„Word“ atsidaro ilgai – laimingasis „Android“.

Tai nėra labai dažna, bet kartais taip nutinka, kai buvo suteikta daug naudos į Word ar tai yra sugadintas, kad programa atidaroma ilgai. Priežastis yra tokia:

Kai atidarote naują tuščią dokumentą arba bandote išsiųsti naują el. laišką iš „Outlook“, „Word“ naudoja failą, vadinamą normalus.taškas ir naudoja jį kaip šabloną. Jei šis failas sugadintas, jis taps sunkesnis ir sunkesnis, užims daugiau vietos ir reikės vis daugiau pastangų, kad „Word“ jį atidarytų. Paprastai normal.dot failas užima kiek daugiau nei 20 KB, Jei jis sveria daug daugiau, vadinasi, šablonas neveikia taip, kaip turėtų (arba jūs tinkinate šabloną ir jame yra papildomo turinio, kurį pridėjote patys, todėl jo svoris yra didesnis). Dėl to programa užtrunka ilgai, kol atidaromas naujas dokumentas.

Norėdami išspręsti šią problemą, tiesiog suraskite failą normalus.taškas arba normalus.dotm (priklausomai nuo jūsų įdiegtos „Office“ versijos, nuo Office 2007 .dot iki .dotm) ir Pašalinti arba pervardykite jį. Šis failas paprastai yra asmeniniame įrangos vartotojo konfigūracijos aplanke, aplanke „šablonai“ arba „šablonai“ kelyje:

„Windows 7“ ir naujesnė versija:

C: \ Vartotojai \ vartotojo vardas \ AppData \ Tarptinklinis ryšys \ Microsoft \ Šablonai (arba „Šablonai)

Windows XP:

C: \ Dokumentai ir nustatymai \ vartotojo vardas) \ Programos duomenys \ Microsoft \ Šablonai (arba „Šablonai“)

Suradę „Įprastą“ failą ir palikę uždaryti „Word“ ir „Outlook“, ištrinkite failą arba pakeiskite plėtinį į normal.dotm_old, normal.dot_old ar panašiai.

Kai iš naujo atidarysite „Word“, programa sukurs naują tuščią šabloną, vėl sugeneruos normal.dotm failą ir galėsite dirbti įprastai.

Kaip „Outlook“ naudoja tą patį šabloną Nuo „Word“ iki naujų pranešimų, sprendimas taip pat yra nešiojamas, kad būtų galima išspręsti lėtumo problemas kuriant naujus pranešimus „Outlook“ pašto programoje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės