Kaip naudoti mobilųjį telefoną kaip KODI nuotolinio valdymo pultą – „The Happy Android“.

KODI Tai viena iš svarbiausių programų tiems iš mūsų, kurie turi „Android TV Box“. Tai taip pat tikriausiai yra vienas geriausių vietinių daugialypės terpės grotuvų ir leidžia transliuoti ispanišką DTT, žiūrėti filmus ir serialus nemokamai ir net žaisti retro vaizdo žaidimus – visa tai naudojant tą pačią centralizuotą programą.

Tačiau KODI yra daugialypės terpės centras, kuris pasiekiamas ne tik „Android“: galime jį įdiegti ir „Windows“, „Raspberry Pi“ ir daugelyje kitų įrenginių. Kai kurios iš šių sistemų neapima nuotolinio valdymo pulteliu, kuris gali būti nemenkas nepatogumas, jei norime patogiai klausytis muzikos ar žiūrėti vaizdo įrašus nuo sofos ar gulint ant lovos.

Kaip naudoti mobilųjį telefoną kaip KODI nuotolinio valdymo pultą

KODI turi nuotolinio valdymo programėlę, suderinamą su Android ir iOS, o tai reiškia, kad galime ją įdiegti į mobilųjį telefoną ir sinchronizuoti su KODI, kurią įdiegėme TV Box, kompiuteryje ar bet kur. Tokiu būdu mes galime valdyti KODI nuotoliniu būdu nereikia prieiti kiekvieną kartą, kai norime pakeisti dainas, pereiti prie kito vaizdo įrašo ar atlikti bet kokią kitą užduotį.

1 veiksmas # Gaukite sinchronizavimo duomenis

Pirmas dalykas, kurį turime padaryti, yra atidaryti „Android TV Box“, „Raspberry“ arba „Windows“ KODI ir atlikti keletą pakeitimų.

  • Mes ketiname "Sistema -> Sistemos informacija -> Tinklas“ ir užsirašome IP adresą ir MAC adresą ant popieriaus ar bloknoto. Šios informacijos mums prireiks vėliau.

  • Slenkame į "Sistema -> Paslaugos -> Valdymas"Ir suaktyvinkite parinktis"Leisti nuotolinį valdymą per HHTP"(Įjungti nuotolinį valdymą per HHTP) ir"Leisti nuotolinį valdymą iš kitų sistemų programų”(Įgalinti nuotolinį valdymą iš kitų sistemų programų). Tame pačiame ekrane mes taip pat užsirašysime prievadą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Pagal numatytuosius nustatymus vartotojo vardas paprastai yra „kodi“, o slaptažodis paprastai paliekamas tuščias.

2 veiksmas #: įdiekite oficialų KODI nuotolinio valdymo pultą mobiliesiems

Be KODI programėlės, programėlės kūrėjai (XBMC Foundation) sukūrė ir oficialią nuotolinio valdymo programėlę. Jis vadinamas KORE ir galime jį įdiegti tiesiai iš „Android“ skirtos „Google Play“ parduotuvės.

Atsisiųskite QR kodo „Kore“, oficialų „Kodi“ kūrėjo nuotolinio valdymo pultą: XBMC Foundation Kaina: Nemokama

Jei esame „iPhone“ vartotojai, yra labai panaši programa „Oficialus KODI nuotolinio valdymo pultas“, kuri atlieka tą pačią funkciją.

Atsisiųskite QR kodą Oficialus Kodi nuotolinio valdymo pulto kūrėjas: joethefox Kaina: Nemokama

3 veiksmas # Sinchronizuokite nuotolinio valdymo pultą su KODI programa

Norėdami baigti, tereikia sukonfigūruoti nuotolinio valdymo programą, kurią ką tik įdiegėme mobiliajame telefone. „Android“ atveju reikia atlikti šiuos veiksmus.

  • Paleidžiame KORE programėlę ir atliekame konfigūravimo veiksmus. Iš pradžių programa bandys automatiškai aptikti mūsų daugialypės terpės centrą. Pastaba: nepamirškite, kad įrenginys įjungtas ir pirmame plane atidarytas KODI.
  • Jei KORE neaptinka jokios įrangos su KODI, spustelėsime „Kitas"Kol pateksite į"Rankiniai nustatymai”.
  • Čia įvesime duomenis, kuriuos surinkome atlikdami 1 šios pamokos veiksmą: IP adresą, MAC, prievadą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Be to, žiniasklaidos centrui taip pat skirsime pavadinimą.
  • Likę laukai (TCP prievadas, ES prievadas ir WoL prievadas) bus palikti tušti.

  • Galiausiai spustelėsime mygtuką „Test“.

Jei viskas vyko teisingai, ekrane pasirodys pranešimas, nurodantis, kad galime pradėti naudotis programa.

iPhone (iOS)

„Apple“ vartotojai nuotolinio valdymo programą gali konfigūruoti labai panašiai.

  • Atsidarome programėlę „Oficialus KODI nuotolinio valdymo pultas“.
  • Spustelėkite mygtuką „Pridėti prieglobą“.
  • Įvedame duomenis, kuriuos anksčiau rinkome KODI: vartotojo vardą, slaptažodį, IP adresą, MAC ir prievadą. Mes išsaugome konfigūraciją spustelėdami "Sutaupyti”.

Taip jau būtume sukonfigūravę „iPhone“ ar „iPad“, kad galėtume jį naudoti kaip KODI nuotolinio valdymo pultą.

Kitos alternatyvos: naudokite CetusPlay kaip nuotolinio valdymo pultą

Jei kyla problemų konfigūruojant programėlę ir norime išbandyti kitus sprendimus, galime išbandyti ir CetusPlay įrankį. Jis prieinamas tiek Android, tiek iOS ir siūlo nuotolinio valdymo funkcijas (valdiklį, pelę ar klaviatūrą), visa tai nemokama.

Be to, jis siūlo ir kitas gana galingas funkcijas, pavyzdžiui, galimybę perkelti failus, daryti ekrano kopijas arba leisti nuotraukas ir vaizdo įrašus, kuriuos išsaugojome iš mobiliojo telefono.

Atsisiųskite QR kodą CetusPlay – TV nuotolinio serverio imtuvas Kūrėjas: CetusPlay pasaulinė kaina: nemokama Atsisiųskite QR kodą CetusPlay Kūrėjas: GUANG YU ZHANG Kaina: Nemokama

Labai ačiū, kad likote iki galo! Jei šis įrašas buvo įdomus, kategorijoje galite rasti kitų panašių straipsnių Multimedija

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found