Geriausios programos, skirtos žiūrėti futbolą „Android“ – „The Happy Android“.

„La Liga“ startavo ir nuo praėjusių rugpjūčio 18 d. per televiziją jau galime matyti Ispanijos pirmojo diviziono rungtynes. Tačiau ne visi gali stovėti priešais televizorių žaidimo metu. Tokiais atvejais geriausia žiūrėti mėgstamą žaidimą tam tikra programa, skirta žiūrėti futbolo transliacijas iš savo mobiliojo telefono.

Šiandienos įraše apžvelgiame geriausias programas, skirtas žiūrėti futbolą internetu ir tiesiogiai iš Android telefono ar planšetinio kompiuterio. Mes pradėjome!

Geriausios programos žiūrėti futbolą internetu „Android“.

Pirmas dalykas, kurį reikia pasakyti, yra tai, kad nėra lengva sudaryti tokio tipo turinio populiariausių sąrašą. Šiame tinklaraštyje aš visada buvau palankus rekomenduoti turinį vartoti legaliai. Todėl nuorodų į Android programas, kurios neturi įvairių lygos rungtynių transliacijos teisių, nepridėsiu.

Tačiau daugelis svetainių apsiriboja prisiminimu, kad „Naudotojai yra atsakingi už tai, kad kiekvienoje programoje būtų nurodytos atitinkamos emisijos teisės. Ir tai pasakę, jie pašalina visą atsakomybę iš viršaus, rekomenduodami naudoti programas, skirtas žiūrėti visų rūšių futbolo rungtynes ​​internete nemokamai. Žinoma, nelegaliai.

Neoficialios programėlės, leidžiančios nemokamai žiūrėti futbolą mobiliajame telefone

Taip pat reikėtų paaiškinti, kad dauguma šių programų yra visiškai legalios, todėl neturėsime jokių problemų jas rasti „Google Play“ ir su milijonais atsisiuntimų.

Kas nebėra taip teisėta, yra priedai arba priedai Ką jie naudoja, kurie veikia kaip nuoroda, leidžianti pamatyti visą tą turinį, neturint retransliavimo teisių.

Šiame krepšyje yra tokių programų kaip Wiseplay, KODI ar Ustream. Tai yra geriausiai žinomos programos, tačiau yra ir daugybė kitų, skirtų futbolo transliacijai neperžengiant dėžutės.

Šių programų trūkumas, be plaukimo teisėtumo ribose, yra tas, kad:

  • Arba jie yra nestabilūs.
  • Arba jie apibarstyti reklamomis.
  • Arba jų nuorodos kas du po tris numušamos dėl autorių teisių problemų.

Jei norime matyti kokybišką futbolą iš savo mobiliojo telefono, geriausia pažvelgti į oficialias programas, įgaliotas transliuoti tokio tipo tiesioginį turinį mobiliesiems įrenginiams.

Oficialios programos, leidžiančios žiūrėti futbolą internetu ir su garantijomis

Programos, kurias matysime toliau, priklauso toms grupėms, kurios turi teisę transliuoti įvairių lygų futbolo rungtynes ​​atitinkamose šalyse.

Apskritai, Tai geriausiai veikiančios programos, leidžiančios žiūrėti futbolą srautiniu būdu ir be pertrūkių. Jie turi kūrėjų komandą ir, kadangi tai yra mokamos paslaugos, siūlo minimalias kokybės ir stabilumo garantijas.

Movistar +

Ispanijoje Telefónica buvo ta, kuri nuvedė katę į vandenį. Būtent jie per „Canal+“ transliuos Ispanijos „La Liga 2018/2019“ rungtynes. Norėdami žiūrėti visas lygos rungtynes ​​HD kokybe iš „Android“ mobiliojo telefono, tereikia atsisiųsti „Movistar +“ programą (ir, žinoma, išsinuomoti paslaugą).

„Canal +“ taip pat turi teises į Europos futbolo lygas, todėl be Ispanijos, galėsime pamatyti ir futbolo rungtynes. „Premier“ lyga, „Bundesliga“, „Calcio“, Čempionų lyga ir, žinoma, BBVA lyga. Be serialų, filmų ir kitų platformoje esančių programų.

Atsisiųskite QR kodą MOVISTAR + Kūrėjas: Movistar España Kaina: Nemokama

Eiti į Movistar oficiali svetainė

DIRECTV sportas

Lotynų Amerikoje viena iš Ispanijos (ir Anglijos) lygos transliavimo teises turinčių įmonių yra DIRECTV. Jei esame užsiprenumeravę jūsų platformą, galime naudoti DIRECTV Sports programėlę ir žiūrėti futbolą tiesiogiai iš savo planšetinio kompiuterio ar mobiliojo telefono.

Taip pat siūlo NBA, teniso, regbio rungtynes, DIRECTV Sports originalios laidos ir kt. Jame taip pat yra „OnDemand“ pakartojimų, tiesioginės statistikos, naujienų, vaizdo įrašų ir rungtynių įspėjimų. Daugiau nei milijonas atsisiuntimų ir geras įvertinimas patvirtina šią įdomią programą.

Registruokis QR kodas DIRECTV Sports Kūrėjas: DIRECTV LATIN AMERICA LLC Kaina: Bus paskelbta

Aplankykite DIRECTV sporto svetainė

ESPN žaisti

Trečioji programa, skirta žiūrėti tiesioginį futbolą iš „Android“ aukštos kokybės, yra ESPN Play. ESPN kabelinės televizijos kanalas turi licenciją tiesiogiai transliuoti futbolą tokiose šalyse kaip Lotynų Amerika ir JAV.

Savo futbolo pasiūlymų laiške siūlo Ispanijos pirmojo diviziono, Italijos Serie A, Prancūzijos „Ligue 1“ ir Vokietijos „Bundesliga“ rungtynes.. Visa tai kartu su NBA žaidimais, Major League beisbolu, US Open tenisu ir daugeliu kitų sporto renginių.

Registruotis QR kodas ESPN Play Kūrėjas: ESPN Inc Kaina: Bus paskelbta

Eiti į ESPN Deportes svetainė

Galiausiai pakomentuokite, kad yra ir kitų aplikacijų, tai jau daugiau nei trečia eilė, su pavadinimais kaip "Free Football" ir panašiai. Jie linkę kaboti kas du po tris, vaizdas paprastai nerodomas HD raiška ir yra daugiau nepatogumų nei bet kas kitas. Kai kurie netgi nešioja kenkėjiškas programas. Programos tipas, kurį mūsų išmanusis telefonas įvertins neįdiegęs savo sistemoje.

Tikiuosi, kad ši nedidelė apžvalga jums buvo naudinga ir, kaip visada, pasimatysime komentarų srityje. Greitai pasimatysime!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found