Teisinių IPTV paslaugų, skirtų žiūrėti televiziją internetu ir nemokamai savo mobiliajame telefone, sąrašas

IPTV paslaugos mums leidžia žiūrėti tiesioginę televiziją internetu. Pakanka prisijungti prie tinklo, kad galėtumėte mėgautis mėgstamomis programomis iš mobiliojo telefono, naršyklės ar „Android TV“.

Šioje srityje yra piratų paslaugų, kurios transliuoja turinį be leidimo, tačiau yra ir teisinių alternatyvų, kurias pamatysime šiandieniniame įraše. Šitie yra 5 geriausi nemokamų IPTV paslaugų teikėjai žiūrėti legalią televiziją mūsų Android mobiliajame telefone, iPhone, asmeniniame kompiuteryje ar bet kuriame kitame įrenginyje su interneto ryšiu.

Kaip galime pamatyti IPTV paslaugų kanalus?

Pasigilinus į įvairius IPTV tiekėjų pasiūlymus, darome gana aiškias išvadas. Pirma, mums reikės beveik saugaus VPN ryšio. Tai yra, nes dauguma nemokamų transliacijų yra geografinėje vietoje, o tai reiškia, kad atostogaudami ar kitoje šalyje greičiausiai turėsime apribotą prieigą.

Pavyzdžiui, jei gyvename Ispanijoje, per IPTV be problemų galime žiūrėti ispaniškus DTT kanalus. Tai tikrai paprastas procesas, kurį galime atlikti įdiegę KODI grotuvą savo „Android“.

Bet jei norime matyti kai kuriuos televizorius, kurie prieinami tik vartotojams iš Vokietijos, Švedijos, JAV ar Didžiosios Britanijos, turime gyventi kilmės šalyje arba naudoti VPN. Yra nemokamų VPN paslaugų, tokių kaip „Opera“ ar VPNHub, ir kitų mokamų VPN, tokių kaip „TunnelBear“ ar „NordVPN“, kurios veikia tikrai gerai.

Kalbant apie turinio peržiūros būdą iš mobiliojo telefono, tai galime padaryti naudodami specialią tiekėjo programėlę („Android“ / „iOS“), iš naršyklės arba sukonfigūruodami ją kaip Pridėti apie KODI.

Geriausios legalios IPTV paslaugos, leidžiančios nemokamai žiūrėti tiesioginę TV iš savo mobiliojo telefono

Yra daugybė mokėjimo paslaugų, siūlančių tiesioginę ir srautinę IPTV mobiliesiems telefonams. Ten jie yra „Hulu“, „LiveTV“, „DirectTV Now“, „PlayStation Vue“ arba „YouTube TV“. Kai kurie yra visai neblogi, bet kol kas juos galima įsigyti tik JAV. Šiandien mes sutelksime dėmesį tik į nemokamos ir legalios alternatyvos su kanalais žiūrėti filmus, serialus, naujienas ar sporto transliacijas.

PLUTO televizorius

Plutono televizija yra vienas geriausių IPTV paslaugų teikėjų. Jis suderinamas su „Android TV“, „Roku“, „Apple TV“, „Fire TV“, „Chromecast“ ir kt., bet, deja, Europoje jo dar nėra. Jame yra daug kanalų, kai kurie iš jų yra aukščiausios kokybės, pavyzdžiui, „Sky News“, „Bloomberg“, RT ar „FOX Sport News“.

Platforma orientuota į tam tikrus filmų ir televizijos laidų žanrus, joje taip pat yra programa, skirta „Android“.

Įeikite į Plutono televizorių

ZATTOO

Dėl savo pasiūlos ir turinio kokybės ZATTOO vertina daugelis geriausia legali ir nemokama IPTV paslauga Europoje. Jame yra daugiau nei 200 televizijos kanalų iš tokių šalių kaip JK, Airija, Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Portugalija, Turkija ir daugelis kitų. Tai kur tada laimikis? Na, kol kas ji prieinama tik vartotojams, kurių geografinė padėtis yra Švedijoje arba Vokietijoje. Tai reiškia, kad turėsime ištraukti VPN, jei naršysime iš už šių sienų.

Likusiai taip pat yra mokama prenumeratos paslauga. Jei mokėsime už maždaug 10 eurų per mėnesį, turėsime prieigą prie dar apie 70 televizijos kanalų HD formatu, be 200 jau standartinių nemokamoje versijoje.

Įveskite ZATTOO

BBC iPlayer

Dauguma britų kanalų taip pat transliuoja srautiniu būdu. Kažkas, kas gali atsirasti iš perlų ziureti anglu tv ir peržiūrėkite senus jo užsakomųjų serialų, pvz., „Dr. Who“ ar jo sporto transliacijų, epizodus.

„BBC iPlayer“ grotuvas yra geriausiai žinomas tiek dėl savo programos, tiek dėl turinio kokybės. Be to, jame yra puikus KODI priedas, kuris daro stebuklus. Žinoma, jis pasiekiamas tik Didžiosios Britanijos žemėje, o tai reiškia, kad turėsime naudoti VPN, jei būsime užsienyje.

Įeikite į BBC iPLayer

TV grotuvas

TV grotuvas yra dar vienas gerai žinomas JK IPTV tiekėjas. Ši paslauga suteikia galimybę žiūrėti šiuos tiesioginius televizijos kanalus internete: BBC One, BBC Two, ITV, Channel Four, Channel Five, Dave, More4, CBBC, BBC News, Food Network, Fashion TV, Travel Channel ir kt. daugelis. Visa tai legaliai ir nemokamai.

Jei sudarysime 9,99 svaro mėnesinio abonemento sutartį, turėsime prieigą prie kitų mokamų televizijos kanalų, tokių kaip ITV 2, 3 ir 4, „Comedy Central“, „E !“, „Eurosport“, „The History Channel“ ir „National Geographic“.

Įveskite TV grotuvą

USTV dabar

USTVnow yra nemokama internetinės televizijos paslauga, siūloma JAV kariškiams ir emigrantams, gyvenantiems už savo šalies ribų. Srautinio perdavimo platforma turi Amerikos televizija ABC, CBS, CW, PBS ir MyTV9.

Jei taip pat mokėsime už 19 USD prenumeratą per mėnesį, taip pat gausime AMC, FOX, Animal Planet, The Weather Channel, USA Network, ESPN ir daugelio kitų kanalus.

Įveskite USTVnow

Ir iš esmės tai yra viskas, ką randame, kai kalbame apie legalias ir nemokamas IPTV paslaugas. JEI žinote kokių nors kitų vertingų dalykų, kurių nepaminėjome, nedvejodami palikite savo rekomendaciją komentarų srityje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found