Nešiojama konsolė su GBA / MD / NES emuliatoriumi ir į PSP panašiu dizainu

Gimiau devintajame dešimtmetyje ir maždaug tuo metu tai, kas jį iš tikrųjų sukrėtė, buvo „Nintendo Entertainment System“. (NES draugams). Prisimenu, tėvai man nupirko vieną iš tų kiniškų žaidimų su kasetėmis, kuriose buvo iki 100 ir 200 iš anksto įrašytų žaidimų. Mažesniam nei 10 metų vaikui, kaip aš, tai buvo nuostabu. Tada aš jau gavau juos pirkti Super Nintendo, ir aš visiškai pamiršau apie tą konsolę, bet buvo labai gražu, kol jis tęsėsi.

Šiais laikais tokio tipo prietaisų nėra taip įprasta rasti, nors be jokios abejonės nauji modeliai ir toliau pasirodo gatvėse. Neseniai kalbėjome apie NES žaidimų mašina, NES Classic Mini klonas su 500 iš anksto įdiegtų žaidimų. Šiandien atėjo laikas pažvelgti į panašų įrenginį, šiuo atveju nešiojamą konsolę, kurios dizainas labai panašus į Sony PSP.

Nešiojama konsolė, skirta klasikiniams 8 ir 16 bitų žaidimams

Konsolė palaiko 100 žaidimų, abu Game Boy Advance, nuo Mega vairuoti ir NES. Visavertė retro konsolė su kiek modernesniu dizainu, be jokios abejonės. Jame yra 4,3 colio ekranas, maža 1,3 MP kamera ir galima leisti muziką, vaizdo įrašus ir elektronines knygas.

Nežinome, ar naudojate kurią nors „Android“ versiją norėdami žaisti daugialypės terpės turinį ir žaisti žaidimus naudodami emuliatorius – tačiau viskas rodo, kad taip yra, nes šis punktas nėra išsamiai aprašytas konsolės gaminio lape.

Ką mes žinome, tai naudoja įmontuotą 850 mAh ličio bateriją, turi 155 gr svorį, 3,5 mm lizdą ir dovanų ausines kartu su įkrovikliu. Pradinė šios nešiojamos konsolės kaina – 60,19 €, tačiau Šiuo metu „Tomtop“ galime įsigyti už 31,81 €.

Retro konsolė su klonuotu PSP dizainu, su kuria galite žaisti mitinius žaidimus, tokius kaip Kirby's Adventure, originalus Mario ar pats Sonic. Artimiausias dalykas NES žaidimų mašinai, kurį rasime, bet nešiojamu formatu.

Tomtop | Pirkite retro nešiojamą konsolę

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found