Remini – puiki programa senoms nuotraukoms atkurti ir jas paryškinti

Šiuolaikinės technologijos keičia fotografijos pasaulį ne tik techniniu lygiu su vis galingesniais ir tikslesniais fotoaparatais ir objektyvais, bet ir senų vaizdų atkūrimas. Tokiu būdu, dėka gilus mokymasis Dirbtinis intelektas gali pasiekti įspūdingų dalykų, pavyzdžiui, sugrąžinti spalvas nespalvotoms nuotraukoms naudojant tokias programas kaip Algorithmia arba pagerinti senų vaizdų ryškumą naudojant tokias technologijas kaip Remini.

Kaip pašalinti triukšmą ir atkurti senų nuotraukų ryškumą ir raišką naudojant Remini

„Remini“ atveju susiduriame su „Android“ ir „iOS“ mobiliesiems skirta programa, kuri taiko naujausius dirbtinio intelekto pasiekimus, kad būtų aiškesnės visos tos senos nuotraukos, kuriose dėl paprasčiausio techninių priemonių trūkumo momentinės nuotraukos negalėjo Kita vertus, turi – kaip tai logiška – dabartinių nuotraukų skiriamosios gebos ir raiškos lygį.

Geras dalykas yra tai, kad mums taip pat nereikia turėti galingo telefono, o tai yra tai, kad Remini visą optimizavimo procesą atlieka iš debesies ir per kelias sekundes pateikia daugiau nei patenkinamus rezultatus, nepaisant naudojamo terminalo. .

Atsisiųskite QR kodą Remini-Photo Enhancer IA Kūrėjas: Remini Kaina: Nemokamas

Norėdami naudotis programa, tereikia prisijungti naudodami savo Facebook / Google paskyrą arba užsiregistruoti el. pašto adresu. Čia tereikia spustelėti mygtuką „Patobulinti“, pasirinkti vaizdą, kurį norime išvalyti, ir „Remini“ pradės apdoroti vaizdą.

Tiesa ta, kad programa labai gerai veikia su senomis nespalvotomis nuotraukomis, tačiau tai tikrai įspūdinga yra visuose vaizduose, užfiksuotuose tais metais, kai mobiliųjų telefonų kameros dar tik kūrėsi.

Taip pat, jei turime nuotraukų, darytų naktį arba prasto apšvietimo aplinkoje, kur aplinkos triukšmas paprastai yra gana pastebimas, įrankis atlieka tiesiog neįtikėtiną darbą. Ekrano kopijose, kurias matote žemiau, per Remini filtrą praėjome keletą nuotraukų, darytų naktį prieš 15 metų.

Žinoma, visa tai turi savo kainą. Nors programa leidžia mums atkurti iki 5 vaizdų visiškai nemokamaiJei norime pridėti daugiau nuotraukų, turėsime mokėti maždaug 5 eurų mėnesinį abonementą. Jei turime daug vaizdų, kuriems ši technika gali būti naudinga, tai tikrai gali būti labai gera investicija.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės