Geriausios programos siųsti pinigus į kitas šalis (tarptautines)

Pavedimai yra puikūs, tačiau kai kuriais atvejais jiems reikia daug biurokratijos. Kartais tiesiog norime greitai nusiųsti kelis dolerius ar eurus giminaičiui į užsienį. Ir žinoma, kad iš mūsų neimtų komisinio mokesčio arba bent jau kad jis būtų kuo mažesnis. Šiandienos įraše pamatysime kokios yra geriausios programos, skirtos pinigų siuntimui tarptautiniu mastu, saugiai ir lengvai iš savo mobiliojo telefono.

7 geriausios programos, leidžiančios siųsti pinigus tarptautiniu mastu be papildomų mokesčių

Prieš pradedant, reikėtų paminėti, kad kai kurios tikrai populiarios programos yra prieinamos tik kai kuriose šalyse. Tai yra atvejis Venmo, viena populiariausių pinigų siuntimo programėlių JAV, kuri, deja, dar neįdiegta Ispanijoje. Sprendimas? Pasinaudokite bet kuria iš šių kitų alternatyvų. Daug efektyviau, kai reikia atlikti tarptautinius pervedimus.

TransferWise

Puiki programa siųsti pinigus į kitas šalis. TransferWise tikslas – kad pervedimai būtų kuo pigesni ir skaidresni. Vienas iš teigiamiausių jo aspektų yra tai Ji neturi minimalaus perdavimo limito. Jis naudoja vidutinį rinkos tarifą (kai kuriais atvejais iki 8 kartų pigiau nei bankai) ir palaiko mokėjimus su Apple Pay.

Tarp tobulintinų aspektų paminėkite, kad jame vis dar nėra grynųjų pinigų inkasavimo (garsiojo „bendrojo banko“) ir kad jis „tik“ palaiko keitimą į 28 skirtingas valiutas. Bet kokiu atveju, viena iš labiausiai rekomenduojamų ir saugiausių programėlių siųsti pinigus į užsienį.

Atsisiųskite QR kodą TransferWise Money Transfer Kūrėjas: TransferWise Kaina: Nemokamas

Pasaulio perdavimas

Viena geriausių programų siųsti pinigus tarptautiniu mastu. Ji neturi minimalios pervedimo sumos ir veikia daugiau nei 120 šalių visame pasaulyje. Jis siūlo gana konkurencingus valiutų kursus ir leidžia pasiimti grynųjų pinigų.

Mokesčiai kinta priklausomai nuo pervestinos sumos ir yra ribojama pinigų suma, kurią galime pervesti. Kitaip, viena geriausiai vertinamų programų sektoriuje, „Google Play“ įvertinta 4,5 žvaigždutėmis.

Atsisiųskite QR kodą WorldRemit, pinigai sukasi Kūrėjas: WorldRemit Kaina: Nemokama

Paypal

„Venmo“ įsigijo „Paypal“, o tai padėjo įmonei tobulinti savo programą. Platforma leidžia siųsti pinigus tikrai paprastai ir saugiai: mums reikia tik gavėjo el. pašto adreso arba telefono numerio kad būtų galima išsiųsti šiek tiek grynųjų.

Geriausia, kad tai leidžia atlikti pervedimus praktiškai į bet kurį planetos kampelį. Kai kalbame apie pinigų siuntimą internetu, būtinai turime rekomenduoti Paypal.

Atsisiųskite QR kodą PayPal Kūrėjas: PayPal Mobile Kaina: Nemokama

OFX pinigų pervedimas

OFX yra programa, kuri specializuojasi tarptautiniuose pervedimuose. Tai leidžia siųsti pinigus į190 šalių ir palaiko daugiau nei 50 skirtingų valiutų. Apima kurso įspėjimą, kad galėtumėte pasinaudoti geriausiu pervedimo laiku, valiutų kursų istorija ir operacijų stebėjimas.

Pervedimai yra nemokami be komisinių ir siūlo geresnius valiutos keitimo kursus nei kai kurie bankai. Tarp neigiamų aspektų galima paminėti ir minimalų siuntimo limitą, kuris turi būti didesnis nei 175 USD (apie 150 eurų). Jis nepriima kredito kortelių ar grynųjų pinigų kaip mokėjimo būdų.

Atsisiųskite QR kodą OFX Money Transfer Kūrėjas: OFX (OzForex Limited) Kaina: Nemokamas

Pamatyti

„Verse“ yra pinigų siuntimo programa, kuri veikia be komisinių, nors ir neturi jokio banko. Įkūrė 3 ispanai, dirba Europos lygmeniu yra vienas iš labiausiai pripažintų šiuo metu 2019 m.

Su eilėraščiu galime siųsti, prašyti, pervesti ar gauti pinigus iš karto su mobiliuoju telefonu nemokamai ir saugiai. Taip pat leidžia pasigaminti bendrą valtį, kontroliuoti bendras išlaidas (puikiai tinka kelionėms su draugais).

Atsisiųsti QR kodo eilėraštį – Pagos Kūrėjas: Verse Technologies Kaina: Nemokama

Bizum

Jei gyvenate Ispanijoje, tai viena iš pinigų siuntimo priemonių, apie kurią būsite daugiausiai girdėję. Tai paprastas būdas siųsti ir gauti pinigus draugams, šeimos nariams, pirkti internetu ar mokėti parduotuvėse. Tai kažkas panašaus į virtualią piniginę, su kuria galite mokėti tol, kol po ranka turite mobilųjį telefoną.

Praktiniais tikslais nėra „Bizum“ programos, tačiau kiekvienas bankas siūlo savo programą, su kuria galima atlikti mokėjimus per „Bizum“. Pinigų pervedimai yra greiti ir nemokami. Šios priemonės idėja yra ta, kad galime atlikti mokėjimus nežinant gavėjo banko duomenų, pvz., IBAN. Nors kaip reikalavimas yra būtina, kad pinigų gavėjas turėtų sąskaitą viename iš su Bizum suderinamų bankų.

Šiandien Ispanijoje su platforma yra susieti praktiškai visi bankai, pradedant Bankia, baigiant La Caixa, Bankinter, Kutxabank, BBVA, Sabadell ir kitais pagrindiniais mūsų šalyje veikiančiais bankais (iš viso apie 25 subjektai), todėl jos naudojimas gali būti patogiausia.

Norėdami sužinoti, ar mūsų bankas yra suderinamas ir kad galėtume atsisiųsti atitinkamą programėlę, tereikia įeiti į Bizum svetainę, kurioje rasime visas nuorodas programai įdiegti.

Apsilankykite oficialiame Bizum puslapyje

Grynųjų pinigų programa

„Cash App“ yra skaitmeninė piniginė, labai panaši į „Venmo“, leidžianti jos vartotojams siųsti ir gauti pinigus. Tačiau jame yra keletas papildomų funkcijų, dėl kurių jis tikrai įdomus.

Viena vertus, leidžia siųsti pinigus el. Tai reiškia, kad gavėjui nebūtina, kad programėlė būtų įdiegta savo mobiliajame telefone. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai turėti el. pašto adresą, kad galėtumėte gauti pinigus.

Kitas įdomus momentas yra tas taip pat palaiko Bitcoin. Vartotojai gali pirkti ir parduoti Bitcoin per Cash App nemokėdami komisinių.

Registruokis QR kodo grynųjų pinigų programėlę Kūrėjas: Square, Inc. Kaina: Bus paskelbta

Asmeniškai, nors tai labai atsisiųsta programėlė ir turinti gerą bendrą įvertinimą Play parduotuvėje, rekomenduočiau atlikti tik nedidelius pervedimus. Panašu, kad naujausi „Cash App“ vartotojų komentarai yra gana neigiami (kiek tai susiję su technine pagalba), tad patarčiau bent kurį laiką jį palaikyti „karantine“.

Ir viskas. Jei žinote kitų naudingų programų, skirtų pinigų siuntimui tarptautiniu mastu, nedvejodami palikite savo rekomendaciją komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found