Geriausi „The Witcher“ („Netflix“) tapetai, kuriuos galite atsisiųsti

Praėjusį penktadienį „Netflix“ pagaliau išleido ilgai lauktą „The Witcher“ seriją, kurioje Henry Cavill (Supermenas) vaidino Geraltą iš Rivijos, vieną paskutiniųjų raganų žemėje. Buvo daug palyginimų su „Sostų žaidimu“ ir, nors atrodo, kad pagal Andrzejaus Sapkowskio romanus sukurtas serialas nepasiekė tokio paties karšto susižavėjimo, jis neabejotinai pažymėjo savo kelią į sėkmę (iš tikrųjų apie tai jau buvo paskelbta). antras sezonas).

Šimtai „The Witcher“ tapetų, skirtų „Android“ ir asmeniniam kompiuteriui

Čia renkame kai kuriuos geriausios kokybės šaltinius, kad gautume didelės raiškos „The Witcher“ fono paveikslėlius, pagrįstus „Netflix“ serija, taip pat vaizdo žaidimais ir romanais, skirtus staliniams kompiuteriams ir mobiliesiems įrenginiams.

ArtStation

„ArtStation“ yra fantastiška platforma, kurioje menininkai ir iliustratoriai dalijasi savo meno kūriniais, su galimybe nusipirkti spausdintų leidinių, jei norėtume gauti kokį nors jų darbą. Kalbant apie kokybę, tai viena geriausių svetainių gauti originalių „The Witcher“ tapetų su neįtikėtinais menininkais, tokiais kaip Ivailo Ivanovas (negalite praleisti jo „ArtStation“ profilio), Ástoras Alexanderis, Bartlomiejus Gawelas, Ilse Harting ir Marekas Okonas, tarp daugelio kitų.

Žr. „The Witcher“ tapetus „ArtSation“.

Wallhaven

„Wallhaven“ yra viena geriausių svetainių, kuriose galima atsisiųsti 4K tapetų, o kaip galėtų būti kitaip, čia taip pat rasite platų meno, susijusių su įvairiais „The Witcher“ produktais, pvz., TV serialais, „CD Projekt“ vaizdo žaidimais, pasirinkimą. , Gwent (kortų žaidimas pagal The Witcher) ir daugybė fantazijų.

Vienas iš Wallhaven privalumų yra tai, kad kiekvienas tapetas turi redaktorius, kuriame galime apkarpyti kiekvieną vaizdą kad jis prisitaikytų prie formato / raiškos, kuri mums labiausiai tinka mūsų Android, asmeninio kompiuterio ir kt. ekranui.

Peržiūrėkite „The Witcher“ tapetus Volheivene

Zedge

Puikus šaltinis tapetai mobiliesiems įrenginiams. „Zedge“ pasižymi tuo, kad turi daug lėšų praktiškai bet kokiam serialui, vaizdo žaidimui, anime ar filmui, kokį tik galime įsivaizduoti. „The Witcher“ atveju nemažai iliustracijų yra kraštovaizdžio formatu ir HD raiška – tiek iš „Netflix“ serijos su puikiu Geraltu iš Rivijos, kurią vaidina Henry Cavill, tiek iš „The Witcher 3“ žaidimų ir darinių. „Zedge“ svetainė taip pat pasiekiama „Android“ programos formatu.

Žiūrėkite „The Witcher“ tapetus Zedge mieste

Reddit

Reddit turi subforumus bet kokio tipo temoms, kurias galite įsivaizduoti. Andrzejaus Sapkowskio sukurtų personažų fantastika dažniausiai dalijasi ekrano užsklandomis, kurias galime atsisiųsti iš subredditų, tokių kaip r / netflixwitcher, r / wallpaper ir r / wallpapers. Čia rasime daug fantazijos, vektorinių ekrano užsklandų, 2K vaizdų ir net tapetai komandoms su dviem monitoriais.

Žr. esančius ekrano užsklandas / r / tapetai

Žr. esančius ekrano užsklandas / r / tapetai

Žr. ekrano užsklandą, pasiekiamus / r / netflixwitcher

Ivailo Ivanovo viršelio vaizdas per „ArtStation“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės