Kaip naudoti geriausią vaizdo įrašų konvertavimo programinę įrangą vaizdo įrašams konvertuoti ir atsisiųsti? - Laimingas Android

Kartais mums reikia konvertuoti vaizdo formatus įvairių tipų įrenginiams, pvz., telefonams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir CD / DVD grotuvams. Rinkoje yra daug programinės įrangos programų, kurios teikia įvairias vaizdo įrašų formatų konvertavimo palaikymus.

Šiandien noriu su jumis pasidalinti programa, kurią naudoju jau seniai: WonderFox HD Video Converter Factory Pro. Tai viena geriausių vaizdo konvertavimo programų, be pagrindinės formato konvertavimo funkcijos, programinė įranga turi ir kitų puikių programų. funkcijomis, pvz., „YouTube“ vaizdo įrašų atsisiuntimu ar net SD vaizdo įrašų konvertavimu į HD be jokių trečiųjų šalių įrankių. Ši pamoka parodys, kaip naudoti HD Video Converter Factory Pro.

Kokie yra HD Video Converter Factory Pro pranašumai?

Pagrindinė funkcija HD Video Converter Factory Pro yra konvertuoti vaizdo ir garso formatus, tačiau ji taip pat turi keletą kitų puikių funkcijų. Pavyzdžiui, galite konvertuoti vaizdo įrašus ir garsą į daugiau nei 300 formatų ir įrenginių, išgauti garso ir garso takelius iš vaizdo įrašų ar filmų, atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus, „YouTube“ vaizdo įrašus ir grojaraščius bei pagerinti vaizdo kokybę naudodami pažangią vaizdo įrašų kodavimą. Didelė raiška.

Tai labai paprasta naudoti, idealiai tinka pradedantiesiems ir profesionalams. Be to, jame yra įmontuotas redaktorius, kuris leis pasukti vaizdo įrašus, pridėti arba pašalinti subtitrus ir keisti formato santykį.

Spustelėkite nuorodą, kad atsisiųstumėte HD Video Converter Factory Pro čia, tada tęskite jo diegimą dukart spustelėdami diegimo failą.

Montavimas labai paprastas. Norėdami jį užbaigti, turite atlikti tik kelis veiksmus. Čia yra pagrindinė HD Video Converter Factory Pro sąsaja:

Matome, kad programinė įranga turi labai intuityvią ir draugišką sąsają su dideliais ir aiškiais funkcijų mygtukais.

  • Pridėti failus- Yra dvi parinktys pridėti vaizdo įrašą arba muziką konvertuoti.
  • Atsisiųsti vaizdo įrašą- Atsisiųskite „YouTube“ vaizdo įrašus, atsisiųskite „YouTube“ grojaraščius arba unikalius vaizdo įrašus ir atidarykite aplanką, kuriame yra atsisiųstas vaizdo įrašas.
  • Nešioti: ši funkcija leidžia mums įkelti vaizdo įrašus į svetaines, kad galėtume bendrinti su žmonėmis.

Kaip naudoti HD Video Converter Factory Pro programinę įrangą?

1. Kaip konvertuoti vaizdo formatą naudojant HD Video Converter Factory Pro

1 žingsnis: Spustelėkite Pridėti failą, kad pasirinktumėte vaizdo įrašą kompiuteryje arba naudotumėte Atsisiųsti vaizdo įrašą norėdami atsisiųsti vaizdo įrašus tiesiai iš „YouTube“ ir kitų vaizdo įrašų bendrinimo svetainių ir pereiti prie konvertavimo.

Po to vaizdo įrašas bus rodomas pagrindiniame ekrane. Spustelėkite mygtuką Išvesties formatas dešinėje pasirinkite vaizdo įrašo formatą, kurį norite konvertuoti.

2 žingsnis: Naujame lange yra įvairių didelių ir mažų prekių. Galite pasirinkti konvertuoti į vaizdo įrašų formatus arba konvertuoti pagal įrenginio tipą.

3 veiksmas: Pasirinkę formatą arba įrenginį, vilkdami slankiklį pasirinkite išvesties vaizdo kokybę (Pastaba: programinė įranga palaiko skiriamąją gebą iki 4K). Tačiau paprastai kuo aukštesnę kokybę pasirenkate, tuo didesnis vaizdo įrašo dydis.

Jei norite suspausti arba sumažinti vaizdo įrašo dydį, pažymėkite langelį Suspaudimo nustatymai tada vilkite horizontalią juostą, kad pasirinktumėte norimą suspaudimo lygį. Kai kuriais atvejais vaizdo suspaudimas gali sumažinti vaizdo kokybę.

Galite pakeisti aplanką, kad išsaugotumėte vaizdo įrašą po konvertavimo, spustelėdami piktogramą Failas skyriuje Išvesties aplankas.

4 veiksmas: Galiausiai spustelėkite mygtuką Bėk apatiniame dešiniajame kampe, kad pradėtumėte konvertavimo procesą.

Kai konvertavimas bus baigtas, galime paspausti mygtuką Atidaryti Norėdami atidaryti aplanką, kuriame yra ką tik konvertuotas vaizdo įrašas.

Programinės įrangos konvertavimo greitis yra labai greitas – paprastai tai trunka ne ilgiau nei kelias minutes – ypač konvertuojant didelės raiškos vaizdo įrašus į žemą.

Tačiau jei vaizdo įrašą konvertuosite iš žemos raiškos į didelę, tai užtruks ilgiau – nuo ​​maždaug 10 minučių iki valandos.

2. Kaip atsisiųsti „YouTube“ vaizdo įrašus naudojant HD Video Converter Factory Pro

1 žingsnis: spustelėkite mygtuką „Atsisiųsti vaizdo įrašą“.

2 žingsnis: pasirodys mažas langas. Dabar galite nukopijuoti ir įklijuoti „YouTube“ vaizdo įrašo, kurį norite atsisiųsti, nuorodą į laukelį Pridėti URL ir tada spustelėkite Analizuoti.

3 veiksmas: Palaukite minutę, tada apatiniame skydelyje pasirinkite vaizdo kokybę ir spustelėkite parsisiųsti.

Kai atsisiuntimo procesas bus baigtas, spustelėkite šalia mygtuko esančią rodyklę parsisiųsti ir pasirinkite Atidaryti failo vietą kad atidarytumėte aplanką, kuriame yra ką tik atsisiųstas vaizdo įrašas.

Arba taip pat galite tęsti vaizdo įrašo formato konvertavimą, jei norite.

Galime pasakyti, kad tai labai geras įrankis, turintis keletą naudingų funkcijų. Pasidalykite savo mintimis komentarų srityje!

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found