„Blame!“, „Netflix“ paskutinis puikus anime – laimingasis „Android“.

„Niekas nežino, kiek laiko miestas yra tokioje būsenoje. Vieną dieną staiga prasidėjo užkratas, ir žmonės prarado galimybę susisiekti su miestu. Po to miestas ėmė atsitiktinai plėstis, o apsaugos sistema žmones laikė nelegaliais. Ir jis pradėjo juos naikinti“.

tai prasideda Kalti!, naujas anime filmas, režisuotas Hiroyuki Seshita ir paremtas homonimine Tsutomu Nihei manga. Kiberpanko klasika kuri pagaliau išvysta šviesą animacinio vaidybinio filmo pavidalu „Netflix“, premjera įvyko gegužės 20 d.

Istorija, vykstanti tamsioje, post-apokaliptinėje ateityje, vaizduoja žmoniją, nuo kurios susvetimėjo realybė, kurioje dominuoja technologijos. Nors filmas perima daug koncepcijų ir idėjų iš originalios mangos, daugiausia iš 2 ir 3 tomų, jame pasakojama visiškai nepriklausoma ir „savaime baigianti“ istorija, kurią galima peržiūrėti iš anksto neperskaičius mangos. Killy, paslaptingasis šio filmo veikėjas Kalti! Ieškokite žmonių, turinčių tinklo terminalo geną – vienintelius žmones, kurių mašinos negali nužudyti. Kelionės metu jūsų kelias susikirs su maža išgyvenusių žmonių kolonija.

Tiesa ta, kad piešinys ir animacija atrodo tikrai įspūdingai. Jame yra tas standaus CGI ir tradicinio anime derinys, kuris kažkaip labai tinka bendram filmo tonui ir bendrai atmosferai. Šiek tiek panašiai kaip Ajin, bet su galingesniu, detalesniu ir organiškesniu vizualiniu aspektu.

„Miestas“, ta niūri cementinių blokelių, grandinių ir technologijų samplaika sugeba perteikti jausmą beatodairiškas ir nesąžiningas teroras dėl to mes neduodame nė cento už pagrindinius veikėjus kiekvieną kartą, kai jie susiduria su savo mašinomis.

Filmas, kuris sugeba išlaikyti susidomėjimą, su geru garso takeliu, puikia atmosfera ir gana tvarkingomis bei nuostabiomis veiksmo scenomis. Trumpai tariant, su prekyba sukurtas filmas, kuris pradžiugins tiek mangakos šedevro Nihei gerbėjus, tiek anime ir mokslinės fantastikos mėgėjus apskritai.

Netflix | Žiūrėkite, kaltas! Prisijungęs

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found