Kaip padaryti geras nuotraukas mobiliuoju telefonu nenaudojant blykstės – „Happy Android“.

Mėgstate fotografuoti be noro būti ekspertu, bet neturite profesionalaus fotoaparato? Šiais laikais jo turėti nebėra būtina, jei norite smagiai praleisti laiką fotografuodami gerą vaizdą. Užtenka turėti gerą modernus mobilusis telefonas su gera kamera, be sudėtingumo ar didelės skiriamosios gebos.

Tačiau didžiausias iššūkis, kuris lieka, yra fotografuoti nenaudojant blykstės ir užtikrinti, kad rezultatas būtų patenkinamas. Jei nenorite sugadinti savo kadrų pertekliniu apšvietimu, skaitykite toliau. Toliau mes jums pasakysime, kaip padaryti geras nuotraukas su savo mobiliuoju telefonu nenaudojant blykstės.

Gudrybės, kaip neįrašyti nuotraukų su blykste

Šiame vadove paaiškinsime keletą alternatyvių strategijų, kurias naudodami galėsite padaryti geresnes nuotraukas, nesinaudodami nenatūraliu mobiliosios blykstės apšvietimu. natūrali išvaizda ir vienodas šviesos efektas.

Naktinis režimas ĮJUNGTAS

Naujausios kartos įranga padarė daug pažangos ne tik įmontuotų objektyvų kokybės srityje, bet ir siūlo daugybę teminių parinkčių, kurios leidžia automatiškai reguliuoti objektyvo talpą nufotografuoti konkrečias scenas, užfiksuojant vaizdo esmę ir maksimalų tikslumą.

Viena iš šių parinkčių yra naktinis režimas – įrankis, kurį neabejotinai reikėtų naudoti norint išvengti blykstės ir pagauti magišką sceną nepaisant prasto apšvietimo. Tai daugiausia lemia objektyvo ekspozicijos laipsnio diafragma, kuri leidžia patekti daugiau šviesos.

Žinoma, atminkite, kad šiuo režimu fotoaparatas paprastai yra jautresnis judėjimui, todėl fotografuodami turite atsižvelgti į savo mobiliojo telefono stabilumą. Tokiomis aplinkybėmis trikojis gali būti puikus šaltinis norint užtikrinti tobulą nuotrauką.

Jei jūsų telefone nėra naktinio režimo parinkties, galite naudoti išplėstines parinktis. Kameros programos meniu matysite profesionalios fotografavimo režimą.

Rankiniu būdu reguliuokite fotoaparato savybes

Nereikia būti ekspertu, kad galėtumėte žaisti su šiomis parinktimis ir patys atrasti jums tinkamiausius rezultatus. Galite pabandyti pakeisti įvairias charakteristikas, pvz., ISO diapazonas, objektyvo užrakto greitis arba diafragmos diafragmos skersmuo. Naudodami tai galite nustatyti patogiausią šviesos laipsnį, kuris naudojamas fotografuojant.

Keisdami šiuos parametrus gausite ryškesnę grafiką, net kai scena yra gana tamsi; viskas be blykstės. Turėtumėte pasirinkti didelę ISO reikšmę ir naudoti a daug ilgesnis jutiklio poveikio šviesai laikas. Žinoma, neviršydami šių verčių, kad nuotraukos nesukeltų daug triukšmo.

Subalansuokite baltymus

Kad ir kokie išmanūs būtų šių dienų telefonai, fotografuodami jie ne visada pasiekia tinkamus apšvietimo nustatymus. Norint tai pagerinti, šiek tiek rankų darbo nepakenks.

Kiekvienam kadrui gali reikėti skirtingai tvarkyti baltos šviesos sritis, kad būtų galima gauti patikimiausią kopiją. Žaiskite su baltos spalvos balanso parinktimi ir nustebinkite, kokių rezultatų galite pasiekti. Šviesos kokybės reguliavimasSušildydami arba vėsindami galite padidinti nuotraukų ryškumą be blykstės.

Pasinaudokite scena

Tyrinėkite aplinką ir naudokite kitus šviesos šaltinius, kad pagerintumėte naktines nuotraukas be blykstės. Nesvarbu, ar jie yra natūralūs, ar dirbtiniai, atsiremkite į šiuos fontanus, kad jūsų vaizdas neprarastų tamsoje.

Nakties esmei įamžinti galėtų labai tikti komplektas su lempomis, žvakėmis ar žibintais. Venkite šviesos projekcijos tiesiai į kadro centrą kad nesudegintų įvykio vietos.

Jei ankstesnės alternatyvos jums nepadėjo, visada galite pabandyti pritaikyti „flash“ įrenginį savo mobiliajam telefonui Išorinis reguliuojamas, su kuriuo išvengsite sudėtingos ir varginančios konfigūracijos prieš darydami naktinius kadrus, jei nesate labai įgudęs ar nemėgstate nuotykių su fotoaparato nustatymais.

Ir dabar nėra jokio pasiteisinimo mėgautis naktine fotografija tik su mobiliuoju telefonu ir be blykstės, todėl būtinai darysite geriausias nuotraukas kaip profesionalas. Ar norėjai daugiau? Tada pažiūrėkite į įrašą «10 naudingų gudrybių, kaip padaryti geras nuotraukas mobiliuoju telefonu»Pateiksime dar keletą patarimų, kaip patobulinti savo fotografijos techniką.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės