Kaip sukurti atsarginę kontaktų kopiją „Android“ ir „iOS“.

Praėjusiais metais buvo pavogtas mano mobilusis telefonas. Kas buvo padaryta, buvo padaryta, gailėtis irgi nebuvo labai prasmės, todėl geriausia buvo perversti puslapį. Šiaip ar taip, mane labai trikdė tai, kad pamečiau kontaktus iš telefonų knygelės. Tai mane tikrai erzino. Ar tau taip kada nors nutiko? Kvaila man, kad tą dieną nesukonfigūravau jokios atsarginės kopijos (Nusipelnėte „Android“!) … Oi! Kaip skaudu! Nebūk kvailas kaip aš ir pasinaudokite šiuo įrašu, kad įsitikintumėte, jog esate aiškus kaip sukurti atsarginę savo kontaktų kopiją, ir taip išvengsite savo brangios dienotvarkės numerių praradimo vagystės ar praradimo atveju. Paklausyk manęs!

Kaip sukurti atsarginę kontaktų kopiją „Android“.

„Android“ yra 2 labai paprasti būdai, kaip sukurti mūsų darbotvarkėje esančių kontaktų atsarginę kopiją. Viena vertus, mes galime sukonfigūruoti automatinį kopijavimą per „Gmail“ arba, jei norime, galime padaryti kopiją „be atgal“ ranka.

Sukonfigūruokite atsarginę kopiją iš „Gmail“.

Drįsčiau teigti, kad absoliuti dauguma Android vartotojų telefone turi susikūrę Gmail paskyrą. Jo konfigūruoti neprivaloma, bet jei to nedarote, negalite atsisiųsti ir įdiegti programų iš „Play“ parduotuvės. Taigi didžioji dauguma vartotojų savo įrenginyje naudoja bent vieną „Gmail“ paskyrą. Ar žinojote, kad tiesiog turėdami „Google“ paskyrą galite automatiškai nukopijuoti savo kontaktus?

Eiti į "Nustatymai → Paskyros"Ir pasirinkite savo Gmail paskyrą, tada pasirinkite duomenis, kuriuos norime sinchronizuoti (būtinai pažymėkite kontaktus), ir galiausiai eikite į"Nustatymai → Atsarginė kopija ir atkūrimas.„Ir palik pažymėtą“Padarykite atsarginę kopiją"ir"Automatinis atkūrimas”.

Jei telefoną pamesite arba jis bus pavogtas, turėsite tik iš naujo sukonfigūruoti tą pačią „Gmail“ paskyrą, kurią naudojote norėdami susigrąžinti kontaktus naujame telefone.

Eksportuokite kontaktus į išorinį failą

Taip pat galite pasirinkti amatininko parinktį ir patys pasidaryti atsarginę darbotvarkės kopiją. Norėdami tai padaryti, tereikia eiti į "Kontaktai (redaguoti)„Ir parodykite parinkčių meniu, kad pasirinktumėte“Importas eksportas”.

Lengva tiesa? Dabar tereikia pasirinkti, kur norite eksportuoti failą, kuriame bus visi telefonų knygelės kontaktai. Vaizdo pavyzdyje pasirinkau "Eksportuoti į SD kortelę“, Tada paimkite failą su kopija ir išsaugokite jį saugioje vietoje (pavyzdžiui, „pendrive“ arba įkelkite į „Google“ diską ar „Dropbox“).

Adresatų kopija bus išsaugota faile pavadinimu „Kontaktai.vcf", Ir jei pasirinkote jį išsaugoti SD, rasite jį kelyje"/ saugykla / extSdCard / "

Kaip sukurti atsarginę kontaktų kopiją iOS

Jei turite „iPhone“ ir norite pasidaryti atsarginę arba atsarginę savo kontaktų kopiją, turite 2 labai paprastus būdus.

Kurkite atsargines kontaktų kopijas naudodami „iTunes“.

Naudodami iTunes galite pasidaryti atsarginę savo iPhone kontaktų ir kitos svarbios mobiliojo įrenginio informacijos kopiją. Norėdami tai padaryti, prijunkite telefoną prie kompiuterio arba „Mac“ ir atidarykite „iTunes“ staliniame kompiuteryje. Pasirinkite savo iPhone ir "Santrauka"Spustelėkite"Nukopijuokite dabar”.

Dabar prasidės atsarginės kopijos kūrimo procesas ir bus sukurta jūsų kontaktų ir visos „iPhone“ saugomos informacijos atsarginė kopija.

Sukurkite atsarginę savo kontaktų kopiją naudodami „iCloud“.

Jei atrodo pavojinga išsaugoti atsarginę kopiją kompiuteryje, visada galite naudoti „iCloud“, kad sukurtumėte kopiją debesyje.

Eikite į nustatymus „iPhone“ ir pasirinkite „iCloud“. Atminkite, kad jei nesate prisijungę, norėdami tęsti turėsite įvesti savo Apple ID ir slaptažodį.

Norėdami baigti, tereikia eiti į parinktį "Kontaktai (redaguoti)"Ir įgalinkite automatiškai sukurti atsargines jūsų kontaktų kopijas į iCloud.

Be ką tik paminėtų metodų, taip pat galėsite rasti daugybę „Android“ ir „iOS“ skirtų programų, kurios daro atsargines jūsų įrenginyje saugomos informacijos kopijas, tačiau jei norite pasidaryti tik savo kontaktus, rekomenduoju vengti diegti papildomų programų (Tikrai jau turite įdiegtas visas džiungles programų, ar aš klystu?). Ilgainiui jūsų telefono atmintis ir procesorius jums padėkos.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės