Kaip apskaičiuoti slinkimo greitį naudojant „Google“ žemėlapius

Spidometras yra programa, įtraukta į „Google“ žemėlapius, leidžianti sužinoti mūsų kelionės greitį, kai važiuojame automobiliu, dviračiu ar bet kokiu kitu transportu. Funkcija, kuri, būdama šiek tiek paslėpta tarp visų programos meniu ir nustatymų, gali likti nepastebėta.

Šiandienos įraše pamatysime, kaip suaktyvinti Google Maps greičio matuoklis, tai gali praversti, jei reguliariai važiuojame su programėle šalia ir norime išvengti galimų baudų už greičio viršijimą (šiek tiek liūdna, bet vis dažniau tai vis dažnesnė realybė: daugelis vairuotojų daugiau žiūri į ekraną mobiliajame telefone arba GPS nei transporto priemonės valdymo pultas).

Susijęs įrašas: 12 geriausių greičio matavimo kamerų ir eismo įspėjimų programų, skirtų „Android“.

Kaip suaktyvinti „Google Maps“ spidometrą

Pagal numatytuosius nustatymus „Google“ žemėlapių greičio matuoklis paprastai yra išjungtas. Norėdami jį pradėti eksploatuoti ir pamatyti km/h, kuriuo judame, turime atlikti šiuos veiksmus:

  • Atsidarome Google Maps ir parodome kairėje pusėje esantį nustatymų meniu (piktograma su 3 horizontaliomis linijomis).
  • Mes įėjome"Nustatymai -> Navigacijos nustatymai”.
  • Šiame naujame meniu einame į „Vairavimo parinktys"Ir suaktyvinkite skirtuką"Spidometras”.

Kai suaktyvinsime šią parinktį, programa parodys mums burbulą žemėlapyje su transporto priemonės greičiu realiuoju laiku.

Kokį tikslumo lygį šis greičio matuoklis siūlo?

Norėdami patikrinti „Google Maps“ spidometro detalumą, su automobiliu padarėme trumpą kelionę. Nustačius maršrutą ir tikslą, paspaudus mygtuką „Pradėti“, programa pradeda fiksuoti transporto priemonės greitį ir pastebėjome 2 dalykus:

  • Spidometras registruoja nedidelį "vėlavimą" arba delsimas maždaug 2 ar 3 sekundes.
  • „Google“ žemėlapių programa rodoma šiek tiek mažesnės vertės (km / h) palyginti su tomis, kurias rodo automobilio spidometras.

Todėl, jei esame vieni iš tų, kurie peržengia ribas, turime atsižvelgti į tai, kad mūsų tikrasis greitis visada bus šiek tiek didesnis nei nurodo programa, ir atitinkamai elgtis. Likusiai – praktiškas funkcionalumas, kurį galime derinti su radarų aptikimu, jau įtrauktu į pačią Žemėlapių aplikaciją, kad išvengtume baudų ir tuo pačiu paisytume kelių eismo taisyklių.

Galbūt jus domina: Kaip suaktyvinti „Google“ žemėlapių inkognito režimą

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found