Elephone P8 MAX analizė, mobilusis su žiauria 5000 mAh baterija

The Elephone P8 MAX Tai didesnė ir patobulinta „Elephone P8 Mini“ versija. Jau vien pagal pavadinimą galime suprasti, kur vyksta kadrai. Galime manyti, kad „MAX“ žyma nurodo ekraną (5,5 colio, palyginti su 5 „Mini“). Nieko nėra toliau nuo realybės: stiprioji „Elephone P8 MAX“ pusė – milžiniška 5000 mAh talpos baterija.

Šiandienos apžvalgoje kalbame apie naujausią Azijos gamintojo pasiūlymą tarptautinei rinkai – „Elephone P8 MAX“. Eime ten!

„Elephone P8 MAX“ yra subalansuotos autonomijos ir labai geros kainos titanas

„Elephone“ pranašumas yra tas, kad jis visada linkęs pateikti produktus, kurių kainos ir kokybės santykis yra puikus, ir tai taip pat matome P8 MAX. Prekės ženklas, jau įsitvirtinęs labai įdomiame Kinijos mobiliųjų telefonų sąraše, kuris retai nuvilia.

Dizainas ir ekranas

Pristato „Elephone P8 MAX“. geras 5,5 colio ekranas su Full HD raiška (1920 x 1080p) su 2,5D išlenktais kraštais tvirtame aliuminio korpuse. Vertinamas klasikinio centrinio fizinio mygtuko įtraukimas namai, kažkas, kas prarandama dėl talpinių mygtukų, ir aš asmeniškai manau, kad tai yra sėkmė.

Pažymėtina mes susiduriame su lengvu mobiliuoju pagal savo dydį. Įrenginys sveria 160 gramų, į tai svarbu atsižvelgti, ypač pamačius didžiulę jame įmontuotą bateriją – žinote, kad kuo daugiau akumuliatoriaus, tuo didesnis svoris. Kita vertus, jo matmenys yra 15,38 x 7,63 x 0,90 cm. Trumpai tariant, mažai ką prieštarauti dėl P8 MAX išvaizdos ir dizaino.

Galia ir našumas

Techninės įrangos lygmenyje randame tokias pačias drąsas kaip ir jo pirmtakas „Elephone P8 Mini“. Procesorius MTK6750T aštuonių branduolių, veikiančių 1,5 GHz dažniu, 4 GB RAM ir 64 GB atminties vidinis plečiamas. Viskas su Android 7.0.

Naudoju P8 Mini daugiau nei 6 mėnesius ir galiu jus užtikrinti, kad negaliu būti labiau patenkintas jo siūlomu našumu. Dažniausiai nežaidžiu labai galingų žaidimų, tad šia prasme nieko negaliu pasakyti, bet programėlių veikimas ir sistemos sklandumas apskritai yra labai gero lygio. Jei Elephone P8 MAX seks paskui savo mažąją seserį, galime būti ramūs ir patenkinti.

Kamera ir baterija

Viena iš P8 Mini privalumų buvo jo priekinė kamera, kuris tūkstantį kartų apsisuko dvigubai kamerai, kurią nešiojo galinėje dalyje. Atrodo, kad „Elephone“ išmoko pamoką, nes pašalino dvigubą galinį „Elephone P8 MAX“ objektyvą, palikdamas vieną 13 MP kamerą, ir pakartojo su tuo pačiu 16 MP asmenukių kamera kokius gerus rezultatus ji davė ankstesniame modelyje.

Kalbant apie akumuliatorių, nėra ką pridurti, neskaitant to, kad pastaruoju metu susiduriame su vienu iš daugiau autonomijos gnybtų. 5000 mAh talpos baterija su kuria galime išgyventi 2 paras be didesnių komplikacijų. Nedaug yra mobiliųjų su tokia talpia baterija ir kurie nesijaučia kaip tikra plyta kišenėje – atminkite, kad P8 MAX sveria tik 160 gr.

Lyginant su kitomis funkcijomis, jame yra dvi SIM kortelės (nano + nano), Bluetooth 4.0 ir įkrovimas per mikro USB prievadą.

//youtu.be/HnfV1-J6150

Kaina ir prieinamumas

„Elephone P8 MAX“ šiuo metu galima įsigyti adresu kaina 139,99 USD, keisti apie 118 eurų, GearBest. Kaina, kuri neabejotinai yra viena didžiausių terminalo, kuris žino savo vietą vidutinėje klasėje ir išnaudoja jį kuo puikiausiai, traukos objektų.

GearBest | Pirkite Elephone P8 MAX

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found