Kaip suaktyvinti „YouTube“ „tamsųjį režimą“ (tamsųjį režimą)

Viena didžiausių problemų, kai reikia nuolat žiūrėti į monitorių ar mobiliojo telefono ekraną mėlyna šviesa. Nors mėlyna šviesa padeda geriau matyti įrenginių ekranus esant ryškiai saulės šviesai, būdami naktinėje ar prasto apšvietimo aplinkoje gali atsirasti nuovargis ir išsausėti akys. Kažkas, kas padeda sušvelninti šį poveikį, yra žinomas kaip naktinis režimas arba „tamsusis režimas“, kurį šiandien jau siūlo daugelis platformų, tinklalapių ir programų.

Prieš porą mėnesių peržiūrėjome, kaip suaktyvinti tamsųjį režimą „Chrome“, skirtoje „Android“, o šiandien pažiūrėsime, kaip tą patį padaryti su viena iš programų, kurioms praleidžiame daugiausiai laiko. Youtube.

Pastaba: jei norite žengti šiek tiek toliau ir pamatyti, kokias galimybes turime pasiekti tamsųjį režimą sistemos lygiu „Android“, nepraleiskite šio kito įrašo.

Kaip suaktyvinti tamsųjį režimą „YouTube“ iš naršyklės (žiniatinklio versija)

Jei žiniatinklio naršyklėms naudojame darbalaukio „YouTube“ versiją, tamsųjį režimą galime suaktyvinti taip.

  • Prisijungiame prie „YouTube“ ir paspaudžiame savo avataro piktogramą.

  • Išskleidžiamajame meniu pasirenkame „Tamsioji tema: išjungta”.

  • Galiausiai suaktyviname skirtuką, kuriame parašyta „DARK THEME“.

Tokiu būdu visa sąsaja ir fonas taps juodi ir tamsiai pilki, puikiai tinkantys žiūrėti vaizdo įrašus naktį ir taip nevarginti akių. Jei tam tikru momentu norime grįžti atgal, pakaks tą patį procesą pakartoti atvirkštine tvarka.

Reikėtų paaiškinti, kad jei naudojame daugiau nei vieną naršyklę (Chrome, Opera, Firefox ir kt.), būtina aktyvuoti šią funkciją. kiekvienoje naršyklėje savarankiškai.

Kaip suaktyvinti „YouTube“ tamsųjį režimą „Android“.

Tiesa ta, kad matote, kad „Google“ nori suteikti tamsaus režimo matomumą. Tuo atveju, kai mes naudojame „Android“ skirta „YouTube“ programa, tamsioji tema suaktyvinama taip pat lengvai ir greitai, kaip ir žiniatinklio versijoje.

Viskas, ką turime padaryti, tai atidaryti „YouTube“, spustelėti mūsų vartotojo piktogramą (esančią viršutiniame dešiniajame kampe) ir eiti į „Nustatymai -> Bendrieji“. Tarp įvairių konfigūravimo parinkčių pasirenkame ir suaktyviname skirtuką "Tamsi tema”.

Kaip įjungti „YouTube“ naktinį režimą „iOS“ („iPhone“ ir „iPad“)

Norėdami baigti šią pamoką ir turime labiausiai išspręstą įrašą, pažiūrėkime, kaip galime suaktyvinti tamsųjį režimą, jei žiūrime „YouTube“ vaizdo įrašus naudodami „iPhone“ ar „iPad“.

Staigmena! Metodas yra visiškai toks pat kaip ir „Android“ programos versijoje: atidarome „YouTube“, einame į „Nustatymai“ ir iš ten suaktyviname skirtuką, nurodantį tamsiosios temos aktyvavimą.

„YouTube“ pristatė tamsųjį režimą 2018 m tai palyginti nauja funkcija. Jei naudojame programą ir nematome, kad ši parinktis pasiekiama, tikėtina, kad turėsime atnaujinti „YouTube“ į naujesnę versiją.

Tu turi Telegrama įdiegta? Gaukite geriausią kiekvienos dienos įrašą mūsų kanalas. Arba, jei norite, sužinokite viską iš mūsų Facebook puslapyje.

Naujausios žinutės

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found