„Gmail“ konfigūravimas programoje „Outlook“ – laimingas „Android“.

Nustatykite „Gmail“ programoje „Outlook“. man tai visada buvo tarsi savotiška miesto legenda. Biure visi naudoja „Outlook“, kad dirbtų su žiniatinklio paštu, ir tai labai naudingas įrankis, nes turi daug funkcijų, kurios labai padeda tvarkyti ir valdyti el. Galite pažymėti el. laiškus spalvomis, dėti ant jų vėliavėles, tvarkyti kalendorių, kurti aplankus ir pan., dar milijonus dalykų. Drįsčiau teigti, kad „Microsoft Outlook“ yra galutinis įrankis pagal siūlomas el. pašto valdymo funkcijas.

Taigi kodėl mes nenaudojame „Outlook“ ne darbo metu? „Gmail“ yra universaliausia el. pašto paslauga ir turbūt pati populiariausia visame pasaulyje, todėl gali būti puiki idėja, kad „Gmail“ būtų galima sukonfigūruoti programoje „Outlook“ ir taip pasinaudoti abiem paslaugomis.

Kaip žingsnis po žingsnio nustatyti „Gmail“ programoje „Outlook“.

Norėdami sukonfigūruoti „Gmail“ paskyrą programoje „Outlook“, atminkite, kad galime ją konfigūruoti dviem skirtingais būdais:

  • Naudojant POP3 protokolą
  • Naudojant IMAP protokolą

Prieš daugelį metų, kai interneto ryšys buvo brangesnis, žmonės negalėjo būti nuolat prisijungę prie interneto, kad galėtų patikrinti savo paštą. Tada ir buvo išrastas POP standartas, tai leista atsisiųsti el. laiškų kopijas iš pašto serverio ir saugoti ją kompiuteryje, kad vėliau galėtumėte skaityti jus neprisijungę ir be interneto ryšio. Todėl POP3 protokolas leidžia siųsti laiškus į Outlook klientą ir net jei juos ištrinsime, jie liks serveryje. Jei vietoj to naudosime IMAP protokolą el. laiškus tvarkysime tiesiai iš serverio (Jei ištrinsime el. laišką programoje „Outlook“, jis taip pat dings iš pašto serverio).

Žemiau mes paaiškiname žingsnis po žingsnio kaip sukonfigūruoti „Gmail“ programoje „Outlook“ naudojant POP3 ir IMAP.

Konfigūruokite „Gmail“ programoje „Outlook“ naudodami POP3

Jei jau turite sukonfigūruotą el. pašto paskyrą „Outlook“ ir norite pridėti „Gmail“ paskyrą, pirmiausia eikite į „Failas"Ir pasirinkite"Pridėti paskyrą«.

Jei neturite jokios el. pašto paskyros sukonfigūruotos paprasčiausiai paleisti Outlook. Tai pasveikinimo langas. Paspauskite «Kitas«.

Kitame lange klausiama, ar norite sukonfigūruoti el. pašto paskyrą... patikrinkite «Taip" ir tada "Kitas«.

Dabar pažymėkite langelį «Konfigūruoti rankiniu būdu...»

Čia turite įdėti paskyros konfigūracijos duomenis. Įeinančių ir išeinančių serverių konfigūracijos duomenys yra šie:

Įeinančio pašto serveris: pop.gmail.com

Siunčiamo pašto serveris (SMTP):smtp.gmail.com

Užpildykite visus duomenis ir spustelėkite «Daugiau nustatymų...»

Patikrinkite skirtukus «Išeinantis serveris"ir"Išplėstinė»Ir užpildykite juos taip, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Paspauskite «Gerai"ir"Kitas«. Tada programa patikrina, ar įvesti duomenys yra teisingi. Jei viskas klostėsi gerai (2 žalios varnelės), paskyra bus sukonfigūruota. Paspauskite «Uždaryti«.

Sveikiname! Paskyros nustatymas! Paspauskite «Baigti«.

„Outlook“ atsidarys ir pradės įkelti jūsų pašto dėžutę. Skirkite kelias minutes, kad atsisiųstumėte visą turinį iš paskyros.

Konfigūruokite „Gmail“ programoje „Outlook“ naudodami IMAP

Jeigu nori sukonfigūruokite „Gmail“ programoje „Outlook“ naudodami IMAP protokolą procesas yra tas pats, vienintelis skirtumas yra pašto serverio duomenys. Tai reiškia, kad turėsime atlikti tuos pačius veiksmus, kaip ir nustatydami paskyrą per POP3, tačiau naudodami šią informaciją:

Kai paskyra bus sukonfigūruota, naudodami IMAP standartą, vienu metu iš „Outlook“ galite valdyti daugiau nei vieną el. pašto paskyrą ir atminkite, kad jei ištrinsite bet kurį el. laišką iš gautųjų, jie bus ištrinti ir el. pašto serveryje.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found