iVoox: geriausia programa podcast'ų mėgėjams – Happy Android

Daugeliui žmonių radijas yra kaip televizija: yra daug pasiūlos, bet mes privalome būti dėmesingi, kai transliuojamos programos. Be to, ypač bendrojoje žiniasklaidoje, teminė įvairovė dažnai pastebima jos nebuvimu.

Mėgstate radiją, bet ar iki nosies klausytis naujienų, politinių susibūrimų ar tų pačių radijo formulių kaip visada? Tada jūsų yra podcast'ai. Radijo laidos temomis kad jus tikrai domina ir ko galite klausytis iš savo mobiliojo telefono kada tik nori.

iVoox, ispanų internetinių transliacijų mėgėjų namai

Šiandien yra daug podcasting platformų, bet ispaniškai kalbančioje rinkoje neabejotinai išsiskiria labiausiaiiVoox. Jo turinį galime pasiekti iš naršyklės, tačiau iš tikrųjų galime juo pasinaudoti joje programos formatą, skirtą „Android“ ir „iOS“..

Atsisiųskite QR kodo podcast'ą ir radiją iVoox – Klausykite ir atsisiųskite nemokamai Kūrėjas: iVoox Podcast and Radio Kaina: Nemokamas Atsisiųskite QR kodo podcast'ą ir radiją - iVoox Kūrėjas: iVoox Kaina: Nemokamas +

Nepertraukiamai naudojuosi viešuoju transportu metų metus, o kadangi prieš daugelį metų atradau iVoox, jis visada keliauja su manimi. Valandos pokalbių, susibūrimų ir įdomiausių laidųvos už poros paspaudimų.

Kokių podcast'ų galiu klausytis per iVoox?

įėjau iVoox su „Ground Zero“ monografijos La Rosa de los Vientos de Cebrián, nors tiesa tokia „iVoox“ turi podcast'us bet kokiam skoniui. Turinys, susijęs su paslapčių pasauliu, istorija, humoru ir vaizdo žaidimais, išsiskiria, tačiau temų spektras užgniaužia kvapą:

Verslas ir technologijos: rinkodara ir strategija, verslas ir sektoriai, asmeninis tobulėjimas, internetas ir technologijos.

Mokslas ir kultūra: kelionės ir vietos, menas ir literatūra, kalbos, mokslas ir gamta.

Laisvalaikis: Humoras ir pramogos, vaizdo žaidimai, vaidmenų žaidimas ir anime, pomėgiai ir gastronomija, žurnalai ir įvairovė, kinas, televizija ir laidos

Muzika: alternatyva ir indie, bliuzas ir džiazas, elektronika, pop ir pop-rokas, rokas, metalas, OST ir klasika, hip hopas ir repas, soulas, funk ir R&B, pasaulinė ir kita muzika, eksperimentinė ir naujasis amžius

Istorija ir tikėjimai: Istorija, humanitariniai mokslai, tikėjimas, filosofija ir dvasingumas, paslaptis ir kitos tikrovės

Naujienos ir visuomenė: politika, ekonomika ir nuomonė, naujienos ir įvykiai, pasaulis ir visuomenė

Sportas: Futbolas, sporto centras ir kt

Gerovė ir Šeima: pora ir santykiai, vaikai ir išsilavinimas, protas ir psichologija, sveikata, namai ir vartojimas

„iVoox“ programose Iker Universe, Tuščia erdvė, Niekas nieko nežino su Buenfuente ir Romero, La Escóbula de la Brújula, arba podcast'ai Ketvirtasis tūkstantmetis tarp kitų. Bet yra ir daugiau. Daug daugiau. Būtų keista, jei visame kataloge nerastume to, kas mums patinka.

„IVoox“ funkcijos: laikmatis, atsisiuntimai ir kt

Kalbant apie programos funkcijas, joje yra viskas, ko galima paprašyti iš tokio tipo įrankio.

Kai pirmą kartą pradėjome „iVoox“. galime nurodyti pageidaujamas temas kad programa parodytų mums svarbius pasiūlymus. Iš ten turime paieškos variklį, kad rastume mus dominančias podcast'as.

Be to, kiekvienam garso takeliui turėsime galimybę klausytis tiek srautiniu būdu, tiek atsisiųskite jį tiesiai į mūsų įrenginį, nereikia registruotis ar imtis jokių papildomų veiksmų.

Kiekvienas podcast'as taip pat gali pasirinkti laikmatis, kuris gali praversti, jei esame vieni iš tų, kurie klausosi podcast'ų lovoje prieš miegą. Be to, tarp daugelio kitų gerai apgalvotų funkcijų yra ir bendrinimo, komentarų ar grojaraščių kūrimo parinkčių.

Jei norite pasinerti į internetinių transliacijų pasaulį, „iVoox“ yra viena iš tų programų, kurias būtina išbandyti. Jei norime klausytis podcast'ų anglų kalba, galime patraukti PodBean podcast, dar viena puiki programa, bet jei ieškome turinio ispanų kalba, iVoox, be jokios abejonėsYra geriausias variantas.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės