Geriausios „Android“ atsisiuntimų tvarkyklės ir greitintuvai

Kai nesame prisijungę prie WiFi tinklo, kiekvienas baitas yra svarbus. Vaizdų ar vaizdo įrašų atsisiuntimas gali tapti išbandymu, jei atsisiuntimas nutraukiamas arba atsisiuntimo greitis sumažėja. Kas daugiau, „Android“ standartinė atsisiuntimų tvarkyklė yra labai paprasta ir ryšio nutraukimas gali sugadinti failą, kurį ilgą laiką atsisiunčiame. “Atsisiuntimas nepavyko”, “Atsisiuntimas nepavyko“. Koks pyktis! Norėdami optimizuoti failų atsisiuntimų valdymą „Android“, nieko geriau nei gera atsisiuntimų tvarkyklė.

Atsisiuntimų tvarkyklės: kam jie skirti?

Atsisiuntimų tvarkyklė yra programa, kuri rūpinasi valdyti, optimizuoti ir pagreitinti failų atsisiuntimą. Kalbame ne apie atsisiuntimus iš Google Play ar atnaujinimo užduotis, kurios atliekamos fone, o apie visus tuos PDF failai, nuotraukos ar vaizdo įrašai, kuriuos atsisiunčiame iš interneto į „Android“ terminalą.

Turėdami gerą tvarkyklę, galime puikiai be problemų atlikti kelis vienu metu atsisiuntimus, atnaujinti nesėkmingus atsisiuntimus, išvengti kirpimų, pagerinti atsisiuntimo greitį, nustatyti maksimalų atsisiuntimų skaičių. siūlai už atsisiuntimą ir galiausiai boost failo atsisiuntimas mūsų įrenginyje.

Geriausi atsisiuntimų tvarkyklės / greitintuvai, skirti „Android“.

Šiandien „Google Play“ galime rasti 4 ar 5 tikrai geras atsisiuntimų tvarkykles ir greitintuvus, kurie išsiskiria iš kitų tokio tipo programų.

Išplėstinė atsisiuntimų tvarkyklė (ADM)

Viena geriausių „Android“ atsisiuntimo tvarkyklių. Turėdamas daugiau nei 10 milijonų atsisiuntimų ir gerai įvertinęs vartotojų, ADM turi šias funkcijas:

 • Daugialypis sriegis atsisiuntimams.
 • Automatiškai iš naujo atsisiųsti, jei atsiranda klaida arba atsisiuntimas nutraukiamas. netikėtai.
 • Suplanuokite atsisiuntimus.
 • Leidžia perduoti atsisiuntimo nuorodas iš .txt failų.
Atsisiųskite QR kodo išplėstinę atsisiuntimo tvarkyklę ir torrent atsisiuntimo programą Kūrėjas: AdvancedApp Kaina: Nemokamas

„Turbo Download Manager“ (TDM)

Nors TDM veikia tik su tiesioginėmis atsisiuntimo nuorodomis, tikriausiai ji geriausiai integruojasi su žiniatinklio naršyklėmis. Ji turi labai įdomią funkciją ir leidžia pasirinkti atsisiuntimo šaltinį. Taigi, jei pasirinksime artimiausią šaltinį, galime pagerinti atsisiuntimo greitį. Programėlės kūrėjai Point Blank nurodo, kad ji padidina atsisiuntimo greitį x5. Tai atrodo pernelyg optimistiškas teiginys, tačiau kai kuriais atvejais galima pastebėti esminį pagerėjimą.

Kalbant apie visa kita, jis turi tas pačias funkcijas kaip ir kiti, leidžia pristabdyti atsisiuntimus, įdėti juos į eilę ir pan.

Atsisiųskite QR kodo Turbo atsisiuntimo tvarkyklę (ir naršyklę) Kūrėjas: Taškas tuščias Kaina: Nemokama

Atsisiųskite „Accelerator Plus“ (DAP)

Lengva pati DAP programa sveria ne daugiau kaip 1,3 MB. Tačiau ne dėl to jis yra mažiau galingas nei kiti. Jo funkcijos apima:

 • Atsisiųskite vienu metu su keliomis gijomis arba siūlai už atsisiuntimą.
 • Palaiko atsisiuntimą fone ir išjungus ekraną.
 • Tai leidžia peržiūrėti atsisiuntimus pagal kategorijas ir datą, todėl lengviau rasti konkretų atsisiuntimą.
 • Jis turi automatinį nuorodų fiksavimą, kai nukopijuojate nuorodą arba spustelėsite atsisiuntimo mygtuką.
 • Pristabdykite ir atnaujinkite atsisiuntimus, taip pat automatiškai pakartokite nesėkmingus atsisiuntimus.
Atsisiųskite QR kodą Atsisiųsti Accelerator Plus Kūrėjas: rubycell Kaina: Nemokama

IDM atsisiuntimo tvarkyklė

Kita atsisiuntimų tvarkyklė, kuri tikrai užima mažai vietos ir yra labai populiari. Vartotojo sąsaja yra gana tingi (negaliu pasakyti, kad negraži), bet šiaip tai labai išbaigta atsisiuntimų tvarkyklė ir efektyviai pagerina atsisiuntimų greitį.

Atsisiųskite QR kodo IDM atsisiuntimų tvarkyklę ★★★★★ Kūrėjas: Mobiliojo atsisiuntimo tvarkyklė Kaina: Nemokamas

Droid krautuvas

Atsisiuntimų tvarkyklė, sukurta specialiai Android, galinti pasiūlyti labai gerą greitį padalijus atsisiuntimą į kelias dalis. Be to, jis turi šias funkcijas:

 • Automatinis atsisiunčiamų nuorodų aptikimas „Android“ naršyklėse.
 • Leidžia pristabdyti ir suplanuoti atsisiuntimus.
 • Galimybė atsisiųsti bet kokio dydžio failus ir išsaugoti juos SD.
 • Yra integruota naršyklė.
 • Tai leidžia mums nustatyti, kokio tipo ryšiu (4G, wifi) kiekviena nuoroda atsisiunčiama atskirai.
Atsisiųsti QR kodo įkroviklį Droid Kūrėjas: Dmitrijus Voronkevičius Kaina: Nemokamas

Kaip matote, visos jos yra labai panašios programos, kurių veikimas įrodytas, tad galų gale labiau nuo mūsų estetinio skonio priklausys, ar pasirinkti vieną ar kitą. Akivaizdu, kad jei norime patobulinti atsisiuntimų valdymą sistemoje „Android“, labai rekomenduojama naudoti gerą atsisiuntimų tvarkyklę ir greitintuvą, pvz., minėti aukščiau.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found