Leawo Video Converter Ultimate, neįtikėtinas vaizdo keitiklis kompiuteriui

Vaizdo įrašų formatai pastaraisiais metais tapo labai įvairūs. Negana to, daugialypės terpės failus skaitantys ir atkuriantys įrenginiai nenustoja augti, o tai reiškia, kad dažnai susiduriame su problemų atkuriant tam tikrų tipų failus mūsų įrenginiuose. Kodėl?

Ne visi grotuvai priima bet kokį formatą ar kodeką, ir tai dienos pabaigoje gali būti tikras galvos skausmas. Išvestinė matematinė formulė nekelia abejonių:

Daug formatų * (Daugelis įrenginių / pasirinktinis atkūrimas) = ​​Jums reikia gero vaizdo keitiklio

Bėgant metams ir išbandžius daugybę programų konvertuoti vaizdo failus, formatai, kurie man sukėlė daugiausia problemų, be jokios abejonės, buvo .MKV ir .MP4 failai. Laimei, pagaliau pavyko rasti programą, kuri leidžia atlikti veiksmingą konversiją šių ir kitų formatų, taip pat įskaitant daugybę kitų papildomos funkcijos kurie pakelia šią programą į svarbiausių dalykų podiumą. Šiandien mes kalbame apieLeawo Video Converter Ultimate.

Leawo Video Converter Ultimate: idealus vaizdo keitiklis

Galutinė versija arba galutinisvaizdo keitiklis, kurį sukūrė Leawo yra ne tik mūsų vaizdo įrašų, serialų ar filmų formato keitimas, bet apima papildomų funkcijų paketą kurie puikiai papildo vienas kitą. Ir tai yra be to konvertuoti praktiškai bet kokį vaizdo formatą, šis įrankis leidžia įrašyti, kopijuoti ir kopijuoti DVD / Blu-Ray, Atsisiųsti vaizdo įrašus pagrindinių interneto srautinio perdavimo platformų ir netgi turi mažas redaktorius padirbėti su multimedija.

Konvertuoti vaizdo įrašus į bet kokį formatą (MKV, MP4, AVI, MOV)

Didžiausia vaizdo keitiklių problema dažniausiai yra tam tikrų nebuvimas vaizdo formatai arba kodekai. Leawo Video Converter Ultimate leidžia pritaikyti praktiškai bet kurią vaizdo failo funkciją:

Vaizdo įrašų pritaikymas

 • Išvesties formatas: MKV, MP4, Avi arba MOV.
 • Skaityti visokius formatus.
 • Pasirinkimas iš skirtingi vaizdo kodekai kiekvienam išvesties formatui.
 • Galimybė pasirinkti raiškos lygis. Galime pasirinkti palikti pradinę skiriamąją gebą arba pakeisti ją kita pasirinkta (1024×768, 960×540, 800×480, 720×480, 640×480, 480×320, 320×240 arba 176×144).
 • Bitų spartos modifikavimas (Kbps): nuo 100Kbps iki 3000Kbps, priklausomai nuo išvesties formato.
 • Pasirinkimas iš kraštinių santykis: galime išlaikyti originalią išvaizdą arba pakeisti ją į 4:3 arba 16:9.

Garso pritaikymas

Garso skiltyje taip pat galime atlikti įvairius koregavimus:

 • Garso kodekas: pasirinkti AAC, MP3, AC3 arba garso kopiją.
 • Bitų sparta: Nuo 64Kbps iki 192Kbps.
 • Atrankos dažnis (Hz): Vartotojas gali keisti nuo 22050Hz iki 48000Hz.
 • Kanalas: Galiausiai galime pasirinkti stereo arba mono išvestį.

Be to, jei nenorime daryti netvarkos su kodekų ir kitų konvertavimu, kiekvienam vaizdo formatui turėsime galimybė pasirinkti standartinę žemos, vidutinės arba aukštos kokybės konversiją.

HD ir 4K kokybės konvertavimas

Lyg to būtų negana, „Leawo“ keitiklis taip pat siūlo galimybę konvertuoti į HD ir 4K, jei norime dirbti su aukštesnės kokybės vaizdo įrašais. Puikus taškas įrankio naudai, nes šie formatai tampa vis labiau paplitę.

Adaptuoto formato pasirinkimas pagal įrenginį

Kaip jau minėjau įrašo pradžioje, atsiranda vis daugiau įrenginių, galinčių atkurti vaizdo įrašus, o tai dažniausiai sukelia rimtą galvos skausmą dėl kiekvienam iš jų tinkamiausių formatų. Šią funkciją jau matėme kituose keitikliuose, tačiau čia tai dar viena vyšnia ant torto. Labai sėkmingas.

Turime pasirinkti numatytieji Apple, Sony, Samsung, HTC, Motorola, LG, Nokia ir Microsoft įrenginių formatai. Ar norime konvertuoti vaizdo įrašą ir žiūrėti jį naudodami „PS Vita“, „iPhone“ ar „Samsung Galaxy“? Jokiu problemu.

Kalbos ir subtitrai

Paprastai tai yra opi problema, nes net geriausi vaizdo keitikliai paprastai turi problemų kalbos takelis arba subtitrus. Laimei, atrodo, kad šiuo atveju Leawo puikiai sutvarkė balsavimą.

Pasirinkę vaizdo įrašą, kurį norime konvertuoti, programa siūlo 2 išskleidžiamuosius meniu, iš kurių galime pasirinkti:

 • Jei norime palikti subtitrus, kuriuos vaizdo įrašas pateikia pagal numatytuosius nustatymus, pašalinti juos arba pridėti naujų subtitrų. Patikrinau jį su keliais .MKV ir .MP4 failais su įterptais subtitrais ir patikinu, kad jokių problemų neturėjau. Ura!
 • taip, yra kelių kalbų takeliai, galime pasirinkti, su kuriuo iš jų norime atlikti konversiją.

Palaikomų įvesties ir išvesties formatų sąrašas

„Leawo Video Converter Ultimate“ vaizdo įrašų rengyklė

Kita įdomi „Leawo Video Converter Ultimate“ detalė yra ta, kad vaizdo įrašus galime redaguoti prieš juos konvertuodami. Programoje yra nedidelis redaktorius, iš kurio galime atlikti įvairias funkcijas: nuo vaizdo įrašo iškirpimo, ryškumo, kontrasto, sodrumo reguliavimo, įskaitant vandens ženklą ar konvertuoti vaizdo įrašą į 3D ir suteikti jam gylio kad pamatytumėte jį su atitinkamos spalvos akiniais.

Atsisiųsti vaizdo įrašus

Lyg to būtų negana, pačioje programoje rasime skirtuką su maža žiniatinklio naršykle, iš kur galime įkelti bet kurį puslapį su įterptais vaizdo įrašais ir atsisiųsti juos į kompiuterį.

Išbandžiau įvairias vaizdo platformas, pvz Youtube, „DailyMotion“. arba Vimeo, ir visuose juose man pavyko tiesiogiai ir lengvai atsisiųsti vaizdo įrašus.

Tiesa ta, kad vaizdo įrašų atsisiuntimo sąsajos dizainas ir likusi programos dalis apskritai yra gana gerai išspręsta ir labai teigiamai padeda turėti atvirai patenkinamą vartotojo patirtį.

Daugiau papildomų funkcijų: Disko įrašymo įrenginys

„Leawo“ galutinis keitiklis nepalieka nieko fantazijai, o to įrodymas yra tai, kad mes taip pat turime visą degiklis arba mūsų dispozicijoje esantis diskų įrašymo įrenginys. Kaip įdomi detalė tai pakomentuoti galime pritaikyti meniu ekraną DVD / BD, taip pat galima pasirinkti kraštinių santykis (16:9 arba 4:3) ir Bitų sparta.

Padarykite diskų kopijas

Galiausiai, jei tai, ką norime padaryti, yra paprasta disko kopija, Leawo Video Converter Ultimate taip pat turi tokią funkciją.

Trumpai tariant, vienas iš išsamiausių įrankių, kurį pastaruoju metu mačiau, daug daugiau nei paprastas vaizdo keitiklis.

Leawo Video Converter Ultimate Jo kaina yra 69,95 USD, bet jei gausime, galime būti tikri, kad tai bus gerai investuoti pinigai. Jei mums ne visai aišku programa taip pat turi versiją teismo procesaskur atsisiųsti nemokamai galime išbandyti programą ir patikrinti, ar ji atitinka mūsų poreikius. Galite atsisiųsti ir bandomąją versiją, ir visą programą iš Leawo svetainė .

Beje, jei išbandėte daugybę keitiklių ir nė vienas jūsų neįtikina, rekomenduojame perskaityti „Leawo“ 10 geriausių vaizdo keitiklių , kur patys programų kūrėjai sukūrė kai kuriuos geriausius keitiklius, kuriuos šiandien galime rasti internete.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found