Na ir tiek. Po ilgesnio laukimo pagaliau pasirodė naujas filmas „Dragon Ball“ ir daugmaž visi lūkesčiai pasiteisino. O geriausia, kad jis muša kasos rekordus tiek JAV, tiek Ispanijoje ir Pietų Amerikoje, jau dabar būdamas daugiausiai uždirbęs filmas per visą franšizės istoriją. Ar kas nors kitas to tikėjosi? Panašu, kad Japonijoje, kuri šiuo atžvilgiu visada patyrė šiek tiek visko, kas nutiko už jos sienų, pradeda atsimerkti, o plaukus turbūt traukiasi ne vienas.
Bet kuriuo atveju, ir sutelkiant dėmesį į patį filmą, Dragon Ball Super Broly yra gaivaus oro gurkšnis geriausia to žodžio prasme. Ne tiek siužeto lygmeniu – fone jie mums atpasakoja kai kurių jau egzistuojančių veikėjų, kurie buvo už oficialaus kanono ribų, istoriją, o vizualiniu ir meniniu lygmeniu. Broly filmas yra atsisveikinimo durys visiems tiems standiems ir plastiškiems dizainams, dėl kurių kentėjome pastaruosius 20 metų ir kuriuos atnaujino naujasis animacijos vadovas Naohiro Shintani.
Mažiau kietas dizainas ir daug dinamiškesnė kova iš puikaus Naohiro Shintani rankos
Simbolių dizainas yra daug labiau išlenktas, su mažiau šešėlių sluoksnių ir daug daugiau išraiškingumo. Dėl to tylios scenos yra komiškesnės, o muštynės yra daug emocingesnės, o skausmo, pykčio ar džiaugsmo išraiškos daugeliu akimirkų išstumiamos iki ribos. Šviesmečių atstumu nuo paskutinio dalyko, kurį matėme anime Power Tournament sagoje.
Ir tai yra tai, kad šio išradimo, pavadinto DBS: Broly, architektai suteikia mums šiek tiek kovos kameros judesiais ir dinamiškumu, kuris gerokai viršija tai, kas buvo matyta Dievų mūšis ir Prisikėlimas F. Šia prasme pagaliau galime pasakyti, kad Dragon Ball yra arti to, ko tikimasi iš 21-ojo amžiaus anime, su scenomis, kurios yra didžiausios kovos įkarštyje, pavyzdžiui, „One Punch Man“ ar „My Hero Academia“.
Nors daugelis šiame filme dalyvaujančių animatorių puikiai tinka naujajam Shintani dizainui, yra keletas „maištaujančių“ animatorių, tokių kaip Yuya Takahashi, kurie ir toliau išlaiko 90-ųjų Dragon Ball Z eros antspaudą. Kažkas, kas gali padaryti jų scenas Nesutampa su likusia komandos dalimi. Laimei, Takahasi sekos yra sutelktos į labai konkrečias filmo akimirkas, kur jo animacija tinka kaip pirštinė ir padeda pristatyti vieną geriausių iki šiol matytų Vedžitos kovų.
Perrašoma Broly istorija ir planetos Vedžita mirtis
Istorijos lygmeniu taip pat vertiname reikšmingą patobulinimą, palyginti su ankstesniais filmais, nes didelę dalį filmuotos medžiagos skyrėme tam, kad „papasakotume mums dalykus“, o ne vestume muštynes ir lauktume, kol siužetas pajudės savaime. Akira Toriyama sugebėjo suteikti trimatį Broly, kuris yra daugiausiai išvystytas personažas per visą filmą, todėl jis tapo tikruoju vaidybinio filmo veikėju. Visa tai su labai miela staigmena paskutiniame filmuotos medžiagos trečdalyje.
Žinoma, galiausiai jie paliko legendinį karį Yamoshi iš filmo, apie ką Toriyama kalbėjo paskutiniuose savo interviu. Pagalvokime, kad jis tai taupo būsimoms serialo sagoms ...
Trumpai tariant, „Dragon Ball Super: Broly“ yra vienas iš tų filmų, kurį turite pamatyti kelis kartus, kad sužinotumėte visas detales. Galima sakyti, kad už to slypi didžiulė meilė, nors jie vis tiek ir toliau gadina tuos kompiuterio sukurtus efektus, kurie tam tikrais svarbiais momentais nelimpa ir nesulipdo. Apskritai filmas labai malonus, o ir tikra dovana žiūrovui. Jei dar atsižvelgsime į tai, kad jie sutelkia dėmesį į lemiamą Dragon Ball istorijos momentą, pavyzdžiui, planetos Vedžitos sunaikinimą, ir kad animacija yra praktiškai iš kitos galaktikos, tai yra privaloma žiūrėti bet kuriam kūrinio gerbėjui. kad tokia laikoma.
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.