8 pigios ir labai šaunios USB atmintinės nuotraukoms, vaizdo įrašams ir bet kam, kas tik atsiranda!

Vis dar turiu pirmąjį pendriuką. Tai tik 512 MB USB atmintis ir nors dabar tai gali atrodyti kaip užkrečiama šiukšlė, tiesa ta, kad 2000-ųjų pradžioje jos talpa buvo didesnė nei vidutinė. Dabar „vėrinukai“ arba USB raktai suteikia daugiau vietos ir yra daug pigesni, palyginti. Ir ačiū Dievui!

1 GB arba 2 GB laikmenos Jų vargu ar galima rasti tokiose svetainėse kaip „Carrefour“, „Alcampo“ ar tokiose internetinėse parduotuvėse kaip „Ebay“. Pagal dabartinius standartus mums siūlomos 16 GB, 32 GB ir 64 GB USB atmintinės, kurios šiandien yra geriausios kainos ir kokybės santykio atžvilgiu, kurias galima įsigyti už kiek daugiau nei 10 eurų.

Geriausi pigūs 16 GB, 32 GB, 64 GB ir 128 GB atminties įrenginiai, skirti informacijai saugoti „iš pirmo žvilgsnio“

Jei norime tik „praėjimo“ saugyklos failams laikinai saugoti, galime patraukti pigūs mažai žinomų prekių ženklų rašikliai. Bet jei norime prietaiso daiktams laikyti ilgesnį laiką, patartina atkreipti dėmesį į labiau žinomus prekės ženklus, pvz. Kingstonas, Toshiba arba Sandiskas. Žemiau apžvelgiame kai kuriuos patraukliausius pasiūlymus abiem kryptimis, visada turėdami omenyje produkto kainos ir kokybės santykį.

Sandisk Cruzer Blade – 16 GB USB laikmena

Vienas geriausių variantų, jei tai, ko ieškome, yra tikrai pigus ir patikrintos kokybės laikiklis. Sandisk Cruzer Blade parduodamas pakuotės po 3 vienetus kiek mažiau nei 10 eurų, o tai reiškia, kad kiekvienas iš šių Cruzer Blades kainuoja apie 3 eurus.

Jie turi labai spalvingą dizainą, todėl jie nepasiklysta, turi USB 2.0 jungtį ir, jei mums nereikia daugiau, su jų 16 GB vietos galime turėti daugiau nei pakankamai. Puikiai tinka nešiotis ištikus nenumatytiems įvykiams ir panašiai. Apima Sandisk Secure Access privačių failų apsaugai.

Orientacinė kaina *: 9,99 € (žr Amazon)

Superhero pendrives – USB atmintinės nuo 4GB iki 128GB

Šios USB atmintinės yra beveik šaunesnės nei bet kas kitas. Jų kaina yra žema ir, atsižvelgiant į tai, kad jie parduodami „AliExpress“, galime nuoširdžiai tikėtis bet ko dėl produkto kokybės. Tačiau kaip dekoratyvinis aksesuaras, kurį galima nešiotis kuprinėje ir retkarčiais nukopijuoti keletą failų, jis puikiai tinka.

Kaip ir dauguma pigių „flash“ diskų, jis naudoja USB 2.0 jungtį, vadinasi, nėra itin greitas, tačiau yra suderinamas su „Windows“ / „Mac“, o tiesa ta, kad praktiškai tai nesukelia daug problemų. Vieną iš jų turiu namuose 3 ar 4 metus, o šiandien, laimei, jis vis dar veikia kaip pirmą dieną.

Galimi įvairūs odos tipai: Betmenas, Flash, Supermenas, Žmogus-voras, Geležinis žmogus, Kapitonas Amerika, Žaliasis žibintas, Punisher, Wolverine ir Daredevil.

Apytikslė kaina *: nuo 2,80 € iki 17,68 € (žr AliExpress)

Vadovaudamiesi ta pačia tema, randame ir kitokio dizaino pendrives, pvz ŠIE labai gražūs „Groot“ („Galaktikos sergėtojai“) rašikliai, TIE KITI Supermeno ir Wonder Woman, kurie yra kukados, ŠIE Pokémon arba ŠIE iš „Žvaigždžių karų“.

Kingston Data Traveler 100 G3 – 32 GB USB atmintinė

Vienas iš pirmųjų dalykų, į kuriuos turime atkreipti dėmesį perkant USB atmintinę, yra tinkamo prievado tipas. USB 3.0 suteikia didesnį skaitymo ir rašymo greitį nei įprastas USB 2.0. Tai yra tie, kuriuos turėtume atidžiau sekti.

„Kingston DT100G3“ yra USB 3.0 atminties įrenginys, kurio skaitymo greitis yra 40 MB / s ir rašymo greitis 10 MB / s. Jo talpa yra 32 GB (DDR3), o kad kaina būtų mažesnė nei 6 eurai, geriausių, kuriuos galime rasti pigiuose laikmenose.

Orientacinė kaina *: 5,91 € (žr Amazon)

„Toshiba Hayabusa“ – 64 GB laikmena

Hayabusa japoniškai reiškia „peregrine falcon“, be to, kad yra vienas greičiausių motociklų pasaulyje, jis taip pat yra vienas iš daugiau vietos turinčių USB atmintinių, kurį šiuo metu galime įsigyti už mažiausią įmanomą kainą.

„Toshiba Hayabusa“ yra Japonijos gamintojo „Standard“ rašiklio diskų serijos dalis, o tai reiškia, kad ji siūlo USB 2.0 jungtis ir maždaug 18 MB / s skaitymo greitis. Žinoma, talpa pakyla iki 64GB, o tai nėra blogai už 11 iškrapštytų eurų, kurių verta.

Orientacinė kaina *: 11,39 € (žr Amazon)

Dragon Ball 16GB Pendrive – Gokas ir Krilinas

„AliExpress“ yra pilnas pigių USB atmintinių, skirtų visoms temoms. Čia mes galime juos rasti Dragon Ball pasirinktiniai rašiklio diskai už juokingas kainas nuo 2 iki 4 eurų.

USB 2.0 atminties kortelės su silikoniniu dangteliu ir rašymo greičiu nuo 4 iki 8 MB / s. Atsižvelgiant į kainą, aš nenaudočiau jų labai vertingiems daiktams laikyti, bet nešioti juos ant raktų pakabuko ir naudoti bet kuriuo metu, jie gali būti iš perlų.

Orientacinė kaina *: 2,44 € - 4,42 € (žr AliExpress)

Netac U326 – 32GB USB atmintinė

Netac U326 yra vandeniui atsparus atmintukas, su metaliniu korpusu, kad būtų išvengta lūžimo nuo smūgių, ir USB 2.0, kurio skaitymo greitis yra 15 MB / s ir 4–6 MB / s rašymas. Netac yra Kinijos prekės ženklas, kuris pastaruoju metu tampa gana stiprus su tokiais produktais už gerą kainą, kaip ši ir kiti panašūs. Asmeniškai aš turiu šios įmonės išorinį standųjį diską ir iki šiol negaliu būti labiau patenkintas.

Orientacinė kaina *: 5,34 € (žr GearBest)

Sandisk Ultra – 128GB USB atmintinė

Jei ketiname išsaugoti daug nuotraukų ir vaizdo įrašų didelės raiškos, galbūt norėsite pasirinkti didesnės talpos laikmeną. „Sandisk“, įmonė, sukūrusi pirmąsias „micro SD“ korteles ir viena didžiausių šiame sektoriuje, turi „Sandisk Ultra“ serijos USB atmintinės, kurios yra tikras malonumas.

USB 3.0 „flash“ atmintis, kurios skaitymo greitis yra 100 MB/s, apima „Sandisk Secure Access“ programinę įrangą, kuri leidžia sukurti slaptažodžiu apsaugotą privatų aplanką 128 bitų AES kodavimas mūsų jautriausiems failams. Be jokios abejonės, vienas geriausių rašiklio diskų rinkoje.

Orientacinė kaina *: 25,99 € (žr Amazon)

Samsung BAR Plus – USB 3.1 atminties kortelė 64GB

Šis „Samsung“ nešiojamasis įrenginys turi USB 3.1 jungtį, kuri tai suteikia skaitymo greitis iki 300 MB / s ir rašymo greitis 60 MB / s. Be to, jis yra atsparus vandeniui, smūgiams, aukštai temperatūrai, magnetams ir rentgeno spinduliams (gerai, jis gali atlaikyti kombinuotą X-Men ir Avengers ataką blogą dieną beveik be netvarkos).

Orientacinė kaina *: 22,25 € (žr GearBest)

Pastaba: apytikslė kaina yra kaina, prieinama rašant šį įrašą atitinkamose internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip „Amazon“, „GearBest“ ar „AliExpress“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found