Chuwi Hi 9 Air analizė, 10 colių planšetinis kompiuteris su 2K ekranu ir Android 8.0

Pirmąjį 2018 m. ketvirtį Chuwi paskelbė, koks bus naujas pavyzdinis planšetinis kompiuteris, skirtas Android rinkai. Chuwi Hi 9 Air. Jo išvykimo data buvo suplanuota balandžio viduryje, todėl dabar, kai jis išėjo į gatvę, laikas jį šiek tiek apžvelgti.

Šiandienos apžvalgoje apžvelgsime Chuwi Hi 9 Air, 10,1 colio planšetinis kompiuteris su didelės raiškos ekranu, dviem SIM kortelėmis, 4 GB RAM ir „Android 8.0“. Mes pradėjome!

Chuwi Hi 9 Air analizė, šiuolaikiška planšetė, pritaikyta laikmečiui

Kadangi daugėja planšetinių kompiuterių ir „2 viename“ planšetinių kompiuterių su „Windows 10“, šiandien sunku rasti nuoseklų „Android“ planšetinį kompiuterį. Arba renkamės įrenginius, kurių eksploatavimo laikas yra porą metų (su Android 6.0 ar senesne versija), arba tiesiog renkamės žemos klasės planšetinį kompiuterį.

Laimei, vis dar yra tokių įmonių kaip Chuwi, kurios stato už tokio tipo įrenginius. Tai vis dar vidutinės klasės, bet bent jau turime aukščiausios kokybės funkcijų ir kai kurie komponentai pritaikyti prie to, ko galime tikėtis iš planšetinio kompiuterio 2018 m.

Dizainas ir ekranas

Kalbant apie ekraną, „Hi 9 Air“ montuojama visiškai laminuota OGS plokštė, pagaminta iš 10,1 colio su 2,5K raiška (2560 x 1600p) ir 400 cd/m2 ryškumą. Jo storis itin plonas, o matmenys – 24,17 x 17,20 x 0,79 cm.

Jis turi metalinę apdailą su juodu korpusu ir Fotoaparatą galinėje srityje traktuoju kaip priekinę. Jame yra 3,5 mm lizdas ausinėms, mikro SD lizdas ir dviguba SIM kortelė.

Tai svarbi detalė, nes dėl SIM kortelės galime naudoti planšetinį kompiuterį tarsi išmanųjį telefoną, skambinti, įdiegti WhatsApp (kas daugumoje planšetinių kompiuterių neįmanoma) ir pan. „Chuwi Hi 9 Air“ palaiko šiuos tinklus:

  • GSM: 2/3/5/8 dažnių juosta
  • WCDMA: 1/2/5/8 dažnių juosta
  • LTE: 1/2/3/5/7/8/20/40 dažnių juosta

Taip pat turi Dviejų juostų WiFi (2,4G / 5G) ir Bluetooth 4.2.

Galia ir našumas

Kalbant apie įrenginio veikimą, randame daugiau nei įdomių savybių. Viena vertus, mes turime „Helio X20“, dešimties branduolių procesorius, veikiantis 2,3 GHz dažniu, kartu su 4 GB RAM ir 64 GB vidinės atminties, kurią galima išplėsti „micro SD“ iki 128 GB. Kaip operacinė sistema, pirmiau minėta Android 8.0 Oreo.

Grynos ir tvirtos galios lygiu – geriausia, ką šiandien galime rasti „Android“ planšetiniuose kompiuteriuose. Labai panašus į kitų panašių planšetinių kompiuterių, tokių kaip ALLDOCUBE X1, liniją, tačiau su daug didesne baterija ir naujesne „Android“ versija.

Kamera ir baterija

Mes susiduriame su planšetiniu kompiuteriu, kurio charakteristikos labai panašios į bet kurio išmaniojo telefono savybes. Tai reiškia, kad fotoaparatas taip pat turi tam tikrą vaidmenį „Chuwi Hi 9 Air“ pavidalu 13 MP galinis objektyvas ir dar vienas priekinis (daug kuklesnis) 5MP.

Akumuliatorius yra dar viena iš šio įrenginio privalumų: baterija 8000 mAh su USB Type-C įkrovimu. Gamintojo teigimu, tai reiškia 72 valandas budėjimo režimo arba 5,5 valandos intensyvaus naudojimo.

Kaina ir prieinamumas

Šiuo metu turi Chuwi Hi 9 Air kaina 187,93 euro, keisti apie 219 USD, Gearbest. Geras kainos ir kokybės santykis, ypač lyginant su jau minėtu ALLDOCUBE X1, kurio kaina šiuo metu yra šiek tiek didesnė.

Trumpai tariant, vienas geriausių (ir vienas iš nedaugelio) pasiūlymų dėl Android planšetinių kompiuterių 2018 m. Be to, matome, kad jų kaina buvo gana ribota, o tai neabejotinai padeda tai pamatyti labai geromis akimis. 9 Oras.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found