Sidabras arba švinas! Narcos žaidimas, skirtas Android – laimingasis Android

Vos prieš mėnesį trečiasis sezonas Narcos. Dabar, kai nedalyvauja mecenatas, daugelis iš mūsų pasiilgsta charizmatiškos Wagnerio Mouros seriale vaidinamo personažo figūros. Žinoma, laimei, serialo esmė išliko nepakitusi, iš dalies dėl agento Peña tęstinumo siužete ir neabejotinai greito siužeto.

Jei esate panašus į mane ir jau išleidote vos 10 šios naujos dalies serijų, jums gali būti įdomu pažiūrėti „Narcos: kartelių karai”, oficialus serijos žaidimas, skirtas Android.

Narcos: kartelių karai yra mobiliesiems įrenginiams skirtas žaidimas, kuris „Play“ parduotuvėje buvo jau maždaug metus ir per tą laiką sulaukė didžiulės sėkmės. daugiau nei 5 milijonai atsisiuntimų.

Tai strateginis žaidimas, kuris man labai primena pirmuosius. Warcraft ir Imperiju amžius kuris pasirodė asmeniniam kompiuteriui (WoW mane užklupo šiek tiek pavėluotai ir aš to nežinau).

Mechanika labai paprasta, paprasta Turime pakeisti Warcraft fermas Kolumbijos ūkiais, orkai už priešo narkotikų prekeivius ir auksas už aukščiausios kokybės "produktą".

Mūsų tikslas Narcos: kartelių karai Tai tas pats, kas bet koks narkotikas, turintis gerą verslo viziją: plėsk verslą, po velnių, sukurk prakeiktą imperiją! Ir už tai turėsime nugalėti kitus „verslininkus“ įsiverždami į jų teritoriją, prekiaujant preke, kad gautume kuo didesnį pelną ir sukurtume gerą tikinčiųjų armiją.

Tačiau žaidimas turi ir silpnybių. Nors jis turi ispanišką versiją, vertimas pakankamai prastas, todėl nenustebkite, jei pažaidus ilgiau nei 15 minučių iš akių ims kraujuoti.

Atsisiųskite QR kodą Narcos: Cartel Wars Kūrėjas: Tilting Point Kaina: Nemokama

Galiausiai patarimas: saugokitės integruotų pirkimų. Nors tai nemokamas žaidimas, jame yra 119,99 € pirkimo elementas. Neduok tau lazdos!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės