Kaip įdiegti „Linux“ USB atmintinėje – „Happy Android“.

Ar norite įdiegti „Linux“ savo kompiuteryje, bet vis dar nesate visiškai tikri ir norite išbandyti, kaip ji veikia? Ar jūsų operacinė sistema sugadinta ir jums reikia prisijungti prie kompiuterio, kad padarytumėte visų dokumentų atsarginę kopiją? Tai ir dar daugiau yra tai, ką galite padaryti, jei vienoje iš USB atmintinių įdiegiate nešiojamą Linux versiją (Ubuntu, Debian ir kt.). Kai jūsų laikmena bus paruošta, galite naudoti ją kaip nešiojamą operacinę sistemą arba naudoti kaip Linux diegimo programą ir įdiegti šią operacinę sistemą kur tik norite.

Norint paruošti USB atmintinę, būtina kompiuteryje įdiegti programą Universalus USB diegimo įrankis ir kurį atsisiunčiate „Linux“ platinimo ISO atvaizdas norite įdiegti į savo USB. Iš mūsų nemokamų atsisiuntimų skilties galite gauti abi programas tiesiog spustelėdami ČIA.

Kai turėsite abu failus, paleiskite Universalus USB diegimo įrankis. Pirmasis langas yra paprasta licencijos sutartis. Sutikite su sąlygomis ir spustelėkite "aš sutinku”.

Sutikite su licencijos sąlygomis

Kitame lange turite atlikti 3 veiksmus:

Konfigūruokite „Linux“ diegimą savo USB
  • 1 žingsnis: pasirinkite operacinę sistemą, kurią ketinate įdiegti į USB. Pasirinkite S.O. kurį ką tik atsisiuntėte anksčiau. Pavyzdiniame paveikslėlyje atsisiuntėme Ubuntu, todėl pasirinksime "Ubuntu”.
  • 2 žingsnis: pasirinkite diegimo programą (.ISO) spustelėdami „Naršyti”.
  • 3 veiksmas: pasirinkite USB atmintinę, kurioje ketinate įdiegti „Linux“.

Atlikę šiuos 3 veiksmus, paspauskite mygtuką "Sukurti“. Pamatysite įspėjamąjį pranešimą, nurodantį, kad „Linux“ bus įdiegta ką tik pasirinktame USB diske. Pasakyti jai "TAIP“Ir rieda mylias.

Tai paprastas įspėjamasis pranešimas

Kitas dalykas, kurį pamatysite, yra langas, rodantis jūsų laikmenos paruošimo eigą. Kai procesas bus baigtas, USB atmintinė bus paruošta ir paruošta naudoti Linux galią, kad ir kur eitumėte. Atminkite, kad norint, kad „Linux“ būtų paleista iš USB norimame kompiuteryje, pirmiausia turėsite sukonfigūruoti minėto kompiuterio BIOS, kad sistema būtų paleista iš USB atminties. Bet tai tema, kurią plėtosime kitu metu (jei reikia skubios informacijos, nedvejodami palikite žinutę).

Šiame lange rodoma diegimo eiga

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found