Kaip paversti „Windows 10“ darbalaukį naudojant „iPad“ paleidimo priemonę – „Happy Android“.

Ką tik atradau gana įdomią „Windows“ programą. Yra apie Popierinis lėktuvėlis, programa, leidžianti iš naujo konvertuoti darbalaukį dėl paleidimo priemonės, tokios kaip iPad ar Mac OS X.. Mane labiausiai stebina tai, kad tai ne mobiliesiems įrenginiams skirta programėlė, o puikiai veikia bet kuriame staliniame ar nešiojamajame kompiuteryje su Windows, nesvarbu, ar tai būtų XP, Windows 7, 8 ar Windows 10. Čia yra mano darbalaukio ekrano kopija. Kompiuterio darbalaukis įdiegus PaperPlane.

Kai įdiegiate „PaperPlane“, rodomos dažniausiai naudojamos programos, bet jei dešiniuoju pelės mygtuku spustelėsite ir pasirinksite „„Windows“ režimastaip pat galite vilkti aplankus ir failus ir įdėti juos į paleidimo priemonę. Vienas iš privalumų yra tai, kad jis skirtas jutikliniams įrenginiams, todėl, jei jūsų įranga yra „draugiška pirštams“ (sic), galite ją naudoti sklandžiau.

Jei norime, taip pat galime parodyti „Windows“ pradžios juostą

Apibendrinant galima pasakyti, kad tai labai įdomi programa, kurią galima labai lengvai naudoti ir, jei ji atitinka jūsų poreikius, gali būti net gera idėja ją naudoti reguliariai arba nuolat. „PaperPlane“ taip pat yra nemokama, todėl tereikia jį atsisiųsti (iš ČIA) ir pabandyk. Jei norite pamatyti visas jo funkcijas, rekomenduoju pažiūrėkite į kūrėjų svetainę, kur viską paaiškina plaukeliais ir ženklais.

Ak! beveik pamiršau. Jei peržiūrėjote ekrano kopijas, kurias ką tik pridėjau, pamatysite, kad jos viršuje taip pat yra paieškos variklis. Jis veikia tik su programėlėmis, tačiau yra labai patogus ir paprastas naudoti. Sakiau, puiki programa, skirta šiek tiek žaisti ir suteikti naujos erdvės klasikiniam staliniam kompiuteriui. Ką tu manai?

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės