„LeEco Le Pro 3 Elite“ apžvalga, mobilusis su „Snapdragon 820“ ir 4 GB RAM

Šiandienos apžvalgoje mes kalbame apie LeEco Le Pro 3 Elite. „LeTV“ yra gamintojas, kurio filosofija labai panaši į „Xiaomi“: tiekti aukštos kokybės mobiliuosius telefonus su labai maža pelno marža. Taip jie įgyja prestižą mobiliosios telefonijos pasaulyje, o naudos iš kitų technologinių įmonės šakų. „LeTV“ išmanieji telefonai parduodami su „LeEco“ prekės ženklo antspaudu, o šiandieninis terminalas yra vienas didžiausių jo eksponentų. Pažiūrėkime?

„LeEco Le Pro 3 Elite“ apžvalga – visi aukščiausios klasės saldainiai už vidutinės klasės kainą

Prieš pradėdami, įsitraukime į situaciją. The LeEco Le Pro 3 Elite Tai 2017 metais išleistas mobilusis, šiuo metu parduodamas už 130 eurų. Įprasta jo kaina nėra daug didesnė, tačiau svarbu pabrėžti šį momentą, nes jo charakteristikos yra tikrai įspūdingos už šio įrenginio vertę.

Dizainas ir ekranas

„LeEco Le Pro 3 Elite“ turi IPS ekraną 5,5 colio su Full HD raiška (1920x1080p). Jis turi metalinį korpusą su lenktais kraštais ir blaivų bei elegantišką dizainą, kurio nugarėlėje matome tik prekės ženklo logotipą, fotoaparatą ir dar daugiau.

Svarbu tai pastebėti neturi klasikinio 3,5 mm lizdo ausinėms. Tai papildyta C tipo USB jungtimi, kuri suteikia aukštesnę garso kokybę, tačiau verčia mus naudoti nedidelį USB C iki 3,5 mm adapterį. Jei nenorime problemų, geriausia naudoti Bluetooth ausines.

Prietaiso matmenys yra 15,14 x 7,39 x 0,75 cm, o svoris - 173 gramai.

Galia ir našumas

„Le Pro 3 Elite“ akcentas yra jo techninė įranga. Viena vertus, mes turime a Qualcomm Snapdragon 820 SoC su 4 branduoliais 2,2 GHz dažniu, GPU Adreno 530, 4 GB RAM ir 32 GB vidinė atmintis neišplečiamas. Operacinė sistema yra Android 6.0 ir Bluetooth 4.2.

„Snapdragon 820“ yra aukščiausios klasės procesorius lenkia įprastą 600 serijos Snapdragon kurie dažniausiai puošia kokybiškus vidutinės klasės mobiliuosius telefonus, kurie dabar pasirodo rinkoje. To atitikmuo yra tai, kad dirbsime su prieš porą metų buvusia „Android 6.0“. Jei su tuo sutiksime, savo rankose turėsime brutalaus veikimo išmanųjį telefoną.

Kamera ir baterija

„Le Pro 3 Elite“ fotoaparatas ir baterija taip pat neblogi. Viena vertus, aprūpinti didelis 16,0 MP galinis objektyvas su blykste ir automatiniu fokusavimu bei 8,0 MP asmenukių kamera.

Kita vertus, randame bateriją, kurios talpa gerokai viršija vidutinę. Tiksliau, 4070 mAh. Visa tai įkraunant C tipo USB.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu „LeEco Le Pro 3 Elite“. Jo kaina yra 159,44 USD, apie 130 eurų pakeisti GearBest.

Tikrai pakoreguota kaina dėl greito pasiūlymo, kuriuo terminalas džiaugiasi šią savaitę. Įprasta jo kaina kiek didesnė, tačiau bet kokiu atveju tai skanėstas ieškantiems galingo telefono, kuris neištuštintų kišenės atsiskaitymo metu.

„LeEco Le Pro 3 Elite“ nuomonė ir galutinis įvertinimas

[P_PERŽIŪRA post_id = 10978 visual = 'pilnas']

Ar verta pirkti LeEco Le Pro 3 Elite? Mano nuomone, atsakymas būtų tvirtas „taip“. Turime telefoną su puikia apdaila, puikiu našumu ir labai gera kaina. Didelis trūkumas būtų SD lizdo ir 3,5 mm lizdo nebuvimas, tačiau abi problemas galima išspręsti įvairiais būdais (papildoma saugykla debesyje ir mini lizdo adapteris). Trumpai tariant, gera alternatyva tiems, kurie nori elektros energijos už prieinamą kainą.

[wpr_landing cat = 'išmanieji telefonai' nr = '5 ']

O ką jūs manote apie Le Pro 3 Elite? Kaip manote, ar tai geras pasirinkimas ieškantiems galios vidutinėje kategorijoje?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės