra keletas torrentų programų, turinčių šią funkciją, pvz Bittorrent, Perdavimas arba uTorrent. Šioje pamokoje kaip pavyzdį naudosime „BitTorrent Windows“ klientą.

  • Atidarome „BitTorrent“ ir einame į meniuFailas -> Sukurti naują torrentą”.

  • Kaime "Pasirinkite šaltinį"Spustelėkite"Pridėti failą"Norėdami pridėti vieną failą arba"Pridėti katalogą"Jei norime sukurti torrentą iš aplanko, sudaryto iš kelių failų.

  • Be to, torrent kūrimo langelis taip pat suteikia mums galimybę atlikti tam tikrus koregavimus, pvz., galimybę pridėti komentarų, išsaugoti failų tvarką arba nurodyti šaltinį / kilmės žiniatinklį.
  • Taip pat pamatysime, kaip automatiškai pridedami kai kurie URL adresai. Tai yra vadinamieji „trackeriai“ arba sekimo įrenginiai, kurie padeda palengvinti bendravimą su vartotojais (bendraamžiais), kurie nori atsisiųsti failą.
  • Kai turėsime visus norimus nustatymus, spustelėkite mygtuką "Sukurti”.
  • Tada atsidarys naujas langas, kuriame nurodysime torrent failo pavadinimą ir kelią. Patartina failą išsaugoti lengvai įsimenamame aplanke. Spustelėkite "Laikyti”.

Nuo čia torrent failas bus pradėtas dalytis automatiškai, ką galime patikrinti, jei pateksime į bendrinamų torrentų sąrašą. Dabar tereikia paimti ką tik sukurtą torrent failą, kuris sveria vos kelis kilobaitus, ir išsiųsti paštu, Telegrama, WhatsApp, Dropbox ar bet kokiu kitu įrankiu, kad žmonės galėtų pradėti atsisiųsti jo turinį.

Galiausiai, prisimink tai jei tik jūs bendrinate failą, torrent bus pasiekiamas tik tada, kai įrenginys įjungtas ir veikia torrent programa. Svarbu!

Susijęs įrašas: Geriausios programos, skirtos atsisiųsti torrentus iš „Android“.

Kaip sukurti torrentą internete

Jei neturime įdiegto torrent kliento arba dirbame iš mobiliojo telefono, torrent failą galime sugeneruoti ir naudodami žiniatinklio įrankius. Tam galime naudoti Internetinis torrent kūrėjas, „Github“ priglobtas internetinių torrentų kūrėjas, kuris tikrai gerai veikia ir apsaugo mus nuo bet kokių diegimų.

Jo veikimas labai panašus į tai, ką matėme ankstesniame punkte. Mes pasirenkame failą arba aplanką, kurį norime naudoti torrentui, kartu su kai kuriais pasirenkamais duomenimis, tokiais kaip stebėjimo priemonės, komentarai ir šaltinio šaltinis.

Kai viską paruošime, spustelėkite didelį mėlyną mygtuką "Sukurti torrentą"Ir mes leidome mašinai atlikti visą darbą. Per kelias sekundes turėsime valdomą torrent failą, kuriuo galėsime pasidalinti su draugais ir pažįstamais.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found