Ši piratų svetainė transliuoja „Disney +“, „Netflix“, „Prime“ ir HBO

Ar pamenate „Dienos slaptažodį“, tą beprotišką svetainę, kuri kiekvieną dieną dovanodavo aukščiausios kokybės sąskaitas savotiškai „lobių medžioklei“ internete? Na, griebkite pinigus, nes MSCHF, to paties puslapio kūrėjai, padegė paplūdimio barą ir jau turi naują projektą „AllTheStreams“.

Stilingai užbaigusi Dienos slaptažodžio eksperimentą, atiduodama paskyrą, kuri suteikė prieigą prie AWS serverių, kuriuose buvo priglobtas žiniatinklis, rinkodaros įmonė MSCHF atkreipė dėmesį į srautinio perdavimo platformas. Naujasis jo chuliganas yra internetas allthestreams.fm, piratinis radijas, kuris nepertraukiamai transliuoja visą Disney +, HBO Now, HULU, Netflix, Prime Video ir Showtime katalogą nemokamai ir be jokių skelbimų.

Dienos slaptažodžio pabaiga.

Galbūt jus domina: Visos srautinio perdavimo paslaugos su nemokamu bandomuoju mėnesiu

Atvirai meta iššūkį srautinio perdavimo milžinams

Mes susiduriame su platforma, kuri iš esmės veikia kaip senas radijas ar televizorius, su ciferblatu, kurį galime pasukti, kad prisijungtume prie „Netflix“, „Disney Plus“ ar bet kurios kitos pirmiau minėtos paslaugos. Žinoma, didelis skirtumas yra tas, kad jame nėra turinio pagal pareikalavimą ir viskas, kas transliuojama srautiniu būdu, yra daroma gyventi visiems. Pavyzdžiui, rašydami šį įrašą „Netflix“ skiltyje jie transliavo „The Witcher“, „Disney“ + filmą „Avatar“, o „Prime Video“ – „Star Trek“ skyrių.

Akivaizdu, kad visas šis projektas yra visiškai neteisėtas, o portalo „TorrentFreak“ paklaustas MSCHF generalinis direktorius Gabrielis Whaley pripažįsta, kad su šia kampanija jie žino, kad pažeidžia autorių teises. “Neturime leidimo viso to transliuoti. Ir net jei viena įmonė už mus atvers puslapį, jos vietą užims kitos 5!

Jie tikrai nėra labai susirūpinę, nes negaunant pelno iš transliacijos – atminkite, kad svetainėje nėra reklamos – finansinė bauda gali kompensuoti šios savotiškos reklaminės kampanijos viralumą ir apimtį.

MSCHF manifestas

Siekdama pateisinti šį didžiulį maištą prieš srautinio perdavimo kompanijas, MSCHF paskelbė manifestą, kuriame pabrėžiama tam tikrų piratavimo prevencijos priemonių, tokių kaip 1960-aisiais BBC įvestas popmuzikos 1 valandos apribojimas arba formato apribojimai, savavališkumas. MP3 per iTunes. amžiaus pradžioje.

Dabar „Netflix“ turi visą „Netflix“ turinį, „Disney“ turi visą „Disney“ ir pan., todėl paprastas vartotojas negali pasirinkti, ką žiūrėti, nepalikdamas nemažos pinigų sumos. „All The Streams“ maištauja prieš šią platformų nepriklausomybę, kad parodytų, anot jų, kad „net toks smulkus įsilaužimas kaip jūsų gali konkuruoti su pramonės gigantais“. Nors, žinoma, tai, ko MSCHF nekomentuoja, yra tai, kad jie nekuria jokio turinio, todėl konkuruoti akis į akį vis dar yra mažų mažiausiai reliatyvu.

Kiek truks šis siautėjimas ir kokios bus pasekmės jo kūrėjams, parodys laikas, nors panašu, kad šį kartą jie susilauks daugiau žinomumo nei tada, kai buvo išleisti. ta astrologija pagrįsta prekybos programėlė, „YouTube“ kanalas to vaikino, kuris valgė viską, arba tuos Nike batus, užpildytus šventu vandeniu. Kol kas „AllTheStreams“ veikia visu pajėgumu, nors pastebima, kad perdavimas yra gana elementarus, kartais net gali matyti transliuotojo kompiuterio ekraną renkantis kitą turinį. Viskas labai atitinka spektaklis ir projekto savitumas.

Rekomenduojamas įrašas: 180 nemokamų filmų, kuriuos galima legaliai žiūrėti „YouTube“.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės