Geriausios programos, leidžiančios rasti nemokamą „Wi-Fi“, kad ir kur būtumėte

Jei mūsų mobiliojo ryšio duomenų perdavimo sparta yra nedidelė, o iki mėnesio pabaigos visada atsiimame rezervaciją arba tiesiogiai be interneto ryšio, šis TOP sąrašas gali mus sudominti. Šiandien apžvelgsime keletą geriausių programų nemokami viešosios interneto prieigos taškai ir viešosios belaidžio interneto prieigos taškai mūsų rajone. Geriausias būdas turėti Nemokamas wiFi interneto ryšys –Kaip skamba – ir teisėtu būdu.

Geriausios programos, leidžiančios rasti nemokamą „WiFi“, kad ir kur būtume

Programos, kurias matysime toliau, nėra atsakingos už maršrutizatorių įsilaužimą ar naudojamą kaimyno „WiFi“ vagystei. Priešingai, mes kalbame apie „Android“ programas, kurių tikslas yra sukurtinemokamų interneto prieigos taškų tinklas.

Pagrindinis WiFi raktas

Pagrindinis WiFi raktas yra „Android“ skirta programa, turinti daugiau nei 400 milijonų prieigos taškų, pasklidusių visame pasaulyje. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įdiegti programą ir sekti netoliese esančius atvirus tinklus, prie kurių galime prisijungti be slaptažodžio.

Ir iš kur tiek daug prieigos taškų? Dauguma jų yra viešbučių, barų, restoranų ir įstaigų „Wi-Fi“, kurie per šią programą bendrina savo tinklą. Mes kalbame apie programą, kuri turi daugiau nei 800 milijonų vartotojų. Nieko nėra.

Užsiregistruokite QR kodo „WiFi Master“ – sukūrė wifi.com Kūrėjas: LINKSURE NETWORK HOLDING PTE. RIBOTA kaina: bus paskelbta

WiFi žemėlapis

WiFi žemėlapis yra programa, panaši į „WiFi Master Key“, turinti daugiau nei 100 milijonų nemokamų „WiFi“ ir prieigos taškų. Atidarome programą, matome žemėlapį ir pasirenkame vieną iš pasiekiamų belaidžių tinklų. Mes automatiškai pamatysime prieigos slaptažodį.

Įdomus „WiFi“ žemėlapio taškas yra tas turi komentarų skiltį, kuris gali būti naudingas norint sužinoti, ar slaptažodis neveikia arba neteisingas. Taip pat leidžia atsisiųsti visus miesto slaptažodžius konkrečių, kad vėliau būtų galima su jais susisiekti neprisijungus. Labai naudingas.

Atsisiųskite QR kodo WiFi žemėlapį® – Nemokamas internetas su slaptažodžiais WiFi Kūrėjas: WiFi Map LLC Kaina: Nemokamas

Avast Wi-Fi ieškiklis

„Avast“ yra prekės ženklas, žinomas dėl puikios antivirusinės paslaugos, tačiau jame taip pat yra programa, skirta nemokamo „WiFi“ mėgėjams. Šiuo atveju „Avast Wi-Fi Finder“ naudoja „Avast“ bendruomenės pateiktus „WiFi“ slaptažodžius. Milijonai nemokamų prieigos taškų.

Be to, programėlė turi dar keletą įdomių funkcijų, pavyzdžiui, „Fing“, kuri padeda atpažinti prie „WiFi“ tinklo prijungtus įrenginius. Labai naudinga įsitikinti, kad kaimynas neplėšia mūsų pačių WiFi.

Atsisiųskite QR kodą Avast Wi-Fi Finder Kūrėjas: Avast programinė įranga Kaina: Nemokama

Ką manote apie šias programas, skirtas prisijungti prie viešų, atvirų ir saugių „WiFi“ tinklų? Ar norėtumėte pasidalyti savo belaidžiu signalu absoliutaus altruizmo akte?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės