5 programos, skirtos interneto suvartojimui matuoti sistemoje „Windows 10“.

Ar reikia išmatuoti interneto suvartojimą su kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu ar „Windows 10“ įrenginiu? Būkime atviri, kai turime ryšį su ribotais duomenimis, turime išmatuoti kiekvieną gigabaitą, jei nenorime, kad mėnesio pabaigoje mus pakabintų. Jei žaidžiame srautu, žiūrime „Netflix“ ar atsisiunčiame daug failų iš didžiojo žiniatinklio, tai gali įvykti anksčiau nei vėliau, todėl įrankis, padedantis sekti sunaudotus duomenis, gali būti labai naudingas.

5 geriausi įrankiai, skirti stebėti interneto naudojimą kompiuteryje

Toliau apžvelgsime 5 geriausias programas stebėti pralaidumą sistemoje „Windows 10“., arba kas yra tas pats, mūsų interneto ryšio naudojimas. Jei sudarėte sutartį dėl duomenų plano, kurio maksimali riba yra GB per mėnesį, arba tiesiog norite labiau kontroliuoti savo vietinį tinklą, nepamirškite šių penkių brangakmenių.

NetBalancer

NetBalancer yra viena iš geriausiai vertinamų pažangių tinklo stebėjimo programų bendruomenėje. Nemokamai prieinama Windows 10, naudodamiesi šia programine įranga galime lengvai valdyti įvairius tinklo adapterius, kuriuos galbūt sukonfigūravome kompiuteryje.

Programa taip pat leidžia stebėti kitus duomenis, pavyzdžiui, sistemos paslaugų naudojimą. Be to, su aukščiausios kokybės versija pridedama papildoma funkcija, kurios dėka galime nustatyti greičio apribojimus kiekvienam mūsų vykdomam procesui. Labai išsami ir labai rekomenduojama programa.

Atsisiųskite „NetBalancer“.

Tinklo apsauga

Skirtingai nuo „NetBalancer“, ši „Cucusoft“ sukurta programa yra 100% nemokama, tačiau gerai tai, kad ji taip pat siūlo praktiškai tokias pačias funkcijas kaip ir ši. Su Net Guard galime stebėti ir sekti pralaidumo suvartojimą, bet taip pat nustatyti duomenų suvartojimo limitus ir aptikti bet kokią programą, kuri per daug naudojasi internetu.

Programoje yra interaktyvių ataskaitų ir grafikų, kurie padeda iš pirmo žvilgsnio suprasti, kaip pralaidumas paskirstomas kompiuteryje, ir apima keletą įdomių funkcijų, pvz., nuspėti duomenis, kuriuos sunaudosime per mėnesį pagal mūsų dabartinis paros suvartojimas. Tai taip pat leidžia atlikti greičio testus. Tai visai neblogai.

Atsisiųskite „Net Guard“.

Nagios tinklo analizatorius

„Nagios“ yra įmonė, turinti tinklo stebėjimo įrankių srityje verslo lygiu, o su „Network Analyzer“ jie pateikia labai išsamią ir išsamią programą. Jame yra galinga ir intuityvi žiniatinklio sąsaja su stebėjimo priemonėmis, užtikrinančiomis optimalų našumą ir greitį vartotojui.

Tai taip pat leidžia mums turėti pasaulinę srauto, pralaidumo suvartojimo ir galimų elementų, galinčių pakenkti mūsų tinklui, viziją. „Nagios“ taip pat turi įspėjimo sistemą, kuri informuoja mus, kai viršijamas iš anksto nustatytas limitas. Pažymėtina susiduriame su profesionaliu sprendimu, kurio licencija yra mokama įmonėms, nors ji taip pat turi bandomąją versiją, kurią galime nemokamai atsisiųsti iš oficialios svetainės.

Atsisiųskite „Nagios Network Analyzer“.

Duomenų naudojimas

„Data Usage“ yra nemokama stebėjimo priemonė, turinti skirtingus režimus, kad būtų galima interaktyviai parodyti interneto suvartojimą. Visi duomenys pateikiami aiškioje sąsajoje, atsižvelgiant į megabaitų suvartojimo raidą tiek prieš, tiek pasroviui. Jis taip pat turi funkcionalumą, kurį galime naudoti eksportuoti visą informaciją į Excel naudojant CSV failą. Pagal numatytuosius nustatymus programa nustato 10 GB kalendorių per mėnesį, tačiau galime pakeisti šią konfigūraciją, kad pritaikytume ją savo poreikiams.

Atsisiųskite duomenų naudojimą

Stiklo viela

Jei ieškote „Windows 10“ skirtos programos, leidžiančios patikrinti dabartinį ir istorinį tinklo suvartojimą, „Glasswire“ yra galimybė, kurią verta apsvarstyti. Ji siūlo išsamią visos jūsų veiklos internete apžvalgą įvairiose diagramose.

Priemonė taip pat leidžia mums grįžti į laiką 30 dienų norėdami sužinoti, kurie procesai ir programos galėjo sukelti aktyvumo viršūnę mūsų tinkle. Be to, tai taip pat leidžia kurti taisykles ugniasienėje.

Atsisiųskite Glasswire

Galbūt jus domina:5 puikios priemonės procesoriaus temperatūrai matuoti

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės