„Elephone S7“ apžvalga: „Samsung Galaxy S7 Edge“ už vidutinę kainą – „The Happy Android“.

Yra kinų posakis, kuris sako: „Didžiausias komplimentas, kurį galima pasakyti konkurentui, yra jo sėkmės kopijavimas“, ir panašu, kad „Elephone“ į tai atkreipė dėmesį. Garsi Azijos įmonė ką tik pristatė savo naują ir galingą terminalą Elephone S7, aiškiai užsimenant apie modelį Galaxy S7 Edge. Gana titanas, kuris žada sunaikinti šias Kalėdas su savybėmis, kurių norėtų ne vienas. Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime „Elephone S7“., išmanusis telefonas, pasižymintis nepriekaištingu dizainu ir funkcijomis, dėl kurių jis jau yra vienas mėgstamiausių vidutinės klasės.

Dizainas ir ekranas

Dizaine įkvėpimas aiškus: susiduriame su „Samsung Galaxy S7 Edge“ klonu. Jame yra vientisas korpusas su metaline apdaila ir lenktu dizainu, užapvalintais kraštais ir mygtuku ekrano apačioje (offtopic: Kodėl dabartinė manija pašalinti fizinius mygtukus iš terminalų?). Kalbant apie terminalo spalvą, „Elephone“ vaikinai nusprendė surizikuoti ir, be to, pristatyti spalvotus modelius juoda ir auksinė, pasiūlykite 2 naujus atspalvius S7: mėlyna ir smaragdo žalia.

Kalbant apie ekraną, bendrovė siūlo 2 alternatyvas: vieną su ekranu 5,5 colio, ir dar vienas šiek tiek mažesnis, kurio dydis 5,2 colio (taip vadinamas Elephone S7 mini). Abu su Full HD raiška (1920 x 1080).

Galia ir našumas

„Elephone“ yra įsipareigojęs užtikrinti universalumą ir vartotojo pasirinkimo laisvę ir siūlo keletą savo S7 modelio variantų, kuriuose galime pasirinkti kiek RAM ir vietos saugykloje norime, kad turėtumėte mūsų įrenginį. Galimi šie variantai:

  • 2 GB RAM atmintis + 16 GB išplečiama vidinė atmintis.
  • 3 GB RAM atmintis + 32 GB išplečiama vidinė atmintis.
  • 4 GB RAM atmintis + 64 GB išplečiama vidinė atmintis.

Nepriklausomai nuo RAM ir vidinės vietos, visi Elephone S7 modeliai turi Android 6.0 ir vienas iš galingiausių šio momento procesorių, a 10 branduolių Helio X20 veikia 2,0 GHz dažniu. Gana stebuklas, kuris leis mums perkelti sunkią grafiką ir sklandžiai žaisti AAA žaidimus. Jei dar palydėsime su gera RAM, prieš tai galime atsidurti ramiai vienas galingiausių sezono vidutinės klasės išmaniųjų telefonų.

Kamera ir baterija

„Elephone S7“ kamera atitinka vidutinės klasės terminalo lūkesčius. Jokių staigmenų nėra, nors tai nereiškia, kad tai blogai. 13 MP raiška galinei kamerai su blykste ir automatiniu fokusavimu bei 5,0 MP asmenukių kamera. Efektyvi kamera, kuri darys geras nuotraukas tol, kol nebus pernelyg nepalankios sąlygos.

Energijos skyriuje randame a 3000 mAh ličio baterija. Tai nėra vienas galingiausių, kokį matėme šiais metais, tačiau jis atitinka „Samsung Galaxy S7 Edge“ galią ir žada užtikrinti didesnį nei vidutinį patvarumą.

Taip pat turi 4G ryšys, „Bluetooth 4.0“, „Dual SIM Standby“ ir priekinis pirštų atspaudų jutiklis.

Kaina ir prieinamumas

The Elephone S7 dar oficialiai nepaleistas, bet jau yra išankstinio pardavimo etape (Siuntos pradedamos gabenti nuo lapkričio 23 d.).

Atsižvelgdami į tai, kad „Elephone“ norėjo suteikti vartotojui visišką laisvę, o jo S7 turi skirtingus terminalo variantus, galime rasti skirtingas kainas parduodant visuomenei:

  • Iš ekonomiškiausio modelio Elephone S7 mini(2 GB RAM + 32 GB) Už kainą 149.99$ , keisti apie 134 eurus.
  • Net pats galingiausias modelis, „Elephone S7“ (4 GB RAM + 64 GB) su kaina nuo 209,99 USD iki 249,99 USD (priklausomai nuo terminalo spalvos), apie 188–224 eurus.

Kaip jau minėjau pradžioje, galimi keli RAM, atminties vietos ir terminalo spalvos deriniai, nulemiantys galutinę telefono kainą. Jei domitės ar tiesiog norite daugiau sužinoti apie S7, rekomenduoju pasižvalgyti terminalo išankstinio pardavimo pasiūlymus kur galite pamatyti visas alternatyvias kainas ir specifikacijas. Puikus terminalas, kuris žada nepalikti abejingų.

GearBest | Išankstiniai Elephone S7 terminalai

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės