Chuwi H12: planšetinis kompiuteris su 12 colių 2K ekranu ir galinga baterija

Chuwi yra 2004 m. Shenzen mieste (Kinija) įkurta įmonė, kuri specializuojasi kompiuterių ir valymo robotų kūrime ir gamyboje. Tačiau „Chuwi“ iš tikrųjų išsiskiria planšetinių kompiuterių ir „du viename“ hibridų gamyboje. Rinkoje yra keli modeliai (Chuwi V8, Chuwi Hi8, Chuwi Hi10), todėl šiandien sutelksime dėmesį į įmonės ietigalį. ., Chuwi H12. Planšetinis kompiuteris „du viename“ su „Windows 10“ ir „Android 5.1“ su didžiuliu 12 colių įstrižainės ekranu ir tikrai nepaprastos kokybės.

Chuwi H12 apžvalga: neabejotinos kokybės 2 viename

The Chuwi H12 Tai yra namų planšetinių kompiuterių serijos viršūnė. Kaina vos apie 200 eurų, siūlo daugiau nei patrauklių funkcijų. Tai gali būti puiki alternatyva tiems, kurie kažko nori šiek tiek mažesnis nei ultrabook , tačiau jiems reikia kažko galingesnio ir produktyvesnio nei paprastas planšetinis kompiuteris su sistema Android.

Ekranas ir dizainas

Viena iš H12 privalumų yra jo neįtikėtina 12 colių IPS ekranas ir 2K raiška 2160 × 1440 pikselių. Mes susiduriame su dideliu ekranu, pranašesniu už daugumą planšetinių kompiuterių, ir dėl vaizdo kokybės pasiekiamas puikus derinys: dydis ir didelės raiškos vaizdas.

Kalbant apie dizainą, Chuwi H12 turi a pilkas unibody metalinis korpusas, kad nors tai nesuteikia to aukščiausios kokybės jausmo, kurį galime patirti su kitais aukščiausios klasės įrenginiais (turime omenyje, kad tai ne „Macbook“), jis yra daugiau nei įtikinamas. Visų pirma, atsižvelgiant į aparatinę įrangą, kuri pridedama prie Chuwi H12, pagaminta naudojant aukštesnės kokybės komponentus.

Galia ir našumas

„Chuwi“ namų asortimento viršuje yra procesorius Intel Atom-X5 64 bitų 1,84 GHz ir 14 nm technologija, kurį lydi 4 GB DDR3L RAM. Norėdami perkelti grafiką, jie pasirinko a 8-osios kartos Intel HD 500MHz GPU, kurios dėka galime sklandžiai žaisti tokius žaidimus kaip Diablo iii arba Hearthstone (vidutinio lygio grafika, taip).

Be to, jis apima 64 GB vidinės atminties, su kuria galime tiek daug džiaugtis Android 5.1 kaip Windows 10 100% funkcionalus ir tai padės mums būti produktyvesniems dirbant su biuro programomis ir įrankiais. Kaip galėtų būti kitaip, jis taip pat turi klaviatūros palaikymą. Taip, kameros įtraukimas yra tik asmeninis, su gana teisinga 5,0 MP raiška (kita vertus, gana įprastas bruožas daugumoje vidutinės klasės planšetinių kompiuterių).

Baterija

Savarankiškumas yra dar viena iš Chuwi H12 privalumų. Mes nesame įpratę matyti baterijų 11000 mAh šių tipų tabletėse, ir tai rodo. Galime naršyti, klausytis muzikos ir dirbti laikotarpiais 7 valandos ramiai ir nereikia jungti maitinimo laido.

Prievadai ir jungtys

Kitas veiksnys, kuriuo Chuwi gali didžiuotis, yra jo jungiamumas. Skirtingai nuo kitų panašių charakteristikų įrenginių, H12 turi daug prievadų. MicroHDMI, USB 2.0, USB 3.0 ir microUSB prievadai, taip pat kortelių skaitytuvas, ausinių lizdas ir antras garsiakalbis. Šia prasme daugumai šiuolaikinių nešiojamųjų kompiuterių jam nėra ko pavydėti.

Kaina ir prieinamumas

The Chuwi H12 Jo kaina paprastai yra apie 250 dolerių (apie 230 eurų), tačiau šiuo metu jis parduodamas ir galime gauti už 229,99 USD , keisti apie 206 eurus.

Be šio modelio, nuolaidų galime rasti ir kitiems Chuwi planšetiniams kompiuteriams GearBest svetainėje .

Jei ketinate pereiti prie galingesnio planšetinio kompiuterio, leidžiančio dirbti su „Windows“, šis „Chuwi H12“ jums tai tikrai palengvins.

GearBest | Chuwi prietaisų nuolaidos

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found