Kaip nemokamai (teisėtai) žiūrėti „Movistar + Lite“ – „El Android Feliz“.

Ankstesniais atvejais matėme visus galimus būdus nemokamai žiūrėti HBO arba „Disney +“ nemokamai legaliai, o šiandien tą patį padarysime su „Movistar + Lite“. „Telefónica“ srautinio perdavimo platforma yra tokių simbolinių programų, kaip „La Resistencia“ ir „Late Motiv“, namai, joje yra keletas didžiausių nacionalinių serialų „El Embarcadero“, „Vergüenza“ ar „Hierro“ bei daugybė kanalų, tokių kaip „Comedy Central“, AMC ir FOX. . Ar yra būdas pamatyti visą šį turinį iš Movistar + Lite nemokamai?

Visada laikydamiesi įstatymų nustatytų ribų, sudarėme visus „įsilaužimus“ ar gudrybes, kurias naudodami galime žiūrėti „Movistar + Lite“ nemokamai, neatplėšdami piniginės. Nesiruošiame atrasti ir rato, tačiau jis neabejotinai padės mums žinoti, kaip išnaudoti visus privalumus, kuriuos šiuo metu teikia paslauga. Eime ten!

1 triukas: pasinaudokite nemokamu bandomuoju laikotarpiu

Pagal numatytuosius nustatymus „Movistar Plus Lite“ kainuoja 8 eurus per mėnesį, tačiau, kaip ir beveik bet kuriai vertai srautinio perdavimo paslauga, ji taip pat siūlo visiškai nemokamą bandomąjį laikotarpį. Šiuo atveju vaikinai iš Movistar gerokai pasitempė su bandomuoju laikotarpiu, kuris neturi savaitės ar dviejų, bet visas mėnuo nemokamai.

Žinoma, niekas netrukdo mums sukurti skirtingų paskyrų, kad būtų galima sujungti kelių mėnesių bandymą naudojant PIN kodą, jei kiekvieną kartą naudojame skirtingas el. pašto paskyras ir mokėjimo metodus. Taigi, pavyzdžiui, jei gyvename su savo partneriu ar tėvais, galime įtikinti juos užsiregistruoti ir dar šiek tiek pratęsti platformos siūlomą nemokamą inicijavimo laikotarpį.

Pasiekite nemokamą bandomąjį mėnesį „Movistar“ svetainėje

2 triukas: „Movistar + Lite“ nemokama dėl koronaviruso

Kai kovo viduryje Covid-19 krizė jau buvo realybė ir šalis buvo panirusi į nerimo būseną, Movistar nusprendė žengti į priekį ir pasiūlyti 2 mėnesiai srautinio perdavimo paslaugos visiškai nemokamai visiems.

Svarbu pabrėžti, kad tai pasiūlymas visiems, nesvarbu, ar esame sudarę telefono linijos sutartį su „Movistar“, ar ne, tarsi jau prieš mėnesį pasinaudojome nemokamu bandomuoju laikotarpiu.

Tačiau turime pabrėžti, kad šis pasiūlymas galioja jau daugiau nei pusantro mėnesio ir yra paskutinė diena juo pasinaudoti kitą balandžio 30 d. Jei užsiregistruosime laiku, iki birželio pabaigos galėsime mėgautis Movistar + Lite nemokamai. Tai visai neblogai.

Žr. 2 mėnesių nemokamai Movistar + Lite pasiūlymą

ATNAUJINTA : Pasak vieno iš mūsų skaitytojų, šis pasiūlymas baigėsi anksti ir nebepasiekiamas.

3 triukas: bendros paskyros

Jei jau išnaudojome visus turėtus bandymų mėnesius ir dėl to, kad kaštonų turime ieškoti kitur. Kitas plačiai naudojamas būdas yra paskyrų bendrinimas. Šia prasme „Movistar“ srautinio perdavimo paslauga leidžia vienu metu galima atkurti iki 2 įrenginių, o tai reiškia, kad pasidalijus abonemento išlaidas su sugyventiniu ar artimiausiu šeimos nariu, mokėtina kaina sumažėtų per pusę (4 eurai, kas iš esmės yra gana priimtina kaina).

Taip pat galime pabandyti įtikinti draugą, kuris jau moka už paslaugą, kad atsiųstų mums savo sąskaitą. Žinoma, tokiu atveju turime pasirūpinti, kad draugas būtų laimingas ir retkarčiais jį pamalonintume keistomis smulkmenomis ar privilegijomis.

Kaip matote, yra keletas būdų, kaip nemokamai pasiekti „Movistar + Lite“, nors jei nė viena iš šių parinkčių mums netinka, visada galime pasinaudoti nemokamo bandomojo laikotarpio mėnesiais, kuriuos siūlo kitos panašios platformos. Čia galite rasti svarbiausių šiuo metu transliuojamų paslaugų, siūlančių nemokamas bandomąsias versijas, sąrašą KITAS ĮRAŠAS.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found