„Vernee Apollo“, 2K ir patobulintas VR palaikymas – puikus pasirinkimas

Kai Vernee išleido Apollo Lite spalio pradžioje daug kas nustebo. Asortimento viršūnė su nominalu Lite? Tai gali reikšti tik tai susidūrėme su lengvąja terminalo versija su didesnėmis funkcijomis, kuri dar turėjo ateiti.

Atsižvelgiant į tai, kad pats „Lite“ modelis jau buvo labai galingas išmanusis telefonas, Ką rastume pro terminalo versijoje? Svarstymai baigėsi. The Vernee apollo Tai jau realybė, o savo charakteristikomis ir kokybės/kainos santykiu įkelia jį į trumpalaikį kinų išmaniųjų telefonų olimpą (bent kuriam laikui, ir kol pabus konkurentai!).

Kas naujo: 2K raiškos ekranas ir patobulintas VR palaikymas

Kalbant apie terminalo dizainą, „Vernee Apollo“ seka šiek tiek tuo pačiu keliu kaip ir jo paprasta versija. Vieno korpuso metalinis korpusas suapvalintais kraštais ir pirštų atspaudų detektorius nugarėlėje, tiesiai po kamera. Santūrus ir elegantiškas stilius, suteikiantis pastaruoju metu itin populiarų aukščiausios kokybės apdailą.

Tai, kas iš tikrųjų yra naujovė ir tiek daug skiriasi nuo šio terminalo nuo kitų asortimento konkurentų, yra jo ekranas. 5,5 colio dydis ir 2K (2560 × 1440) skiriamoji geba) žada pasiūlyti nepaprastai geresnę patirtį naudojant virtualią realybę arba VR žaidimus ir programas. Tai turi 538PPI pikselių tankis, 500 nitų ryškumas ir naktinis skaitymas (minkšta ir blanki šviesa). Trumpai tariant, randame didelio našumo ekraną.

Galia ir našumas

Kalbant apie galią, naujasis Vernee modelis taip pat daro kokybinį šuolį ir pristato a „Helio X25“ 10 branduolių procesorius, veikiantis 2,5 GHz dažniu ir 4 GB RAM. Visus lydėjo a Mali T880 GPU ir 64 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti iki 128 GB naudojant „micro SD“ kortelę.

Nereikia nė sakyti, kad mes susiduriame su didelio našumo terminalas, galintis perkelti sunkią grafiką ir vienu metu paleisti kelias programas procesoriaus ir atminties dėka. Be to, turėdami 64 GB vietos diske galime saugoti daugybę dokumentų, nuotraukų ir muzikos, nebijodami, kad pritrūks vietos pirmą kartą pakeitus.

Kamera ir baterija

Fotoaparatas yra dar vienas iš „Vernee Apollo“ pranašumų dėl 21 MP raiškos galinio objektyvo su blykste ir automatiniu fokusavimu.. Daug aukštesnė nei vidutinė kamera, kurios kokybė jau pradeda matytis kai kuriuose Kinijos terminaluose ir kuri greičiausiai bus 2017 m. tendencija.

Kita vertus, 3180 mAh įmontuota baterija jis suteiks reikiamą saugumą terminalo autonomijos požiūriu.

Kitos „Vernee Apollo“ savybės

Gamintojas yra tvirtai įsipareigojęs virtualiai realybei, o to įrodymas yra VR akinių įtraukimas į terminalą.

Telefonas turi 4G ryšys, dvi SIM kortelės, C tipo USB jungtis greitam įkrovimui ir „Bluetooth 4.0“., visi bėga po Android 6.0 Marshmallow.

Kaina ir prieinamumas

The Vernee apollo Jis jau parduodamas ir jį galima rasti kitas „flash“ išpardavimas už 249,99 USD , arba 226 eurus keisti. Siuntimas prasidės tik gruodžio 20 d, bet jei norime jį gauti, tai gali būti geras laikas, nes pasiūlymas ribotas ir baigiasi gruodžio 7 d., grąžinant pradinę 299 USD kainą.

Be jokios abejonės, mes susiduriame su puikiu terminalu, pasižyminčiu labai geromis charakteristikomis ir pakankamai galios, kad sustabdytų automobilį, bet ypač įspūdingą dėl 2K raiškos ekrano. Saugus statymas.

GearBest | „Vernee Apollo“ („Flash“ išpardavimas)

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės