Pixlr mini pamoka: geriausias nuotraukų redaktorius, skirtas Android ir iOS

Tiek „Android“, tiek „iOS“ turi daugybę nuotraukų redaktorių retušuoti ir Redaguoti nuotraukas, kurias darome mobiliuoju telefonu. Dar ne taip seniai, jei norėjote įdėti gerą filtrą, pašalinti raudonų akių efektą ar tiesiog išlyginti vaizdą, tekdavo griebtis kompiuterinių programų, tokių kaip Photoshop ar GIMP. Laimei, tie laikai jau už nugaros ir panašios programos Pixlr Jie siūlo rodyti mediją, kurios neturi ko pavydėti jų darbalaukio seserims.

Pixlr: konkurencijos sunaikinimas

Išbandžiau daug mobiliųjų vaizdo redaktorių. Dauguma „freemium“ programų apsiriboja tam tikra funkcija, kuri jas išskiria iš kitų ir mažai kitų. Tada jie jums duoda ilgus dantis su daugybe pakelių ir filtrų, bet tuos galėsite naudoti tik perėję dėžutę.

Pixlr Nr. Programėlė iš Autodesk ( kūrėjai garsaus AutoCAD, Prisimeni?) Turi begalę filtrų, efektų ir redagavimo įrankių, kurie viską, ką iki šiol matėte, palieka sauskelnėse. „Pixlr“ yra didžiulis ir taip pat 100% nemokamas. Eime!

Pixlr funkcijos ir funkcijos

Kompiuteryje darbas su galinga vaizdų rengykle dažnai yra perkrautos sąsajos sinonimas: daug mygtukų, meniu ir įrankių juostų. Tam iš vartotojo reikia aukšto techninio lygio, jei jis nori išnaudoti visas programos galimybes. Esu tikras, kad mobiliųjų programėlių kūrėjams užduotis perkelti visas tas juostas ir mygtukus į tokią mažą kaip išmaniojo telefono sąsają, kuri taip pat yra intuityvi ir funkcionali, turi būti tikra kankinystė.

Dėl šios priežasties manau, kad tai vertinama Pixlr sąsaja: yra labai gerai atlikta, o būti tokia galinga – ne nieko sudėtingo naudoti.

Jį sudaro 5 pagrindiniai įrankiai arba bagažinės dalys:

Įrankiai

Meniu „Įrankiai“ yra skirtas retušavimui. Iš čia galite iškirpti, pasukti vaizdą, sulieti jį iš tam tikros ašies, taikyti automatines tonų ir kontrasto korekcijas ir pan. Iš čia taip pat galime pašalinti raudonas akis iš tų nuotraukų, kurioms to reikia.

Praktinio naudojimo pavyzdys

Labai įdomi priemonė yra dviguba ekspozicija. Ši technika leidžia uždengti vaizdą ir reguliuoti jo neskaidrumą. Čia yra merginos atvaizdas, o tada tas pats vaizdas su dviguba ekspozicija.

Šepečiai

Šis skyrius atlieka klasikinio pieštuko funkcijas. Galime padaryti papuoštą logotipą, paryškinti tam tikras vaizdo dalis arba apšviesti / patamsinti tas vietas, kur praleidžiame pirštą.

Praktinio naudojimo pavyzdys

Toliau esančioje nuotraukoje teptuką užtepiau apšviesti kad apšviesčiau šio gražaus vyro veidą.

Filtrai ir efektai

Viena iš Pixlr stipriųjų pusių. Turi 25 efektai, daugiau nei 30 filtrų ir 11 stiliaus tipų. Visi filtrai ir efektai yra labai geros kokybės ir tai rodo. Sujungę daugiau nei vieną efektą, galite gauti tikrai įdomių rezultatų. Puikiai tinka parodyti savo kūrybinę pusę.

Praktinio naudojimo pavyzdys

Na, tai yra beprotiška, o čia galite praleisti valandas bandydami viską. Kaip pavyzdį padariau gana blankią piranijos augalo nuotrauką (vaizdas kairėje) ir įdėjau stilizuoto «šilko«. Iš ten į vieną padariau efektą «dekanas»(Dešinėje) ir kitam perdanga“deginti»(Centras) taip išgaunant skirtingą kiekvieno vaizdo efektą.

rėmeliai

Be efektų, prie vaizdų galime uždėti rėmelius ir lipdukus. Modifikuodami vaizdo kraštus galime suteikti jam senumo, pridėti gėlių arba paversti nuotrauką filmo kadru.

Nesu didelė rėmelių mėgėja, bet kam patinka, turi platų pasirinkimą.

Praktinio naudojimo pavyzdys

Šiame paveikslėlyje pritaikiau 2 skirtingus rėmelius. Vienas iš jų buvo gamtos tipo rėmelis, vadinamas "Lotosas„Ir antras tipo rėmelis“suplėšytas popierius«.

Tekstas

Paskutinė priemonė skirta rašymui. Galite pridėti tekstą prie vaizdo ar nuotraukos Tam jūs turite daugybę skirtingų šriftų, taip pat galite pasirinkti norimą spalvą ir teksto lygiavimą.

Be to, pasirinkę tekstą galime jį perkelti ir įdėti ten, kur norime.

Navigacijos sąsaja

Norėdami užbaigti galingus redagavimo įrankius, Autodesk sukūrė labai paprastą naršymo sąsają:

  • Pagrindinis ekranas arba „Pagrindinis“: Tai pagrindinis ekranas, iš kurio pasirenkame vaizdą, kurį norime apdoroti. Galime pasirinkti: fotografuoti fotoaparatu, ar pasirinkti vaizdą iš savo išmaniojo telefono, ar net pasirinkti kelis vaizdus, ​​​​kad sudarytume koliažą.
  • Išsaugoti paveikslėlį: Baigę apdoroti vaizdą, galime jį tiesiog išsaugoti, bendrinti (Facebook, Twitter, Instagram ir kt.) arba įkelti į debesį. Tiesiog paspauskite mygtuką "Paruošta"Ekrano viršuje dešinėje.
  • Anuliuoti: Nesijaudinkite, taip pat yra galimybė „anuliuoti“. Jei bet kuriuo metu padarome klaidą programoje, ekrano viršuje, centre, turime anuliavimo mygtuką.

Jei jums patinka „Pixlr“, tereikia eiti į „Google Play“ arba atsisiųsti jį tiesiai iš šios nuorodos:

Atsisiųsti QR kodą Pixlr Kūrėjas: 123RF Ribota kaina: Nemokamas

„iOS“ naudotojams taip pat pasiekiama „iTunes“.

Atsisiųsti QR kodą Pixlr Kūrėjas: 123RF Ribota kaina: Nemokamas +

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės