Kaip susigrąžinti vandens sugadintą mobilųjį telefoną 10 žingsnių

Prieš porą metų turėjau išmesti telefoną, nes vieną vakarinį apsilankymą vonioje numečiau jį į tualetą. Cha! Juokinga, tiesa? Na, tą akimirką aš nelabai norėjau juoktis.

Šiandienos mokymo programoje pamatysime, ką kada turime daryti numetame mobilųjį į tualetą, į kibirą ar bet kurį kitą vandens indas. Taip pat apžvelgsime, ko nereikia daryti, kad nepablogintume situacijos.

Ką daryti, kai mobilusis telefonas sušlampa

Jei jūsų mobilusis telefonas buvo įmirkęs vandenyjePrieš pradėdami traukti plaukus, stenkitės vengti bet kurio iš šių veiksmų:

 • Neįjunkite.
 • Nespauskite jokių mygtukų.
 • Nekratykite telefono.
 • Nepūskite (neleidžia prasiskverbti daugiau vandens).
 • Nemėginkite jo džiovinti kaitindami (plaukų džiovintuvu ir pan.).

10 žingsnių, kurių reikia atlikti norint susigrąžinti vandens sugadintą mobilųjį telefoną

Yra daug mitų ir legendų, surinktų senovės Egipto papirusuose ir senovės posakiuose rekomenduojame naudoti plaukų džiovintuvą. Klaida! Tiesa ta, kad tokiais atvejais įgūdžiai yra geriau nei jėga:

 • Išjunkite terminalą ir pasukite jį vertikaliai.
 • Nuimkite apsauginį dangtelį ir išimkite SIM korteles ir micro SD (jei jų turite).
 • Pabandykite išimti bateriją. Ne visi telefonai turi išimamą bateriją, todėl gali nepavykti atlikti šio veiksmo.
 • Naudokite audinį arba popierinį rankšluostį prietaisui išdžiovinti. Būkite atsargūs ir nepaskleistumėte vandens, kuris gali likti viduje.
 • Jei terminalas labai šlapias taip pat galite naudoti dulkių siurblį sugerti vandenį. Tokiu atveju būkite atsargūs ir nepaimkite jokių nuimamų komponentų.
 • Paimk telefoną ir įdėk plastikinis maišelis su gera sauja ryžių (pakanka, kad apimtų visą mobilųjį). Svarbu: uždarykite maišelį taip, kad nepatektų oro.

 • Leiskite terminalui išdžiūti porai dienų. Svarbu, kad per šį laiką nebandytume jo įjungti, kad pamatytume, ar jis veikia. Laiko ir kantrybės!
 • Po kelių dienų išimkite išmanųjį telefoną iš ryžių maišelio, vėl įdėkite akumuliatorių ir pabandykite jį įjungti.
 • Jei telefonas neįsijungia, pabandykite įkrauti akumuliatorių. Jei jis vis tiek neveikia, gali būti, kad akumuliatorius yra sugedęs (ją galite pataisyti pirkdami naują akumuliatorių). Bet kokiu atveju šiuo metu patartina telefoną nunešti pas profesionalą, kad jis patikrintų ir teisingai diagnozuotų problemą.
 • Jei telefonas įsijungia ir veikia normaliai atlikti kai kuriuos patikrinimusLeiskite muziką, patikrinkite jutiklinį ekraną ir įsitikinkite, kad viskas yra vietoje.

Mobilūs džiovinimo maišeliai

Be ryžių triuko, taip pat galime naudoti džiovinimo maišeliai mobiliesiems telefonams: iš principo jie yra veiksmingesni už ryžius (turi labai galingą ir greitą džiovinimo priemonę) ir galima įsigyti už kainą, kuri nesiekia 10 eurų Amazon.

Bet kokiu atveju, jei prietaisas jau šlapias ir nė vieno iš šių maišelių namuose neturime, geriausia naudoti ryžių metodą tiesiogiai. Tokiais atvejais svarbi kiekviena sekundė.

Vandeniui atsparūs apsauginiai dėklai

Jei dėl savo būklės nuolat kontaktuojame su dideliu vandens kiekiu, taip pat galime apsvarstyti galimybę įsigyti vandeniui atsparų apsauginį dėklą. Šioje srityje turime nemažai kokybiškų prekių ženklų, tokių kaip Otterbox, Griffin Survivor ir Catalyst.

Neperšlampami telefonai

Kitas geras būdas išvengti tokios situacijos – įsigyti vandeniui atsparų mobilųjį telefoną. Galime įsigyti a tvirtas telefonas arba bekelės telefonas, terminalai, specialiai sukurti taip, kad atlaikytų kritimą ir aukšto lygio apsauga nuo dulkių ir vandens.

Tokiais atvejais turime atkreipti dėmesį į tai, ar terminalas turi IP sertifikatą ir jo laipsnį. IP vertė apskaičiuojama pagal šiuos dalykus:

 • Balai nuo 1 iki 6 už atsparumą dulkėms ir nešvarumams.
 • Dėl atsparumo vandeniui balų nuo 1 iki 8.

Todėl mobilusis su IP68 sertifikatas jis turės aukščiausią atsparumo dulkėms, purvui ir vandeniui lygį. Yra keletas tikrai gerai žinomų mobiliųjų telefonų, kurie yra atsparūs vandeniui, pavyzdžiui, Samsung Galaxy S7 ir S8, Sony Xperia Z5, iPhone 7 ar LG G6.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found