Kaip automatiškai išversti „WhatsApp“ ir „Telegram“ pranešimus

Kalba dažnai yra pagrindinė kliūtis sėkmingam bendravimui. Kad ir kaip manote, kad kalbate vidutinio lygio angliškai, esate studijavęs Aravakos universitete ar manote, kad gana gerai ginatės prancūziškai, realybė daugeliu atvejų yra negailestinga. Dėl šios priežasties, kai per susirašinėjimo programėles kalbamės su draugais, užsienio įsimylėjėliais ar kolegomis iš kito pasaulio krašto, taisyklingai išreikšti save gali būti nemenkas iššūkis.

Todėl šiandienos pamokoje paaiškinsime nedidelę gudrybę automatiškai išverskite visus tuos pranešimus realiuoju laiku kai kalbamės tokiose programose kaip „Telegram“, „WhatsApp“ ar „Facebook Messenger“.

Kaip automatiškai išversti pranešimus „Telegram“, „WhatsApp“ ir kitose momentinių pranešimų programose

Kaip jau galėjote atspėti, nei „WhatsApp“, nei „Telegram“ nepridėjo jokios savosios funkcijos, skirtos tekstams versti, ir, žinoma, nerekomenduosime jokios trečiosios šalies programėlės, kuri būtų atsakinga už nešvarų darbą. Vietoj to naudosime „GBoard“ – „Google“ klaviatūrą, kuri yra standartiškai įdiegta daugelyje „Android“ terminalų.

Atsisiųskite QR kodo Gboard – klaviatūrą iš Google Developer: Google LLC Kaina: Nemokama

Veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra tikrai paprasti, ir, kaip matysite, jie leidžia pakankamai sklandžiai palaikyti pokalbį gana patogiai. Eime ten!

  • Atidarome „Telegram“, „WhatsApp“ arba pranešimų siuntimo programą, kurią ketiname naudoti pokalbiams.
  • Spustelėkite teksto laukelį, kuriame ketiname siųsti pranešimą.
  • Atsidarius „Google“ klaviatūrai, užuot įvedę tekstą, spustelėkite 3 taškų piktogramą kuris rodomas viršutiniame dešiniajame klaviatūros kampe.
  • Iš visų galimų parinkčių pasirenkame „Išversti”.
  • Taip atsidarys nauja teksto juosta, kurioje parašysime žinutę, kurią norime išsiųsti. Klaviatūra automatiškai išvers tą tekstą ir įdės jį į pokalbio siuntimo juostą.
  • Svarbu: nepamirškite pasirinkti įvesties ir išvesties kalbos prieš pradėdami rašyti.
  • Galiausiai, kai viską paruošime, spustelėkite siuntimo mygtuką ir viskas!

Lygiai taip pat galime naudoti klaviatūrą, kad išverstume gaunamus pranešimus, nors tokiu atveju valdymas yra daug mažiau judrus. Be to, turėsime būti atsargūs, kad pakeistume šaltinio kalbą į tikslinę kalbą. Nepamirškite šios detalės.

Likusioms, kaip matote, tai gana kvailas triukas, bet vienas praktiškiausių, leidžiantis suprasti, neįkišant nagų bendraujant su žmonėmis, kurie nekalba mūsų gimtąja kalba. Ypač naudoti posakius, kurių per daug neįvaldome, arba nustatyti frazes, kurios paprastai kainuoja brangiausiai, nes į kitas kalbas jos nėra verčiamos pažodžiui.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found