„A5X Max“, „Android TV Box“ su 4 GB RAM ir KODI 17.3

Jei vakar kalbėjome apie Docooler M9S-PRO, TV dėžutė su 3 GB RAM, kurios kaina šiuo metu siekia vos apie 35 eurus, šiandien atėjo eilė žengti žingsnį toliau. Mes kalbame apie A5X maks, Android TV Box su dar daugiau raumenų RAM skyriuje, tiksliau 4 GB, ir tokios pat kainos. Kur yra gudrybė?

A5X Max, televizoriaus dėžutė su daug RAM galios ir RK3328 procesoriumi

Pirmas dalykas, kuris jus stebina apie A5X Max, yra jo dizainas. Šia prasme nėra lengva diegti naujoves, o bent jau, nors tai nėra daug nukrypstama nuo normos, yra vertinamas geometrinis žaidimas su piramidės efektu viršutinėje korpuso srityje.

Kalbant apie prievadus ir ryšį, jis turi 1 USB 3.0 prievadas, 2 USB 2.0 prievadai, SD kortelės lizdas, HDMI, WiFi jungtis ir Ethernet prievadas.

Techninės specifikacijos

Jei sutelksime dėmesį į technines A5X detales, rastume šią funkcijų lentelę:

  • Android 7.1.
  • „Rockchip 3328“ keturių branduolių procesorius su „Cortex A53“.
  • Mali 450 Penta Core GPU iki 750Mhz.
  • 4 GB DDR3 RAM.
  • 16 GB išplečiamos vidinės atminties.
  • 4K vaizdo išvesties palaikymas.
  • HDR10 ir HLG režimai.
  • DLNA palaikymas.
  • Apima nuotolinio valdymo pultelį.

Ką galiu padaryti su A5X Max?

„Rockchip“ SoC 3328 yra „Amlogic S905X“ atitikmuolustas, skirtas dirbti su didelės raiškos turiniu: palaiko vietinį H.265 ir VP9 vaizdo įrašų dekodavimą iki 4K @ 60 kadrų per sekundę su HLG HDR palaikymu.

Tai reiškia, kad tai yra įrenginys, kuriuo galime labai pasinaudoti, jei turėsime gerą televiziją ir kokybišką audiovizualinį turinį. Kas daugiau, TV Box yra iš anksto įdiegtas su naujausia KODI versija, būtinas grotuvas, jei norime leisti ir vietinius, ir srautinius vaizdo įrašus.

4 GB RAM neabejotinai užtikrina sklandų naršymą sistemos ir programų, leidžiančių mums įdiegti visų rūšių programas, tokias kaip „YouTube“, „Netflix“, HBO, „Crunchyroll“ ir panašiai. Jei taip pat turime su Android suderinamą žaidimų pultą, kai kurių gerų žaidimų į bet kurį NES ar Megadrive emuliatorių niekas neatima. Trumpai tariant, vidutinės klasės TV dėžutė su įdomia aparatūra, kuri gali suteikti daug žaidimo, priklausomai nuo to, ką norime su ja daryti.

Kaina ir prieinamumas

„A5X Max“ „Tomtop“ kainuoja 66,58 euro, tačiau šiuo metu galime jį parsivežti namo už kai kurie siauri 38,69 €, pakeisti apie 44,99 USD, dėka galingo „flash“ pasiūlymo, kuris bus aktyvus žiniatinklyje artimiausias kelias dienas.

Vidutinės klasės TV dėžutė su neįprasta RAM galia tokio tipo įrenginiams ir naujausia Android 7.1 versija. Sveiki atvykę.

Tomtop | Pirkite A5X Max

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found