Akinatorius, geriausias pasaulio būrėjas – „The Happy Android“.

Ar prisimeni Akinatorių, genijų, atspėjantį bet kurį personažą, apie kurį galvojate? Jei vis dar nežinai, aš tau pasakysiu: Tai svetainė, kurią valdo genijus, kuris yra atsakingas už vieną klausimą po kito, kol žmogus ar veikėjas, apie kurį galvojate, bus teisus..

Gerai, jei galvoji apie kaimyną penktą, jis neatspės, tai turi būti žinomi žmonės ar personažai, bet patikėk, jam viskas gerai. Tai taip teisinga, kad net baisu.

Su juo susipažinau beveik pradžioje, kai žiniatinklis pradėjo garsėti dar 2008 m., ir nuo to laiko man nepavyko jo apgauti nė karto. Aš tau nesakau nė vieno! Pagalvokite apie žinomą žmogų, aš nežinau, Zamundos princą. Suprask teisingai. Punky Brewster. Pataikyk. Gustavo varlė. Taip pat. Jis nepraleidžia nė vieno.

Kaip atspėjai, niekšeli?

Ar kas nors nori pabandyti? Jums tereikia įeiti //en.akinator.com ir išbandyk savo genialumą. Kurį laiką taip pat yra versija Android, iPhone, Windows Phone ir BlackBerry jei norite jį turėti savo mobiliajame telefone.

Žaidimo dinamika susideda iš mąstymo apie veikėją, nesvarbu, ar jis tikras, ar išgalvotas, ir tuo remiantis genijus užduoda daugybę klausimų, į kuriuos turime atsakyti taip arba ne. Galite užduoti iki 25 klausimų, tada pasakysite veikėjo, apie kurį galvojame, vardą. Tačiau tiesa ta, kad dažniausiai tai pavyksta net neuždavus 10 klausimų.

Ne, Akinatorius nėra toks genijus...

Ši prancūzų Jeffo Deleau ir Arnaud Magret sukurta programa yra tikrai puiki, o jos sėkmė pagrįsta išmetimo technika kartu su didžiule žinomų žmonių duomenų baze. Kitas svarbus dalykas yra tai, kad jei jis negauna vardo, kurį galvojate teisingai, jis paprašys jūsų jį įvesti, kad įtrauktų jį į savo konkretų sąrašą ir padidintų ateities sėkmės galimybes.

Turėdami milijonus apsilankymų puslapyje, galite susidaryti supratimą apie sėkmės galimybes Akinatoriui, žiniatinklio genijui. Interneto klasika.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found