Kaip išjungti „StickyKeys“ – laimingas „Android“.

Per daug kartų iš eilės paspaudus Shift, suaktyvinami lipnūs klavišai arba specialūs klavišai, ir toliau naudotis klaviatūra tikrai sunku, nes Windows nebeleidžia naudoti klaviatūros įprastu tempu, o rašymas vyksta taip lėtai.

Priklijuoti klavišai tam tikrais atvejais gali būti labai naudingi, tačiau jei esate įpratę spausdinti labai greitai arba reguliariai žaidžiate su kompiuteriu, ši parinktis gali būti gana varginanti. Kaip išjungti prakeiktus „StickyKeys“?

Norėdami išjungti prilipusius klavišus, penkis kartus iš eilės paspauskite Shift arba Shift. Pasirodys toks pranešimas.

Spustelėkite "Eikite į Lengvos prieigos centrą, kad išjungtumėte spartųjį klavišą“ (Jei norite, taip pat galite patekti į tą patį tašką iš Kontrolės skydelis ->Prieinamumo centras ->Palengvinkite klaviatūros naudojimą).

Lange „Konfigūruoti specialiuosius raktus“ būtinai palikite nepažymėtą paveikslėlyje nurodytą parinktį „Suaktyvinkite lipnius klavišus, kai 5 kartus paspaudžiamas klavišas Shift”.

Galiausiai išsaugokite pakeitimus ir pamatysite, kad nebekyla problemų paspausti klavišus taip greitai ir tiek kartų, kiek jums reikia.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės