„Dragon Ball Legends“ patenka į „Android“: dabar galima atsisiųsti!

Po kelių mėnesių laukimo šiandien, kovo 21 d., buvo pasirinkta diena pradėti naują oficialų Dragon Ball žaidimą, skirtą Android. Drakono rutulio legendos, sukurtas Bandai Namco, yra antrasis mobilusis žaidimas franšizėje. Veiksmo žaidimas, nepaliekantis galvosūkių ir strategijos formato Dokkano mūšis kur kas tiesesniam kovos stiliui.

Kadangi žaidimas ką tik pasirodė prieš porą valandų, vis dar neturėjau laiko jo nuodugniai išbandyti. Galiu pasakyti, kad jis atrodo tikrai gerai, o grafika yra artimesnė tam, ką matome konsolėse. Likusią dalį aš jums pasakysiu tolesnėse eilutėse.

Šaltalankis, tas paslaptingas personažas, išskirtinis? iš Dragon Ball Legends

Viena didžiausių šio „Dragon Ball Legends“, skirto mobiliesiems, paslapčių yra naujas personažas, kuris buvo ištrauktas iš rankovės ir kurį būtų sukūręs pats Akira Toriyama. Askaloniniai česnakai -Taip jis save vadina- tai sajanas, kuris kažkodėl prarado atmintį.

Nuo pat pradžių nekelia jausmo, kad tai gali būti personažas, kurį išvysime būsimame franšizės filme, kuris pasirodys gruodį. Greičiau tai atrodo kaip tipiškas avataras, kuris mums priskiriamas žaidimo pradžioje ir su kuriuo turėsime save identifikuoti, jį patobulinti įvairiais patobulinimais ir iš esmės sekti istorijos eigą.

Žaidimo mechanika

Dragon Ball Legends yra 3 dimensijų kovinis žaidimas, panašus į tai, kas matoma tokiuose žaidimuose kaip klasika. Budokai Tenkaiči arba naujausia saga Ksenoverė. Tačiau valdikliai pritaikyti prie terpės, kuriai jie skirti: mobiliesiems įrenginiams.

Tai reiškia, kad judesiai ir glostymai atliekami naudojant ekrano gestus (kairėn, dešinėn, aukštyn ir žemyn, bakstelėjimai). Be to, pridedamos kortelės, kurias realiuoju laiku galime naudoti sudėtingesniems deriniams ir atakoms atlikti.

Istorijos metu mes valdysime Shallot, tačiau kovos bus komandomis, kovų metu galėsime keisti veikėjus. Faktas, kuris leis mums žaisti su Goku, Trunks ir kt.

Vaizdo ir garso skyrius

Vizualinis aspektas yra galingas, dėl to neabejotina. Tai pirmasis oficialus Dragon Ball kovos žaidimas su visais įstatymais, ir kūrėjo pastangos šiuo atžvilgiu yra pastebimos. Gera grafika, dinamiška kova ir roko garso takelis su daugybe gitarų. Abiejuose skyriuose pastaba yra puiki.

Freeza vienoje iš Dragon Ball Legends kadrų

Atsisiųskite „Dragon Ball Legends“.

Jei jau seilėtės ir norite iš pirmų lūpų pamatyti, koks yra šios Dragon Ball Legends skonis, galite atsisiųsti tiesiogiai iš šios tiesioginės nuorodos į „Google Play“ parduotuvę.

Atsisiųskite QR kodą DRAGON BALL LEGENDS Kūrėjas: BANDAI NAMCO Entertainment Inc. Kaina: Nemokamas

Jei žaidimas dar nepasiekiamas jūsų geografinėje vietovėje, taip pat galite jį įdiegti naudodami atitinkamą APK failą, kurį galite rasti patikimose svetainėse, pvz., „APK Mirror“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found