Įkelkite iki 50 000 nemokamų dainų į debesį ir klausykite jų srautiniu būdu

Ar kada nors galvojote apie saugojimą visa tavo diskografija debesyje, kad galėtumėte klausytis vėliau transliacija iš bet kurio įrenginio? Mano atveju aš visada kopijuoju aplankus su dainomis iš vienos vietos į kitą: iš kompiuterio į mobilųjį, iš mobiliojo į nešiojamąjį kompiuterį ir pan. O jei pakeisiu išmanųjį telefoną, tris ketvirtadalius tiek pat. Ar nėra praktiškesnio būdo visa tai išspręsti?

Įkelkite iki 50 000 dainų į „Google Play“ muziką ir klausykite jų srautiniu būdu nemokėdami nei euro

Yra keletas muzikos platformų, kurios leidžia mums įkelti savo dainas ir klausytis jų srautiniu būdu iš bet kurios vietos. „iTunes Match“ leidžia įkelti iki 100 000 dainų už 9,99 euro per mėnesį, o „Amazon Music“ siūlo 250 dainų nemokamai. Bet tas, kuris tikrai paima tortą, yra Google Play muzika: iki 50 000 dainų visiškai nemokamai. Jokio sukčiavimo ar kartono.

Įkeliame muziką, kurią išsaugojome savo kompiuteryje, ir galėsime ją transliuoti iš bet kurio įrenginio, turinčio interneto ryšį. Kaip tiksliai tai veikia?

Kaip įkelti dainas į „Google Play“ muziką

Norėdami įkelti mūsų muziką į „Google Play“ muziką platformoje nereikia prenumeruoti ar mokėti jokių mokėjimų. Tam tikru momentu ji paprašys mūsų kredito kortelės numerio, kad patvirtintume mūsų kilmės šalį (net jei nieko nemokame už paslaugą), bet mes taip pat galime to išvengti.

Veiksmai, kuriuos reikia atlikti, yra šie:

  • Prieiname „Google Play“ muzika iš mūsų kompiuterio naršyklės.
  • Jie pasiūlys mums galimybę užsiprenumeruoti už nedidelį mokestį. Mes pasirenkame "Ne, ačiū"ir"Kitas”.
  • Tada mūsų prašoma įvesti kredito kortelės numerį. Tyliai! Tai galime išspręsti pridėję Paypal paskyrą (jei taip jaučiamės saugiau). Tai daugiau, jei turime šiek tiek balanso „Google Play“. mums net nereikės to daryti (galite pamatyti, kaip gauti balansą „Google Play“ nemokamai ČIA).
  • Kitame lange pasirenkame "Įdiekite „Google Play“ muziką" dėl įdiegti žiniatinklio papildinį.
  • Mes pasirenkame "Pridėti aplanką„Arba nutempiame aplanką, kuriame yra mūsų muzika, į naršyklę.
  • Laukiame, kol bus įkeltos dainos ir viskas!

Iš čia galime klausytis visos muzikos iš bet kurio įrenginio, kuriame įdiegta „Google Play“ muzikos programa, arba iš savo terminalo. Android arba iPhone / iPad, Ir netgi iš kompiuterio naršyklės jei turime įdiegtą žiniatinklio papildinį.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found