„Elephone C1 Max“ apžvalgoje: prieinamas 6 colių planšetinis kompiuteris su dviguba galine kamera – „Happy Android“.

„Elephone“ sukurtas 2016 m., kai stilingai triumfavo su naujausiu aukščiausios klasės terminalu „Elephone S7“. Įrenginys, kurio dizainas labai panašus į Samsung Galaxy S7 ir gana patrauklios funkcijos.

Dabar Kinijos įmonė grįžta į mūšį su nauju išmaniuoju telefonu, skirtu labiausiai prieinamai vidutinei klasei, su a dviguba galinė kamera ir a per didelis skydelis kaip pagrindiniai įvadiniai laiškai. Šiandienos apžvalgoje apžvelgiame Elephone C1 Max. Pažiūrėkime?

Ekranas ir išdėstymas

„Elephone C1 Max“ yra dviejų spalvų, raudonas vynas (raudona) ir juoda. Prietaisas turi metalinį vientisą korpusą su užapvalintais kraštais, o priekiniame skydelyje nėra fizinio mygtuko, todėl pirštų atspaudų detektorius yra jo nugaros centre.

Ekrano dydis yra 6 coliai (HD raiška), todėl C1 Max yra vienas iš šiandien vadinamų phabletų. Pramonė vis labiau traukia link tokio tipo matmenų, o tai jau matome tokiuose atvejuose, kaip pats Samsung Galaxy S8, kurio mažiausiame modelyje jau yra svarbi 5,8 colių skydelis.

Galia ir našumas

Kalbant apie aparatinę įrangą, „Elephone C1 Max“ montuojamas „Mediatek“ procesorius MTK6737 keturių branduolių 1,3 GHz, 2 GB RAM, Android 7.0 ir 32 GB vidinės saugyklos vietos.

Iš esmės tai yra kuklus terminalas, visavertis vidutinis diapazonas, tačiau praėjo per palyginimo filtrą Antutu gauti gauti 32 000 balųKas yra visai neblogai, ir tai rodo, kad šį telefoną galime naudoti ne tik naršyti internete ir fotografuoti.

Kamera ir baterija

Kamera yra viena iš C1 Max privalumų: a 5MP priekinė kamera ir labai įdomus 13MP + 5MP dviguba galinė kamera gali pasiekti „bokeh“ efektą, suliejančius objektus, esančius toliau, kad nuotrauka būtų gilesnė. Atrodo, kad tokio tipo fotoaparatai yra gana sėkmingi, ir vis daugiau mobiliųjų telefonų savo objektyvams taiko šią dvigubą sistemą.

Kalbant apie bateriją, ji išlieka tik 2800 mAh. Tai nėra daug, bet turint omenyje, kad procesorius yra vidutinio našumo, jis sunaudojamas ne taip greitai, kaip kiti gnybtai su didesne baterija, o reiklesnė aparatūra.

Kaina ir prieinamumas

Įprasta „Elephone C1 Max“ kaina yra 129,99 USD, tačiau Nuo balandžio 17 iki 24 d. jį bus galima įsigyti už 109,99 USD, 100 eurų nulupta per GearBest. Tai kainų intervalas, kuriame paprastai nerasime tokių didelių telefonų ar su tokiomis geromis kameromis, ir tikėtina, kad jis šį sezoną taps vienu ryškiausių vidutinės bazės išmaniųjų telefonų. Neprarask akių.

GearBest | Pirkite Elephone C1 Max

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found