Analizuojamas „Ulefone X“ – naujas vidutinės klasės „iPhone X“ klonas

„Ulefone“ garsėja išmaniaisiais telefonais su milžiniškos talpos baterijomis. Tačiau šiandien nekalbėsime apie paskutinę budinčią „Ulefone Power“. Naujasis bendrovės mobilusis telefonas taip pat yra vidutinės klasės, tačiau jo tikslas yra kitas: prisistatyti kaip už prieinamą kainą iPhone X klonas iš Apple.

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie Ulefone X, gražus bloko berniukų terminalo žvaigždės klonas.

Apžvalga „Ulefone X“ – prieinamas vidutinės klasės ekranas su įpjova, 4 GB RAM ir triguba kamera

Tiesa ta, kad iš pirmo žvilgsnio „Ulefone X“ puikiai tinka kaip įdomi „iPhone X“ imitacija. Vienintelis „bet“, kurį galime įdėti, yra ekranas: jis galėtų turėti šiek tiek didesnę raišką ir nieko neatsitiktų, bet apskritai Tai labiau priimtina, o kainos ir kokybės santykis tyliai pasiekia nuostabų.

Dizainas ir ekranas

Ulefone X nešioja 5,85 colio ekranas su HD + 1512x720p raiška ir pikselių tankis 275ppi. Ekranas, kuris užima beveik visą terminalo priekinę dalį, jei ne būdingas įdubimas ar „įpjova“ viršuje.

Už nugaros randame dvigubą kamerą, esančią vienoje iš šonų ir vertikalioje formoje, o pirštų atspaudų detektorius yra centre, kad būtų lengviau atrakinti.

Naujojo Ulefone terminalo matmenys yra 15,10 x 7,34 x 0,90 cm, sveria 217 gramų ir yra juodos arba baltos spalvos. Be to, aišku, kad tai yra įrenginys, kurį „reikia pastebėti“ jūsų kišenėje.

Galia ir našumas

Aparatūros lygiu randame komponentų, kurie yra šiek tiek geresni, nei galėtume tikėtis iš 150 eurų kainuojančio mobiliojo telefono. Konkrečiai, šis „Ulefone X“ turi SoC „Helio P23“ aštuonių branduolių 2,0 GHz, su 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties plečiama iki 256 GB per SD. Visa tai naudojant „Android 8.1 Oreo“ kaip operacinę sistemą.

Dėl to mes turime mobilųjį telefoną, kuris yra šiek tiek kompetentingesnis nei kiti tokio tipo Kinijos išmanieji telefonai. Galime išsaugoti daug nuotraukų, vaizdo įrašų ir paleisti programėles, nebijodami būti trūkčiojami ar įkaitinti (nebent, žinoma, pasirenkame labai sunkius žaidimus). Nagi, įprastas vidutinis, bet su nedideliu pliusu.

Praktiniais tikslais tai paverčia lyginamuoju rezultatu Antutu 83 998 taškai. Daugiau nei priimtini duomenys.

Kamera ir baterija

„Ulefone X“ turi trigubą kamerą: 2 ant nugaros ir objektyvą asmenukių zonai. Galinėje pusėje randame du lęšius 16 MP + 5 MP su f / 2.2 diafragma ir poveikis bokeh. Dėl priekio, 13 MP kamera su klasikiniu grožio režimu, kad pagerintumėte ir patobulintumėte ne tokias sėkmingas asmenukes.

Kalbant apie bateriją, mes atradome 3300 mAh bateriją su Qi belaidis įkrovimas ir 5 W greitojo įkrovimo palaikymas. Labai gerus rezultatus žadantis krūvas, dėka procesoriaus ir mažiau nei įprastai „siurbiančio“ ekrano (kažkas gero turėjo turėti HD naudojimo faktą).

Ryšys

Šiame įrenginyje yra OTG, „Bluetooth 4.0“, „Dual 4G LTE“, dviejų dažnių kintamosios srovės „WiFi“ ir dviejų SIM kortelių lizdas („Nano“).

Kaina ir prieinamumas

„Ulefone X“ ką tik buvo pristatytas visuomenei, jį jau galima įsigyti išankstiniame išpardavimu 182,99 USD, keisti apie 157 eurus, GearBest. Jį taip pat galima įsigyti „Amazon“ už kainą, kuri šio įrašo rašymo metu yra šiek tiek mažesnė nei 200 eurų.

Trumpai tariant, mes susiduriame su telefonu, kuris imituoja iPhone X tiek estetika, tiek pavadinimu, tačiau yra daug sunkesnis ir su ekranu, kuris išlieka teisingas HD + be per daug fanfarų. Teigiama, kad našumas viršija vidutinį ir daugiau nei malonus kainos ir kokybės santykis su maloniais netikėtumais, pavyzdžiui, belaidžio įkrovimo funkcija.

GearBest | Pirkite Ulefone X

Amazon | Pirkite Ulefone X

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės