Daugiau nei 1 400 Van Gogo paveikslų, kuriuos galite atsisiųsti visa raiška

Vincentas van Gogas Jis žinomas kaip vienas garsiausių postimpresionistų tapytojų meno istorijoje, kartu su kitomis asmenybėmis, tokiomis kaip Tulūza-Lotrekas ir Paulas Gogenas. Nors daugelis žmonių jį pažįsta tik dėl blogo gyvenimo, kurį jis gyveno: tą karštą ausį, nuolat kovojantį ir vargšą iki savo dienų pabaigos. Jo vardas labai išpopuliarėjo devintajame dešimtmetyje, kai jo paveikslas „Saulėgrąžos“ aukcione buvo parduotas už beveik 40 mln.

Jei domimės jo darbais, šiuo metu galime apsilankyti oficialioje Amsterdamo Van Gogo muziejaus svetainėje. Čia rasime daugiau nei 1440 olandų menininkui priklausančių darbų, kuriuos galime atsisiųsti visiškai nemokamai asmeniniam naudojimui.

Prie kiekvieno paveikslo randame failą su informacija, susijusia su darbu, taip pat reprodukciją, kurią galime padidinti 4X priartinimu. Geriausia, kad detalumo ir raiškos lygis yra toks didelis, kad galime suvokti potėpius ir dažų storį ant pačios drobės.

Jei norime atsisiųsti bet kurį iš jo mitinių paveikslų, tokių kaip „Kambarys“, „Migdolų medis žydi“, „Kviečių laukas su varnomis“ ar gerai žinomus autoportretus, tereikia spustelėti atsisiuntimo piktogramą ir pasirinkti tarp „Mažas“, „Vidutinis“ dydis arba didelis“. Visi kadrai yra visos raiškos ir yra maždaug 2200 x 2900p (portreto režimas) ir 3800 x 3000p (kraštovaizdžio).

Kitus darbus galima rasti Van Gogo muziejuje Amsterdame

Muziejus, be didžiausios Vincento Van Gogho paveikslų kolekcijos, kaupia ir kitus su menininku susijusius darbus. Kaip, pavyzdžiui, šiuolaikinių bičiulių ir tapytojų kūriniai, taip pat to meto japonų spaudiniai, kuriuos rinko pats Vincentas ir jo brolis Theo.

Jei šis įrašas jums pasirodė įdomus ir norite pamatyti kitus panašius straipsnius apie nemokamą turinį tinkle, nedvejodami apsilankykite skiltyje INTERNETAS.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės