Nors nepraėjo nė savaitė nuo naujausios „Nintendo“ konsolės pristatymo, jie jau pradėjo pranešti „Nintendo Switch“ „Wi-Fi“ ryšio kokybės problemos. Panašu, kad „WiFi“ signalą fiksuojantis radijas nėra labai galingas arba turi kitokių problemų, ką liudija daugybė vartotojų tokiuose forumuose kaip „Reddit“, „GameFAQs“ ar „NeoGAF“. Ši problema veda prie Sunkumai žaidžiant vaizdo įrašus el. parduotuvėje, atsisiunčiant turinį ir žaidimus, ir numatomas internetinių žaidimų trūkumas bei sklandumo stoka. Todėl mes pasinaudosime šiandienos įrašu, kad suteiktume jums šiek tiek patarimai, gudrybės ir rekomendacijos, kaip pagerinti naujojo Nintendo Switch WiFi signalo kokybę. Dėmesingas!
Kaip išspręsti „WiFi“ problemas „Nintendo Switch“.
Lustas, kurį jungiklis naudoja belaidžiam signalui priimti, yra a Broadcom BCM4356, kuris Palaiko 802.11ac WiFi 2,4 GHz ir 5 GHz dažnių juostose.
Turėdami tai omenyje, galime atlikti kelis veiksmus pagerinti WiFi signalo priėmimą mūsų Nintendo Switch. Kai kurie yra gana akivaizdūs, bet pabandysime juos visus cituoti vienodai:
Pritraukite Nintendo Switch arčiau maršrutizatoriaus
Tai yra akivaizdžiausia. Kuo toliau nuo maršrutizatoriaus, tuo silpnesnis bus signalas. Taigi, pabandykime būti kuo arčiau maršrutizatoriaus ir pažiūrėkime, ar jis pagerina WiFi priėmimą. Kai kurie vartotojai komentuoja, kad apie 10 metrų jau pradeda silpnas signalas, kiti – kad 3 metrų aukštyje jau pastebi didelį kritimą... jei tai neišsprendžia jūsų problemos, skaitykite toliau.
Laikykitės „Nintendo“ rekomendacijų
„Nintendo“ jau paskelbė straipsnį su rekomendacijomis išbandyti Išeikite iš galimų belaidžio ryšio problemų. Jų rekomendacijos yra šios:
- Išjunkite ir vėl įjunkite konsolę.
- Iš naujo paleiskite namų maršrutizatorių.
- Sukurkite naują interneto ryšį.
- Perkelkite visus metalinius daiktus toliau nuo „Nintendo Switch“.
- Įsitikinkite, kad jūsų maršrutizatoriuje įdiegta naujausia programinė įranga.
- Iš naujo nustatykite maršrutizatoriaus gamyklinę būseną.
Raskite geriausią vietą maršrutizatoriui
Kol „Nintendo“ nesiims veiksmų šiuo klausimu, vienintelis dalykas, kurį galime padaryti, kad išspręstume jungiklio „WiFi“ ryšio problemą yra stengtis kiek įmanoma padidinti ir patikslinti mūsų maršrutizatoriaus skleidžiamą signalą.
Tam galime pradėti nuo paieškos geriausia vieta mūsų maršrutizatoriui. Jei negalime pakeisti kambario, galbūt galime padėti geriau paskirstyti signalą:
- Perkelkite maršrutizatorių kuo toliau nuo sienų.
- Įdėkite jį į atvirą vietą.
- Maršrutizatoriaus antenas (jei jos turi) pastatykite statmenai.
- Pakelkite maršrutizatorių kuo aukščiau.
Raskite neperkrautą kanalą
Maršrutizatoriai transliuoja savo belaidį signalą labai konkrečiu dažniu ir kanalu. Jei kanalas, kuriuo transliuojame signalą, yra prisotintas kitų įrenginių ir maršrutizatorių, galime tiesiog pagerinti savo WiFi kokybę. pakeisti transliaciją į laisvesnį kanalą.
Ši programa leidžia mums žinoti, kurie kanalai yra labiausiai prisotintiGalime patikrinti kanalo prisotinimą naudodami mobiliąsias programas, kaip praktiškai WiFi analizatorius („Android“) arba „WiFi Explorer“. (iOS).
Parsisiųsti QR kodo Wifi Analyzer Kūrėjas: farproc Kaina: Nemokama Atsisiųsti QR kodą WiFi Explorer Kūrėjas: Intuitibits LLC Kaina: 21,99 €Ar turite dviejų juostų maršrutizatorių? Eikite į 5 GHz
Ne tik maršrutizatoriai gali trikdyti mūsų signalą. Kiti prietaisai, tokie kaip namų telefonas ar mikrobangų krosnelė, taip pat gali susilpninti maršruto parinktuvo signalą. Jei turime dvigubą maršrutizatorių, tai galime išspręsti transliuodami „WiFi“ iš 5 GHz dažnių juostos.
Ši juosta yra galingesnė, tačiau signalo diapazonas yra trumpesnis, o praeiti pro sienas jam kainuoja brangiau. Jei maršrutizatorius yra gana arti jungiklio, galime pabandyti pereiti prie 5 GHz ir pažiūrėti, ar kokybė pagerės.
Vieną iš juostų naudokite tik „Nintendo Switch“.
Jei turime dvigubą maršrutizatorių, vienas geriausių veiksmų, kurių galėtume imtis, yra izoliuoti jungiklį nuo signalo sau. Jei mūsų maršrutizatorius gali vienu metu transliuoti 2,4 GHz ir 5 GHz dažniu, vieną iš dviejų tinklų naudokime tik konsoleiTaip išvengsime bet kokių kitų įrenginių, prijungtų prie to paties tinklo, trikdžių.
Gaukite signalo kartotuvą
Jei norime padidinti belaidžio ryšio signalo stiprumą patalpoje, kurioje paprastai žaidžiame su konsole, galime WiFi kartotuvaskuri yra atsakinga už belaidžio ryšio signalo kokybės gerinimą. Tokiu būdu signalas pasieks didesnę galią tiek į „Nintendo Switch“, tiek į kitus netoliese esančius įrenginius.
Padidinkite maršruto parinktuvo galią naudodami naminį išradimą
Gerai žinomas naminis išradimas jau daugelį metų sklando internete, kuris leidžia mums patobulinkite maršrutizatoriaus signalą naudodami šiek tiek išradingumo. Yra pavadintas Burlentininkas, ir tai yra mažos aliuminio folijos plokštės, kurios dedamos ant maršrutizatoriaus antenų, kad būtų galima geriau paskirstyti ir nukreipti belaidį signalą. Šiame kitame įraše galite pamatyti, kaip tai padaryti patys. Per lengva.
Įdiekite DD-WRT programinę-aparatinę įrangą savo maršrutizatoriuje
Čia jau patenkame į subtilų reljefą. Kol „Nintendo“ neišsprendžia problemos atnaujindamas programinę-aparatinę įrangą ar panašiai, sprendimų galime ieškoti tik ne pačiame „Nintendo Switch“. Gerai žinoma DD-WRT programinė įranga gali padidinti daugelio maršrutizatorių galią. Ji turi didelę bendruomenę ir, jei esame šiek tiek patogūs ir atsargūs, galime pagerinti savo maršrutizatoriaus našumą atnaujindami jį į DD-WRT.
Konfigūruokite savo belaidžio tinklo QoS
Kitas būdas užtikrinti, kad „Switch“ nepritrūktų „WiFi“ – sukonfigūruoti QoS (Paslaugų kokybė) maršrutizatoriuje, siekiant užtikrinti, kad konsolė visada gautų gerą signalo srautą. Naudodami maršrutizatoriaus QoS valdymą taip pat galime apriboti programų, naudojančių per daug pralaidumo, naudojimą, o tai bet kuriuo metu taip pat gali sulėtinti konsolės ryšį.
Tikimės, kad šią problemą, kuri, atrodo, paveikia tiek daug vartotojų visoje planetoje, „Nintendo“ padės išspręsti problemą. Jei ne, tai nepavyks tai galėtų skambiai pasmerkti konsolę, kuri praktiškai ką tik gimė. Tik laikas parodys…
Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.